"Новата Година ЮНЧЕ посрещни с песни, танци, весели игри"

  • 24 545
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Чин, честито зъбче на сладкия Нико  Hug

Ами на 50 градуса си пера и нищо им няма на дрешките  Thinking

Предложение за заглавие: Голям сечко навън вилнее, а сладкото ЮНЧЕ на топло се смее
( личи, че съм се намръзнала днес  Grinning)

# 706
  • Мнения: 378
Ехеее, честито зъбче на Нико smile3525 Имало защо да се буди детенце, да са му бели и здрави всичките зъбки Hug Честит и нов телефон, все за хубави работи да те търсят Peace

Диета е силно казано, но така е думата. Гладен няма да го държа, но намаляваме калориите Mr. Green Той качва по 700 гр, а расте с по 1 см Crazy, т.е. шишкавее си с пълна пара ooooh! Кашата без мляко не я одобри, разбрахме се компромисно, 2 л. АМ вместо 4 Flutter А на обяд си опука едно бурканче от 190 гр и не търси мляко, аз пък не предложих Mr. Green Опитах се да го накарам да пие вода след това и с 300 зора изпи 15-ина мл ooooh!

Ичка, Иси Hug Далеч съм от мисълта, че всички деца ще реагират на ганчевските пюрета, ако беше така нямаше да се продават толкова. Казвам го за да си имат останалите едно на ум, аз много късно се усетих и ме е яд че детето стоя с доматеното дупе толкова време.

Хеберлеа, преди малко се сетих за мъничкото дупе на Оги Heart Eyes и измерих нашето гърне Mr. Green цък Дупката му в най-широката си част е 13 см, но изглежда по-мъничка в сравнение с едно друго дето свеки му купила. Малко й стана тъпо като я отряза ММ, че вече си имаме Twisted Evil Mr. Green

Аз перях на 60о до като Иво повръщаше, не съм имала повредени или смалени дрешки. Сега ги пера на 40о
П.П. Хааайде на анкетката, молиим Mr. Green
Пуснах и едно от мене.

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 18:13 от иРеТо

# 707
  • Мнения: 4 370
ООО Цвети, точно, щото е упойка може би лидокайина.

Мушмуронко, и аз докато схвана за какво става въпрос. Да ви е успешно начинанието с приятелката ти ви пожелавам.  Peace
Мушмуронко, щом така се обостря дерматита, не може ли да отложите ваксините!? С комисия могат да ви ги отложат за една година поне.
Мушмуронко, а как правиш пюретата, които замразяваш?

Пао, точно така, само трябва поне 15 мин преди това нищо да не е ял и след това още толкова да не яде.

Мая, честит рожден ден! Много щастие ти пожелавам. Много рожденнички си имаме на вчерашната дата в темата!  Wink

Чин, честито зъбче!

МамаАни, ясно, значи два последователни дни месо. Аз още не съм го почнала, но съм купила бурканчета чисто месо и се чудя какво да ги правя!

# 708
  • Мнения: 100
Здравейте (то направо за добър вечер стана)

Мая Честит рожден ден на патерица (ех колко се събрахме на тази дата, досега познавах само един човек, а сега ехеее) да си жива, здрава и много щастлива.

Чин честити нови придобивки за теб (телефона) със здраве да си го ползваш и за Нико (зъбчето) да са му много здравички и бели.

Ваче стиснати палци за урината на Ралка, дано всичко е наред и да нямаш излишни притеснения.

Ирето аз винаги когато съм добавяла АМ в нещо (зел. пюре, каша или каквото и да било друго) съм слагала по 1 мнооого рядко 2 мер. лъжички и за Калоян и сега така процедирам.

Хеберлеа приятно пътуване и много ползотворна почивка ви пожелавам.

Като става дума за хранене и мерки да си кажа и аз отчета от вчера 8,300 кг. (+150 гр.) и 70 см. (+1;2 см.). режима й е следния:
през ноща (но не всяка вечер) между 2,30-4,30 - АМ доскоро 160 мл. сега по 120
сутрин между 6,30-9,30 (зависи дали се е събуждала през ноща) 160 мл. АМ
обяд 11,30-13,30 - пюрета редувани през ден зеленчуково и месно (основно на Ганчев и на Калоян основно такива съм давала и не е имало проблеми и с двамата)
след обяд 16,00-18,00 - плодово пюре с АМ или каша
вечер 20,00-21,00 - 160 мл. АМ и сън.
Хемоглобина и е 105 и й изписа малтофер, каза че е възможно апетита да и е намалял заради по-ниския хемоглобин  newsm78.  

Много хубава е идеята със сватбените снимки ще ходя и аз да гледам (ама май съм забравила паролата ще видя). Наши снимки ще ми е малко трудно, че са ни само на хартия май  newsm78, но ще видя какво ще направя.

Охххх момичета токущо разбрах неприятна новина съкратили са баща ми от работа, оставям ви счупи ми се тотално настроението.

Хайде лека вечер и послушни и неревливи бебоци пожелавам на всички.

# 709
  • Мнения: 49
МАЙЧЕ, честит рожден ден! Бъди много щастлива, обичана и желана!

ХАБЕРЛЕА, приятна почивка!

ЧИН, честит телефон и честито на зъбчо Нико!

Прекрасни булки!

ВАЧЕ,  Hug Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 819
                                               Здравейте, момичета и момче.

 Блудната дъщеря е тук.Не съм чела нищо назад, още не мога да се съвзема.Ще се опитам да понаваксам, че да вляза в ритъм.

 Да ви се похваля първо, че вече официално съм госпожа Перейра.На 10.01. се оженихме.Никога не е късно да станеш за резил  Mr. Green.Ще пусна някоя снимка на застарялата булка. Embarassed

 Труден месец изкарахме, с много работа.Едва ми оставаше малко време за Даниела, ми добре, че една приятелка беше тук, и заедно с щерката избутахме.А тя, девойката вече прави куп магарии, яде си както трябва, опитва се да приказва.
 Бях болна от грип, баща и също, както и целия персонал барабар с клиентите.Даниела не се разболя, да чукам на дърво.Явно кърмата я пази.

 Сега ще си починем малко, ще се занимавам с детенце, че другия месец пак на тръстиката.

 За сега толкова от мен, то и не мога да кажа нищо адекватно, ама ще вляза в час.

# 711
  • Мнения: 158
Пеперудке Честито омъжване!Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот,много любов и здраве!   Hug

Чин Честито зъбче на Никончето!Да е бяло и здраво!  Hug


Ние днес бяхме направо за камера.За пръв път 1 час и 40мин. с количката и Краси не гъкна само се смееше и гледаше. Няма да се хваля много,че не се знае какво ще ми покаже другия път...

Майче Честит Рожден Ден!Бъди здрава и обичана!  Hug

За месните пюрета и замразяването може би така ще процедирам-на порции и в камерата.То иначе докато сваря,нарежа,прибера то ще стане утре..

Взех да процедирам по нов начин преди лягане-две вечери му давам от млечните каши на Хип с бисквитка и сякаш спи по-спокойно,но ще кажа по-нататък как върви.

Мушморонко наистина е страхотно това което правите и тъй като си имам син реших да го предложа на моя приятелка с близначки,та навярно ще ви потърси.  Party

# 712
  • Мнения: 4 420
Мама Ани, днес излизахме. Надявам се наистина да няма нищо опасно във въздуха. Бяхме пак 3 часа на вън, ама от тях поне 1 прекарахме в един МОЛ да пазарувам за Йоана разни работи.

Мая, честит рожден ден. Много здраве, щастие, късмет и любов ти желая.

Ирето, благодаря за идеята за месните пюрета, ама Йоана откакто яде месо едно пюре го изяжда за два дни, така че мога да се похваля, че нищо не хвърлям. Дори попарата сутрин я яде вече с два сухара и половина.

Мушмуронко, горкия Крум. АД израства ли се с времето?

Цвети, имаше някакъв много прост начин да се оправи. На моята шефка бебока и той беше свършил същата работа. Спомням си, че питах Гугъл и го оправих много лесно. Пробвай.

Честит зъб на Нико. Да са му бели и здрави всички зъбки и лесно да ги изкара.

Миси, много гадно за съкращението  Sad

Пеперрудке чесито. Щастлив и дълъг семеен живот   bouquet

# 713
  • София
  • Мнения: 169
Добър вечер и от мен Hug
Мая, честит рожден ден, да си жива и здрава и много щастлива Hug
Пеперудке, честито, много дълги години щастлив семеен живот Hug
Чин-че, супер, ти нали тъкмо вчера каза, че искаш Нико да има зъб, ето, честито, само белички и здрави зъбки да си има малкия мъж Heart Eyes Hug
Снимките ви са страхотни, всички сте много красиви булки Hug
И ние днес бяхме над 2 часа навън, беше супер, Крис си поспа добре Twisted Evil
Аз ползвам омекотител, на Чико съм взела, нещо само с прах не ми харесва как миришат дрехите Wink
Охоо, станало 9 часа, хайде отивам да къпя Крис, лека за сега Hug

# 714
  • Мнения: 0
Деска, сини са си ми очите, такива са и на Катето, но мисля, че на снимките изглежда лъжливо по-наситено, доста светлосини са ни Simple Smile

ichkata83, мерси за милите думи Simple Smile

Мая, честит рожден ден! Да си жива и здрава, ти и всички около теб!

Чин, честито зъбче на Нико Simple Smile

Пеперудке, пардон, госпожо Перейра, честито бракуване Simple Smile

Миси, много неприятно с това съкращение... То напоследък навсякъде много зле положението, и млади и стари, и специалисти, и много опитни хора съкращават... Но за по-възрастен човек е още по-неприятно, че много по-трудно да намери работа... Стискам палци баща ти да намери по-скоро.

# 715
  • Мнения: 445
Пеперудке, честито Hug пожелавам ви да сте Peace много щастливи и все така влюбени един в друг . Липсваше ми  с твоите постове    Wink
Чинче, честито зъбче на Нико, да излизат всичките безпроблемно  Peace
Ани, никога не мога да си помисля дори за твоята рокля, а иначе 44 кг. съм йбила сигурно в 8 клас. Но иначе е страшно красива.
Ани2, колко си нежна на сватбата. Какво тънко кръстче имаш  Crazy
Абе всички сте страхотни.
От мен толкова, че пиша през телефона.
Чинче, какъв е новия телефон, аз чисто професионално питам. Да ти е честит.

# 716
  • софия
  • Мнения: 1 305
Чинче браво за зъбенцето на Никончето Hug Hug, той за това е бил неспокоен онази нощ.
Деска мерси точно това направих и нали съм си оправна Mr. Green го оправих
Миси неприятно Rolling Eyes
Даги миличкия Дани Hug
Пеперудке как успяхте и това да свършите на цялата лудница, Честитоооо  bouquet
Иси заека на Ганчев бил хубав, пробвала ли си го, е бебо де Simple Smile
Ние ходихме на ваксина но не и биха, трябвало 30 дни от последната ваксина , а са минали28 ooooh!, само се разкарвах, бебка е наддала 680гр и е 10100кг, каза че си е идеална макар и в горни граници пораснала е с 3 см и е 72см Simple SmileНе знам защо нито доки нито аз се притеснявам за килограмите на Мона, тя каза че като проходи ще отслабне Embarassed, а и при мен Дани беше по същи начин, а сега си е идеален.Спомена ми че бебка и е свързана юздичката в устата и трябвало до 3 години да се направи консултация с пародонт Embarassed/ох не знам дали така се казва/Трябва ли това да ме притеснява newsm78
Спокойна и поспалива нощ Simple Smile newsm78

























# 717
  • Мнения: 26
Чинче, честито зъбче!
Мая, ЧРД, нека всичко лошо е зад гърба ти  Hug
Ани, аз започнах с по-малки бурканчета от по 80гр месо, които пак разделях на две, така отначало количеството месо в зеленчука беше по-малко, после минах на 130гр  Peace
МисиHug
Пеперудке, честито! еййй, колко булки!
Сложих и аз снимки, моите не са в бяло  Mr. Green (Шунче, благодаря за паролата) А вие всички сте тооолкова красиви булки  Heart Eyes Айде, да си пожелаем още нови булки да има   bouquet
Деска, браво за разходката!
И ние се разходихме из мола, такива намаления, такова нещо - обзаведох Сианата с дрешоляци за пролетта.  ooooh! А пък и аз си подарих 2-3 блузки за новите килограми   Blush
И тук е мястото да се похваля - влезнах си в старите дънки от по-миналата зима  Party
Аз така, като ви слушам, ние за нас си ползваме Персил Сенситив, значи и за Сиана него мога да ползвам.  Peace
Аз не нося много добри новини от доки - обзавела съм се с киста почти 4 см, обаче доки каза, че била интра-незнамсикваси и нямало засега да я лекуваме. Иска ме пак 3 месеца след като спра да кърмя, като мина и през мамолог тогава.
Лека нощ!

# 718
  • Мнения: 4 370
Миси, много неприятно се е получило с баща ти.

Пеперудке, честито! Тъкмо навреме, да попълниш сватбения албум с пресни снимки!  Heart Eyes

Хеленче, що да не си помислиш за моята рокля бе душа!?  Grinning Ако ти беше по размер с радост бих ти я дала!  Wink

Цвети, браво на вас! И от една гърда може да е , но добре се справяте с Мона!

МамаАни, стискам палци!

Ето и едно клипче от нас. Прясно прясно от тази вечер в банята. Само се от топлото бързо се замъгли обектива:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=3058802986121

# 719
  • Мнения: 43
Добро да е и това ранно ранно утро!
ММ стана за работа ,аз кърмих Дара и реших да стана да му направя сандвичи за работа ,че е цял ден ,а на себи си кафе! И ето как го пия това ранно кафе!

Разбира се във вашата компания ! Grinning
Да ви почерпим с Дарка ,че днес ставаме на целиии 7месеца! Решихме в това студено време да ви стоплим с лятна почерпка ! Grinning

Пеперудке,честито Г-жо Перейра ! Е,как за резил! Да сте живи и здрави ,много дълги години семейно щастие и наистина да попълниш албумчето ни! Hug
Миси,много е неприятно с баща ти ! дано човекът си намери най-скоро нова работа! Hug
Мамо Ани-бравооо за дънките ! Hug  и за покупките !
Цветич,еххх тази голяма Мона! И аз мисля ,че ще спре да качва детето така и ще си е ок.
Чинчееее,честито ви зъбчееее! Ех,предполагам си е супер емоция с пръвото зъбче! Heart Eyes

Желая ви хубав ден ,аз ще ходя да си полегна сега !

Общи условия

Активация на акаунт