Звездни компромати - 124

  • 43 015
  • 733
  •   1
Отговори
# 90
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз така.
Знае ли се кой е?
James D'Arcy Simple Smile

# 91
  • Мнения: 1 666
Той и Кайли имаха дълга връзка нали? Даже се сещам, че май около нейното заболяване от рак май се разделиха?  newsm78 Помагайте момичета  Hug

Ако не се лъжа, се разделиха, след като Кайли се възстанови от болестта. Поне официално.
Имаше в нета много техни снимки заедно именно в периода, когато Кайли бе на терапия.

Мдааа.... И в голямо интервю точно преди да оповестят раздялата си, Кайли беше казвала, че любовта и подкрепата му са й помогнали в борбата с рака!



В тоя ред на мисли - Кайли  със сегашното й гадже  по Коледа пристигат в Барселона
Не го знам на колко години е, май и той попада в графата бой-той, но пък е доста готин!

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 08:51 от els

# 92
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

На някои от снимките откривам потресаЮща прилика с Алла Пугачова.  Laughing

# 93
  • Мнения: 36
Той и Кайли имаха дълга връзка нали? Даже се сещам, че май около нейното заболяване от рак май се разделиха?  newsm78 Помагайте момичета  Hug

Ако не се лъжа, се разделиха, след като Кайли се възстанови от болестта. Поне официално.
Имаше в нета много техни снимки заедно именно в периода, когато Кайли бе на терапия.

Мдааа.... И в голямо интервю точно преди да оповестят раздялата си, Кайли беше казвала, че любовта и подкрепата му са й помогнали в борбата с рака!



В тоя ред на мисли - Кайли  със сегашното й гадже  по Коледа пристигат в Барселона
Не го знам на колко години е, май и той попада в графата бой-той, но пък е доста готин!


И сегашното и гадже не е никак лошо  smile3521

# 94
  • Мнения: 284
Хубаво е, че Кайли е преодоляла рака. Всъщност е май единствената знаменитост, която знам да е успяла. Много измряха от това в последните години особено...

# 95
  • Мнения: 36
Хубаво е, че Кайли е преодоляла рака. Всъщност е май единствената знаменитост, която знам да е успяла. Много измряха от това в последните години особено...


И Анастейша ако не се лъжа го преодоля

# 96
  • Мнения: 1 666
Хубаво е, че Кайли е преодоляла рака. Всъщност е май единствената знаменитост, която знам да е успяла. Много измряха от това в последните години особено...

Не е единствената! На първо четене се сещам за Анастейша, Соник.... мисля, има и други примери...

За Кайли обаче казваха, че е спасила много жени, защото като оповести болестта си, много жени са отишли на профилактични прегледи!

# 97
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз се сещам за Кристина Апългейт, на която й отрязаха и двете гърди, а после се възстанови, че стана и майка.  Heart Eyes
Защо ми се върти из главата, че и Никол Кидмън имаше нещо на гърдата.  Thinking Или може би някой от семейството й, не съм сигурна.
В профилактиката му е майката.  Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 5 289
Мария прави туршия
малко е старичко, но пък може да не сте го гледали Praynig

# 99
  • Мнения: 250
Линдзи Лоън
[/quote]


Хич не я харесвам Линдзито руса.

# 100
  • Мнения: 36
Ще ме извинявате (пак) но трябваше да споделя: /копирам го така, защото е от хотнюз/

"Ники стана домошар, изтрил еротичните си клипчета с бивши половинки
11 януари 2012 | 17:09 |



Николай Михайлов стана футболист №1 на България за 2011 година.

Къде по честен, къде по нечестен начин, вратарят спечели приза и направи истински щастлив баща си Борислав.

Казват, че президентът на БФС имал пръст в победата на неговия син.

Под сурдинка се говори, че Боби е уредил първото място на Ники, пише “ШОУ”, цитира blitz.bg.

