ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 757
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 283
Какво представлява тази тупалка и как се чисти с нея? Може ли някой да сложи снимка как изглежда.



Това е тупалката,а ето и смукача:



Горния модел е като на свеки,а ето и един по-нов модел:



..и тупалката:

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 00:14 от HOLY

# 61
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Имаме Рейнбоу от около 8 години, изключително полезно и практично нещо. Има всякакви приставки, освен това имаме пиставка за миене на прозорци и пране на килими. С този уред няма нужда да тупаш и бършеш прах отделно, всичко с него чистищ и оправяш. Освен това въздухът става значително по-свеж в стаята, просто защото прахът не се връща обратно в стаята докато чистиш, а всичко остава във водния контейнер. Може да ароматизираш докато чистиш. Относно цената на времето струваше 2000 долара, сега е около 2000 евро. Брат ми живее от 12 години в Америка и от вчера се е сдобил с Рейнбоу и сега в Америка струва 2200 долара. Ние на времето го взехме на изплащане и изобщо не е за съжаляване. Който може да си го позволи, да не се чуди.

# 62
Аз също бих искала да помоля за кординати на проверена фирма за почистване с тая система. Малко ми е спешно #Cussing out

# 63
  • Мнения: 18
Тези от вас които имат прахосмукачката наистина ли не боледуват(грип, хрема , ИГДПи т.н)?
Има ли промяна в здравето ви отпреди и сега след употребата и?

# 64
  • Мнения: 6 039
Тези от вас които имат прахосмукачката наистина ли не боледуват(грип, хрема , ИГДПи т.н)?
Има ли промяна в здравето ви отпреди и сега след употребата и?



не се бях замисляла, но да чукам на дърво - особено детето е задраво
прахосмукачката ползвам всекидневно

# 65
  • Мнения: 595
[

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 00:23 от amrianka

# 66
  • Мнения: 595
Тези от вас които имат прахосмукачката наистина ли не боледуват(грип, хрема , ИГДПи т.н)?
Има ли промяна в здравето ви отпреди и сега след употребата и?

Това (грип........и т.н) не се ли предава с директен контакт с болен? Close Close Close

# 67
  • Мнения: 13 512
Тези от вас които имат прахосмукачката наистина ли не боледуват(грип, хрема , ИГДПи т.н)?
Има ли промяна в здравето ви отпреди и сега след употребата и?

Това (грип........и т.н) не се ли предава с директен контакт с болен?
Не само с директен

# 68
  • Мнения: 173
Вчера идваха на демонстрация у нас.Наистина ни взеха акъла Shocked!Но цената е 2190 евро.След това трябва да дадеш още 300евро за перящото.Толкова са нагли тия дистрибутори,така ни омаяха...Не ни оставиха да си помислим,та това са си доста пари! Като им казахме, че не можем да си го позволим ни направиха едни схеми на разсрочно плащане.Така звучеше,че едва ли не всеки може да си го позволи. Ееее,успяха да ме зарибят-дадохме пари за капаро.Най ни хвана яд,че трябва да посочим още 5 семейства на които да досаждат!
Сега си мисля,че сграших-не трябваше да се хващам на хорото.
И мисля да се откажа- предпочитам да  изгоря с парите от капарото от колкото да дам толкова много пари за една прахосмумачка ooooh!   
 

# 69
  • Мнения: 4 916
... Толкова са нагли тия дистрибутори, така ни омаяха...Не ни оставиха да си помислим,та това са си доста пари! ...

Нещо не ми се виждат виновни дистрибуторите... не са взели парите насила.

# 70
  • Мнения: 1 428
Вчера идваха на демонстрация у нас.Наистина ни взеха акъла Shocked!Но цената е 2190 евро.След това трябва да дадеш още 300евро за перящото.Толкова са нагли тия дистрибутори,така ни омаяха...Не ни оставиха да си помислим,та това са си доста пари! Като им казахме, че не можем да си го позволим ни направиха едни схеми на разсрочно плащане.Така звучеше,че едва ли не всеки може да си го позволи. Ееее,успяха да ме зарибят-дадохме пари за капаро.Най ни хвана яд,че трябва да посочим още 5 семейства на които да досаждат!
Сега си мисля,че сграших-не трябваше да се хващам на хорото.
И мисля да се откажа- предпочитам да  изгоря с парите от капарото от колкото да дам толкова много пари за една прахосмумачка ooooh!  
 





Колко капаро ти поискаха ако не е тайна?

# 71
  • Мнения: 173
200 лв. ,но аз така се колебаех (по принцип трудно взимам решения)и те ми предложиха да дам само 50 лв.да сключим договор и така да си запазя правото на промоцията !
Тази сутрин си мислех да се откажа,а сега се колебая.... ooooh!незнам как да постъпя.

# 72
  • Мнения: 843
   АА, не се колебая. Дали да е с Рейнбоу или не.   Не мога да си позволя да имам  професионален уред,  но  пролет - есен,  почистваме чрез фирма, предлагаща услугата. / Приятеле  пр., не съм наясно с цените/
    Нямам никакви забележки.  Свети.  И дамаските и щорите.  Нямам килими.. заради дечки. / но съм видяла , че и там се справя./

     Говоря за професионалните  машини..., а те са скъпи.

# 73
  • Мнения: 29
Аз си я купих съвсем скоро на цена 2190 евро. Ще я плащам на три равни вноски за три месеца. Много съм доволна, супер машина, къщата ми светна!!! Още повече,че аз съм алергична и сега спя по-добре. Нямам и пристъпи.

# 74
Аз си я купих съвсем скоро на цена 2190 евро. Ще я плащам на три равни вноски за три месеца. Много съм доволна, супер машина, къщата ми светна!!! Още повече,че аз съм алергична и сега спя по-добре. Нямам и пристъпи.

Нещо и мен май ме зарибиха,предлагат ми да я купя с отстъпки и повече приставки ако стана дистрибутор.Нещо ми се струва че май само ще си плащам.Има ли толкова много хора, които да си я купуват?И дали няма друга такава тупалка на други прахосмукачки?Вчера гледах в Техномаркет прахосмукачки с приставка "тип тупалка" на значително по-ниски цени!А аератора трябва да го дават като подарък! Някой има ли представа дали се налага честа профилактика и колко струва?

Общи условия

Активация на акаунт