На море в Испания...

  • 43 541
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
В Бенидорм има два големи аквапарка, отделно зоопарк и парк на атракциите. Местните не стъпват юли и август там Simple Smile- огромни опашки и тълпи. Но са наистина много хубави всички. Дори в Торевиеха да отседнете, пак става за посещение, пътят е час в посока. Но определено цял ден трябва да се отдели за аквапарк.

# 211
  • Melmak
  • Мнения: 3 065
Здравейте, записвам се да следя темата. Обмислям варианти за море в Испания за догодина. Нямам представа колко би ни излязло това удоволствие. Имате ли препоръки за добри хотели на ол инклузив или закуска и вечеря? Двойка сме без деца и сме напълно ок да се насочим към подобен тип хотел.

# 212
  • Мнения: 3 295
Ще трябва да се стесни избора като в коя зона, само плаж ли да е или да има и друго наоколо, колко ви се пътува за да се стигне, има много и различни места там, какво и ценово.

# 213
  • SF
  • Мнения: 21 243
Палма Де Майорка е добър избор. Има предложения от наши агенции, има и какво да се види, ако им се гледа, а може и само на плажа да си лежат. Испания е една от най-големите държави в Европа, заобиколени с море. Много е трудно да се изброи всичко. Където и да отидат, ще им хареса.
Палма де Майорка от мене и след това, ако ви хареса, мноооого испански места ви очакват!

# 214
  • Мнения: 1 782
Ние се чудим за Беналмадена? Дали е добър вариант за почивка в Испания? Бяхме в Бенидорм и търсим нещо подобно като съчетание природа-планина, екзотика с море

# 215
  • Мнения: 1 165
Много ни хареса Беналмадена. Вижте поста ми в темата за Андалусия. Ако имате въпроси,  насреща съм.

# 216
  • Мнения: 1 782
Много ни хареса Беналмадена. Вижте поста ми в темата за Андалусия. Ако имате въпроси,  насреща съм.
Благодаря Ви. Може ли на лично мястото, където бяхте отседнали там и дали беше близо до магазин, плаж, автобусна спирка? Дали е тих район нощувки.

# 217
  • Мнения: 28
Здравейте,
Планирам отново почивка май в Испания. Пътуваме с кола от Германия, до сега бяхме две години в Санта Сузана, но миналата година в хотела бяха главно възрастни хора и искаме да сменим. Ако може да ми пишете препоръки, две деца 8 и 10 и двама възрастни, важно е да има хубав басейн, понеже месец май морето ни е студено

# 218
  • Melmak
  • Мнения: 3 065
Пак аз да се включа. Имате ли впечатления от конкретни хотели? Искам да са adults only, мислим да пътуваме със самолет от бг. Не ми се занимава с организирани екскурзии от бг туроператори. Ще си го организирам сама.

Мислех за gandia, denia, за бенидорм не знам, ако е твърде много като слънчев бряг… не държа на басейни, а на плаж.

# 219
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Бенидорм е твърде много като Слънчев бряг в английската зона и плажа Леванте. Пониенте е спокойна зона. Плажовете така или иначе са просто безкрайни.

Общи условия

Активация на акаунт