Идването на края на света и медиите.

  • 4 204
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Глупости на търкалета! Откакто съществува човечеството, светът все свършва, пък като го гледам още си е жив и здрав! Вярващите не само че няма да спрат да вярват, ако светът вземе, че не свърши тази година, дори ще станат още по-вярващи, ще си намерят нова дата с нови пророци. Що пари, обаче се направиха от разни книги, сайтове, и какви ли не мошеници! Това му казвам аз бизнеснюх!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Какво мислите за това, че няма предаване, в което да не се говори за края на света?
Какво влияние оказва това върху психиката ви?

Депресира ме.  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 291
Не ме плаши изобщо краят на света ...
А ако имаше деца, мислиш ли, че щеше да си така смела?   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 865
На мен ми действа зле, става ми... тъпо, но то не е само от медиите. Приятелите във ФБ и офлайн непрекъснато подмятат нещо по темата, уж на майтап... то вече толкова се изтърка, че и за майтап не става.

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Нарцис, то ако тръгне да идва краят на света, ще е за всички, да не мислиш, че ще ни отмине! Малко стадно усещане - ако ще съм само аз или близките ми, ще е невероятна трагедия за мен, обаче ако ще сме целокупното човечество, не виждам накъде ще се мърда. По-скоро си представям какво ще им е на оцелелите и при цялото страдание, което ще са изтърпяли и ще трябва да изтърпят, дали няма да им се иска да са свършили и те. А представяш ли си да оцелееш и да полудееш от шока?

# 20
  • Мнения: 1 788


Това мисля аз!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 293
Не ме плаши изобщо краят на света ...
А ако имаше деца, мислиш ли, че щеше да си така смела?   Simple Smile

Мисля да. Научила съм се,че има неща,за които се страхуваме и които никога не се случват.
Тоест,че имаме доста необосновани страхове.
И,че ако не можеш да промениш нещо,просто трябва да го приемеш.
С или без деца - ако светът наистина ще свърши, ще помогне ли моят страх за да не се случи ?

# 22
  • Мнения: 373
Мернах много приятен статус във Фейсбука днес. Беше нещо от сорта на това, че поради края на света , който ще бъде през декември 2012, ще има главоломен ръст на раждаемостта през септември 2013та. Mr. Green
Не се косете толкоз. Каквото за всички хора, това и за гол Хасан.  Wink

# 23
  • Мнения: 1 860
Аз пък вярвам,че ще влезем в някакво друго измерение,

Log out и влизаме в нов сървър казваш?!  Thinking

Преди две-три години, когато имаше сериозно голяма тема с продължение, ми се струваше доста далеко 2012, а сега станало време да се мре.  Tired Направила съм си планове за петилетката и предпочитам да не се разсейвам с истории за катаклизми, и свършеци на светове.

# 24
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Изобщо не ме вълнува въпросът,свързан с края на света!Ако ще се мре,ще се мре!Какво можем да направим!
От години ни предупреждават за замърсямването на въздуха,ограничаване употребата на спейове,почистващи препарати,МПС-та и т.н. Crazy
Сега се чудим,що да чиним!?!Живуркаме до декември,и чакаме да настъпи Апокалипсисът! Laughing

# 25
  • Мнения: 46 565
...
От години ни предупреждават за замърсямването на въздуха,ограничаване употребата на спейове,почистващи препарати,МПС-та и т.н. Crazy
Сега се чудим,що да чиним!?!Живуркаме до декември,и чакаме да настъпи Апокалипсисът! Laughing

И да пазим, и да не пазим, малко остана  Joy

# 26
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
...
От години ни предупреждават за замърсямването на въздуха,ограничаване употребата на спейове,почистващи препарати,МПС-та и т.н. Crazy
Сега се чудим,що да чиним!?!Живуркаме до декември,и чакаме да настъпи Апокалипсисът! Laughing

И да пазим, и да не пазим, малко остана  Joy
Ми,така е:"Като се обърне каруцата,пътища -много!" hahaha
Нищо,можем да отидем в един по-прекрасен свят! WhistlingБез това ни е скучно на Земята. Crossing Arms
Успокоява ме и фактът,че във форума има доста качествени потребители,които със сигурност ще се спасят,за да подпомогнат възкресяването на човешкия род,чрез уникалните си гени. Wink Grinning

# 27
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Всъщност маите не са предсказали края на света. Просто започва нов космически цикъл, който се повтаря на 3600 години (май Laughing)
Но пък определено постоянното повтаряне на това , че иде апокалипсис е досадно и изнервящо. Например Хистъри чанел през целия 31.12 и 01.01 излъчваше филми с предсказания (не само от маите) за свършека на света с всякакви подробности и хипотези ако умрем от еди-какво си какво сме щели да изпитаме и какво щяло да стане. Sick
 Не го разбирам! Кой има полза от това постоянно натякване? Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 291
"Моята чаша" преля по време на последното издание на "Високи токчета".
На дълго и на широко четирите водещи обсъждаха точно това.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
А ако имаше деца, мислиш ли, че щеше да си така смела?   Simple Smile
Честно казано, точно защото имам две малки деца, нямам време да се втелявам с всяка глупост, която медиите изкопаят от древните артефакти, за да си продават вестниците, рекламите и т.н. Вярвам дълбоко в баланса на природата и че ако изчезнем някой ден от лицето на земята, ще е плод на еволюцията чисто и просто Simple Smile Сценарият на Матрицата ми се струва по-вероятен да си призная, като гледам как вече не можем да пръднем без айфон Crazy

Общи условия

Активация на акаунт