Хранене през нощта

  • 930
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Проблема при нощното хранене според мен е, че ти трябва да ставаш всяканощ - поне аз съм така, а идва момент, когато ти омръзва. Перспективата не е много розова, защото моя племенник ядеше нощем до 2 годишна възраст. Аз лично съм пробвала да отуча бебо, но резултат никакъв - ако не броим факта, че вместо веднъж на нощ ставах по 3-4 пъти да му давам вода. Ми като му се яде на детето- да яде. Naughty

# 16
  • Мнения: 46 518
Проблема при нощното хранене според мен е, че ти трябва да ставаш всяканощ - поне аз съм така, а идва момент, когато ти омръзва. Перспективата не е много розова, защото моя племенник ядеше нощем до 2 годишна възраст. Аз лично съм пробвала да отуча бебо, но резултат никакъв - ако не броим факта, че вместо веднъж на нощ ставах по 3-4 пъти да му давам вода. Ми като му се яде на детето- да яде. Naughty

На мен ми беше по-голям проблем да стоим будни и да друсаме гладно бебе, което пищи неистово цяла нощ, на сутринта нито ние сме се наспали, нито то, цял ден е нервно, а за нас да не говорим.
Перспективата е, че децата сами се отказват, София махна едното нощно след 3 месец, а другото след 8-ми /но тя лягаше в 18 ч. и ставаше в 6 ч. сутрин, това в 24 ч. го броя за нощно, иначе не издържаше 12 ч. без ядене/. Не ми пречеше, ставам, давам и след 5 мин. всичко утихва в сън  Rolling Eyes
За твоя племенник няма никаква гаранция, че ако бяха започнали на сила да го отучват щеше да има резултат по-рано, има такива деца, които имат нужда да ядат нощем, за щастие те са изключения.

# 17
  • Мнения: 130

Ние сме на 6 месеца и още се храним през ноща номера с водата не минава  Laughing, като е гладно детето нека да яде!

Общи условия

Активация на акаунт