След "1001 нощ" - с новите проекти на нашите любимци - 200

  • 31 748
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 116
Краси, много си наблюдателна! Верен отговор! Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 11 116
Варна, Ергенч са прекрасни - младши, старши и мама Бергчи! Heart Eyes Grinning   bouquet

марманчи, хубави снимки! Благодаря ти, за отделеното време! Hug   bouquet

# 707
  • Мнения: 617

                Стар тв са много по-отворени към зрителите си! Толкова много снимки пускат от новия епизод!

                  
 
                 
               
                 

# 708
  • Мнения: 617

                             
Приятна вечер!

     


       

# 709
  • Мнения: 11 116
марманчи, с много задушевност ни пожелаваш приятна вечер!
И аз ви пожелавам топла, уютна и романтична вечер!



Ето и линк за новата темичка! Hug Hug

Тя ви очаква!

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 20:17 от Mydream

# 710
  • Мнения: 72
Добра вечер на всички!!
Краси.... Hug Hug Hug, малкия сладур става все по-чаровен ,като мама и тати!!

# 711
  • Мнения: 13 510

marman, на последната снимка от погребението (твоя п.702), в лявата редичка виждам Ибрахим - следователно мъртвецът е брат му, нали? newsm78 newsm78

Във всеки случай от Стар ТВ са пуснали толкова много снимки от предстоящия епизод, което е прекрасно, но и поражда множество въпроси.  Rolling Eyes Rolling Eyes
Например, каква е тази пещера, в която се виждат Матракчъ и Нигяр, а до нея мисля, че е Гюл ага? newsm78 newsm78
(въпросите ми не са само към marman, а към всички, които в момента са в темата. Grinning)

# 712
  • Мнения: 25
Heart Eyes Heart Eyes

Една приятелка ми го изпрати лично и го пускам тук.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19703726.asp

Krasimirkif
много приятна изненада .
Позволи ми да я допълня и с превода  на текста  от линка..... Praynig

Съпругата и синчето на играещия във „Великолепния век” артиста Халит Ергенч бяха в Нишатташ.
Пазарувайки Бергюзар Корел сподели ,че отделя цялото си свободно време на Али и че не замисля наскоро нов професионален ангажимент.
Казала : „За мен в този момент най- важното нещо е да осигуря на сина си  приятно  разнооброзие.

 Снимащия с камерата не убягна от погледа на мъничкия Али.

Свикнал е с камерите!!!
[/size]

# 713
  • Мнения: 82
Ами Бали бей до гърлото на Гюл ага ли е опрял ножа? Ох,как беше, чок шашармъ! newsm78 Желая ви топла и уютна вечер със семействата, че утре е сряда...  bouquet  bouquet

# 714
  • Мнения: 11 116
Ами Бали бей до гърлото на Гюл ага ли е опрял ножа? Ох,как беше, чок шашармъ! newsm78 Желая ви топла и уютна вечер със семействата, че утре е сряда...  bouquet  bouquet

 
Дааа!  Hug   bouquet А после е четвъртък! Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 1 017

marman, на последната снимка от погребението (твоя п.702), в лявата редичка виждам Ибрахим - следователно мъртвецът е брат му, нали? newsm78 newsm78



Или  о б р а т н о т о....Ибрахим наистина е убит,но това се знае само от семейството и за това го полагат в пещерата,а  б р а т му заема неговото място, за да няма размирици....

Този "зализания и възгордял се ИБРАХИМ в най първия трейлър за 2 сезон е логично да е брат му-от бедното рибарче да седне на мястото на брат си,обсипан с богатство ...и.т.н. Помня изражението на СС зад решетката  #Crazy като вижда изцепките му....и т.н  и т.н.

Просто предположения newsm78

# 716
  • Мнения: 617

         
                     Жу  Hug, добро предположение, че мъртвият е може би Тео, но тогава остава въпросът - какво прави СС на погребението. Дори и да предположим, че има смесване на кадрите и плачът на Сюлейман не е за мъртвия Ибрахим, не мога да разбера защо султанът на империята ще присъства на погребението на Тео!

                 

                  Че Ибрахим е жив няма никакво съмнение, но какво искат да ни кажат с тези объркващи кадри?

                  Има една интересна снимка:

             

         Какво има  в този "сандък" \ може би\? И в каква пещера влизат еничарите?

# 717
  • Мнения: 617

marman, на последната снимка от погребението (твоя п.702), в лявата редичка виждам Ибрахим - следователно мъртвецът е брат му, нали? newsm78 newsm78



Или  о б р а т н о т о....Ибрахим наистина е убит,но това се знае само от семейството и за това го полагат в пещерата,а  б р а т му заема неговото място, за да няма размирици....

Този "зализания и възгордял се ИБРАХИМ в най първия трейлър за 2 сезон е логично да е брат му-от бедното рибарче да седне на мястото на брат си,обсипан с богатство ...и.т.н. Помня изражението на СС зад решетката  #Crazy като вижда изцепките му....и т.н  и т.н.

Просто предположения newsm78

             И това ми хареса като предположение! Simple Smile  Този конспиративен способ за измъкване от трудната ситуация не е невъзможен! Но..... как Хатидже ще приеме такава размяна? newsm78

# 718
  • Мнения: 617
Ами Бали бей до гърлото на Гюл ага ли е опрял ножа? Ох,как беше, чок шашармъ! newsm78 Желая ви топла и уютна вечер със семействата, че утре е сряда...  bouquet  bouquet

 
Дааа!  Hug   bouquet А после е четвъртък! Heart Eyes

      Да си получила лилавата кърпичка на султан Сюлейман? Joy

# 719
  • Мнения: 11 116
Кърпичка, не! Бели лалета! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт