Как се чувствате в кожата си?

  • 7 085
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 329
Като се погледна в огледалото нещото, което ме тревожи не е външния вид. Не мога да кажа, че се харесвам, но се възприемам. Даже съм благодарна, че живота и трудностите не са ме белязали. Единствено и то понякога съжалявам за смелостта, дори бих я нарекла по-скоро самонадеяността, която имах. Въпреки липсата ми на опит, се чувствах много по-уверена в себе си, а сега е точно обратното. Thinking

# 61
  • Мнения: 1 610
 Peace Спокойна ... pletka


# 62
  • Мнения: 4 068
Чувствам се прекрасно в кожата си. Сутрин като се погледна в огледалото оставам доволна от това, което виждам като външен вид, а и от вътрешния също. На 33 съм с две деца и поне аз смятам, че изглеждам прилично. Бях страшно щурава мацка навремето, а сега пак съм си щурава/когато се забавлявам/, но вече и улегнала работеща и постигнала нещо жена и майка. Щастлива и спокойна съм, а това е най-важното, за да се чувствам идеално в кожата си. Вярно, че възрастта си има своите издайнически белези, но те не ме притесняват, защото смятам, че е нормално хората да остаряват......бавно ако може. Grinning

# 63
  • Мнения: 1 384
Като се погледна в огледалото нещото, което ме тревожи не е външния вид. Не мога да кажа, че се харесвам, но се възприемам. Даже съм благодарна, че живота и трудностите не са ме белязали. Единствено и то понякога съжалявам за смелостта, дори бих я нарекла по-скоро самонадеяността, която имах. Въпреки липсата ми на опит, се чувствах много по-уверена в себе си, а сега е точно обратното. Thinking
толкова познато ми звучи  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 1 193
Като се погледна в огледалото нещото, което ме тревожи не е външния вид. Не мога да кажа, че се харесвам, но се възприемам. Даже съм благодарна, че живота и трудностите не са ме белязали. Единствено и то понякога съжалявам за смелостта, дори бих я нарекла по-скоро самонадеяността, която имах. Въпреки липсата ми на опит, се чувствах много по-уверена в себе си, а сега е точно обратното. Thinking
толкова познато ми звучи  Hug
... и на мен  Wink ....

# 65
  • Мнения: 4 569
Гледам си лицето и си мисля какви хубави очи имам /зелени с кафяви петна/, обаче зъбите ми са  Cry Сега ги правя, болката,страха, нервите, напрежението, направо... ooooh! Tired

Като си погледна тялото се радвам защото съм много слаба и мога да облека каквото искам. newsm35 Обаче съм 1и 60 и нямам цици. Tired

Та чувствата са ми смесени.Общо взето се харесвам. Можех да изглеждам къде-къде по-зле.

# 66
  • Мнения: 1 666
Физически се чувствам добре в кожата си!
Проблем обаче ми е, че напоследък не се чувствам психически и душевно в хармония със себе си. Все някакви страхове и тревоги.... ама това всъщност е друга тема на разговор....

# 67
  • Мнения: 430
С годините се чувствам все по-добре в кожата си  Mr. Green
И аз така .

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Този месец навърших 37 и следите на времето вече личат. Мисля, че ми е време да започна да използвам козметика с хиалуронова киселина, защото кожата ми започна прекомерно да се изсушава.
Иначе и сега съм си дива.

# 69
  • Мнения: 4 916
Този месец навърших 37 и следите на времето вече личат. Мисля, че ми е време да започна да използвам козметика с хиалуронова киселина, защото кожата ми започна прекомерно да се изсушава.
Иначе и сега съм си дива.

Особено ако си на централно парно.
Иначе хиалуроновата киселина я дават точно за твоята възраст - превърти на дъното на страницата - http://www.monitor.bg/bin/marticle?id=321254

# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Особено ако си на централно парно.
Тц, локално + климатик. Все пак ще си взема киселината.
Благодаря за линка.

# 71
  • Мнения: 4 916
Моля.
Аз съм на ТЕЦ и виждам разликата с приятелката ми, която от тази година е без ТЕЦ. Особено сутрин  Whistling много се различаваме... в мой минус за съжаление.

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
argun, пробвай с канче вода върху радиатора- вярвам, че ще има ефект.

# 73
  • Мнения: 4 916
Благодаря.
Пробвах с овлажнител, но не върши голяма работа. Не върши работа и намалянето на парното - става студено.
Няма пълно щастие.

# 74
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хубавото е, че вече се вижда края на зимата. Пък белким следващата не е толкова студена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт