Звездни компромати - 124

  • 43 013
  • 733
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 1 432
Кога напраскахте 8 станици?  Crazy
Доктор Куин на 60 е зашеметяваща  Heart Eyes

# 107
# 108
  • Мнения: 5 647

И какъв му е бизнесът на тоя, на 23 години и вече милионер....?

PS. Не ми отговаряйте, разбрах.... ooooh! ooooh! ooooh!

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Възможно ли е това чудо да е истинско? От тук е.

# 110
# 111
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И още нещо, което май не сте коментирали...
Мис България-Антония Петрова, която винаги ми е мязала на вълк в лицето, ядосала защитници на животни, заради една фотосесия...за първи път тази жена ми харесва как изглежда. Не знам дали е благодарение на много добър гримьор, осветител, фотограф, или фотошоп, обаче изглежда добре
едно две три

# 112
  • Мнения: 36
И още нещо, което май не сте коментирали...
Мис България-Антония Петрова, която винаги ми е мязала на вълк в лицето, ядосала защитници на животни, заради една фотосесия...за първи път тази жена ми харесва как изглежда. Не знам дали е благодарение на много добър гримьор, осветител, фотограф, или фотошоп, обаче изглежда добре
едно две три

Антония има уникално тяло, колкото и да не я харесвам по принцип не мога да ти отрека страхотното тяло!

Най смешното в цялата ситуация е, че когато спечели титлата, каузата беше защита на животните...

# 113
  • Мнения: X
Е кое й е добрерто? На първата снимка си е вълк и половина. Много е некрасива  Mr. Green #2gunfire

# 114
  • Мнения: 540
Антония според мен е с ринопластика и затова изглежда по-симпатична от преди, което не променя излъчването й  Grinning

# 115
  • Мнения: 6 493
Милата тя ,най-вероятно е платил и на публиката ,че едва ли има някой фен  ,който да издържи протяжното и блеене.

# 116
# 117
  • Мнения: 1 813
Милата тя ,най-вероятно е платил и на публиката ,че едва ли има някой фен  ,който да издържи протяжното и блеене.

Идея нямаш на колко момичета е мечта да имат нейния живот, да осигуряват и нея, че  и майка и .

# 118
  • Мнения: 6 493
Милата тя ,най-вероятно е платил и на публиката ,че едва ли има някой фен  ,който да издържи протяжното и блеене.

Идея нямаш на колко момичета е мечта да имат нейния живот, да осигуряват и нея, че  и майка и .
А идея имам  Laughing Но това не я прави по-къдърна фолк звездица .Мисълта ми е че това момиче ,почти няма развитие ,няма хитове и всичко лъскавко е постигнато с парите на тоз и онзи........

# 119

Общи условия

Активация на акаунт