Идването на края на света и медиите.

  • 4 207
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 373
Те и маите това думат общо взето  Grinning

# 61
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Времето няма начало и край, твърдят маите...
Еми не са прави ся, луканката как има два края... пък за времето все е начало Thinking не е честно  Crossing Arms

Не си разбрала, всяко начало си има край и обратното, т.е. кръговрат. Grinning Кръгла луканка нЕма, само подкова... Joy
Аааа, сега разбрах. Това е като нова партида луканки. Свършваме старата и юруш на новата  Laughing

# 62
  • Мнения: 755
Саморая, точно - само луканка да има. Grinning

# 63
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 883
Само ме развеселява.  Grinning

Не вярвам, че ще се случи каквото и да било драматично. Поредният ден в очакване на Коледната почивка.

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 11:08 от Светлица

# 64
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Саморая, точно - само луканка да има. Grinning


Ако има луканка и не боли...става... Grinning

# 65
  • София
  • Мнения: 17 340
Например Хистъри чанел през целия 31.12 и 01.01 излъчваше филми с предсказания (не само от маите) за свършека на света с всякакви подробности и хипотези ако умрем от еди-какво си какво сме щели да изпитаме и какво щяло да стане. Sick

Хохо, гледахме ги и ние тези боклуци, на някои места съм се смяла с глас - имаше едни двама дето ходили в някакви джунгли и се надрусали с много качествени субстанции и видели свършека на света. Някакъв друг пък (тайнствен и анонимен) направил софтуер, което дрилва надълбоко в ИнтернеДА и според това какви ключови думички се въртят там, прави прогнози.
По едно време бях излязла от стаята и се връщам и питам мъжа ми какво стана, свърши ли света, той вика чакай, чакай, не си видяла още бункерите, дето правим за свършека  Laughing
Уникални простотии бяха, лелеее, а Хистъри обикновено качествени филмчета пуска.

# 66
  • Мнения: 686
Сега не ми правят особено впечатление и приемам с насмешка глупостите,но в навечерието на 2000 г. бях в една крехка възраст и приех всичко много сериозно.Умирах си от страх да не се затрия  ooooh! , слава богу преживях него край на света,сега вече имам опит и този край на света ще преживея, може би и още доста други  Whistling

# 67
  • София
  • Мнения: 17 340
В интерес на истината, синът ми (на 11) се беше стреснал по едно време.
Разказах му за всички краища на света, които сме чакали, от бялото братство като бях ученичка, през 2000-та година, когато той се роди - и се поуспокои Simple Smile

# 68
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Гледам телевизия много рядко и не съм попадала на дискусия по темата. Обаче аз се замислих, ако  действително сериозно започне да се тръби отвсякъде, че скоро ще ни дръпнат шалтера дали хората ще се замислят сериозно? Пък и да не, все ще се позамислят за това-онова, за живота, вселената и всичко останало... Та, интересно ми е, какво ли са по-склонни да предприемат. Дали биха се отдали на гуляйстване, мързелуване, егоизъм и гледане само на собствения си гъзец или биха се смирили и постарали да изживеят остатъка като едни добри, пълноценни, отзивчиви и любящи хорца?

# 69
  • София
  • Мнения: 2 623
Акаша, това и в най-смелите си мечти не го виждам.
Където има намесени много пари, човечност и съвест не търси.
Даже и рима се получи  Mr. Green

# 70
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Акаша, това и в най-смелите си мечти не го виждам.
Където има намесени много пари, човечност и съвест не търси.
Даже и рима се получи  Mr. Green

А ако ги хване шубето от Страшния съд?

# 71
  • София
  • Мнения: 17 340
Е как може някой атеист (като мен Simple Smile) да се плаши от Страшния съд? Не се сещам какво би ми обърнало разбиранията до такава степен, че изведнъж рязко да повярвам Simple Smile

Иначе на въпроса ти - питай трима произволно избрани твои познати какво биха направили, ако им оставаше седмица живот - и ще получиш отговора Wink Аз лично определено ще съм от първия цитиран от теб тип - гуляи, забавления, лентяйство (ако успея да пренебрегна ужаса, че ще умра все пак де, щото от депресия най-много да се хвърля от някъде още първия ден)

# 72
  • Варна
  • Мнения: 18 030
Акаша, това и в най-смелите си мечти не го виждам.
Където има намесени много пари, човечност и съвест не търси.
Даже и рима се получи  Mr. Green

А ако ги хване шубето от Страшния съд?

По-скоро ме притеснява, че някой ще си помисли, че няма какво да губи и да тръгне да разчиства сметки и да прави масови убийства. Confused

# 73
  • Мнения: 2 052
Поредната истерия, която се раздухва до пропорции, позволяващи да се превърне в индустрия.

Книжки като тази:
http://www.amazon.com/How-Survive-End-World-Know/dp/0452295831
или филми и предавания за кой как ще 'лопне мандалото - страхът и любопитството са традиционно доходоносни.

# 74
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Е как може някой атеист (като мен Simple Smile) да се плаши от Страшния съд? Не се сещам какво би ми обърнало разбиранията до такава степен, че изведнъж рязко да повярвам Simple Smile


Атеист, атеист, ама пред страха от неизвестното като нищо да реши, че ще има разбор на земните му дела.

Общи условия

Активация на акаунт