*Ники и Боби Михайлов

Около личния живот на Николай Михайлов също е интересно. С фолк певицата Алисия замислят да си направят бебе през новата 2012 година. Това съобщиха както приближени до вратаря, така и от обкръжението на родената в Ихтиман певица. Любопитното е, че при тегленето на късметите от новогодишната баница на Ники му се паднало “наследник”, а на половинката му – “пелени”. Двамата буквално ахнали, след като разбрали какъв знак им прави съдбата.

Футболистът и блондинката живеят под един покрив повече от една година, след като Алисия се раздели с голямата си любов Валери Божинов. Певицата продължава да е на нож с нападателя, който се ожени през октомври за плеймейтката Николета Лозанова. Нещо повече – Алисия заведе дело срещу Божинов заради сина им Валери-младши, обвинявайки бившата си половинка, че не се грижи за техния наследник. Малкият Валери е отглеждан от родителите на Алисия.

Ники Михайлов обаче приятно изненадал всички, след като предложил да поеме всички разходи, свързани с четиригодишния палавник.

“Ники коренно се е променил. Няма нищо общо с типичната буйност, която го беше обвила през младежките му години. Той вече се чувства голям мъж, макар да е само на 23 години. Много му е мъчно за Валери-младши. Прие го като свое дете. Иска един вид да го осинови. Ники държи Алисия да бъде спокойна, а това може да се случи само когато нейната рожба бъде добре”, разкриват запознати.



Паралелно с това Николай Михайлов настоява да има и собствено дете от Ася, както е истинското име на фолк певицата.

“Баницата с късметите в никакъв случай не ги провокира да мислят за тяхна рожба. Те още преди Нова година си бяха планували да работят по въпроса, когато настъпи 2012-та. Това със сигурност ще направи връзката им още по-стабилна. Не може да си представите Алисия колко се надява с Ники да бъдат заедно завинаги”, добавят близки до блондинката, която е с шест години по-голяма от футболиста.

Двамата са получили покана да посрещнат Нова година в един от най-тузарските хотели в света, разположен в столицата на Обединените арабски емирства Абу Даби. Там една нощувка в огромен апартамент струва точно 1000 долара. В крайна сметка обаче Ники и Алисия предпочели да не пътуват до Персийския залив.

“Запазиха в тайна мястото, където посрещнаха Нова година. Доколкото знаем, бяха си в България. Не сме сигурни. Но това не е от кой знае какво значение. Важното е, че са щастливи заедно – независимо дали са в София, в Ихтиман или в Холандия”, категорични са от спортните ни среди.

Те разказаха и за настъпилата промяна у Николай Михайлов:

“Преди той беше бохем. Не излизаше от заведенията. Даже в един период беше почнал да си попийва, макар че е професионален футболист, който пази в един от най-реномираните в момента холандски клубове – “Твенте”. Но в последните месеци Ники стана друг човек. Забрави за купоните, за кръчмите. Превърна се в домошар. Алисия е по десетина дни от месеца при него в Холандия. Ники пазарува, помага й в домакинската работа. Тя готви и пере, а той се заел да чисти с прахосмукачката.”

Николай Михайлов обаче имал един порок, от който няма лесно да се отърве – пушенето. Отскоро увеличил цигарите, което започнало да притеснява Алисия.

“Метнал се е на баща си. Боби също пуши като комин. Ники върви по стъпките му. Понеже е вратар и не се изисква много тичане из терена, даже никакво, той си пафка здравата, без да му мигне окото...”, разкриват авери на Михайлов.

Те добавят, че преди да се събере с Алисия под един покрив, Ники пазел телефонните номера на почти всичките си бивши гаджета. Даже имал в архива на телефона си еротични клипчета с някои от бамбините. След като тръгнал с фолк певицата, Ники изтрил всички видеозаписи. Включително и тези с Николета Лозанова, която бе последната му голяма изгора преди да се събере с ихтиманката.



Приятелите на Ники обаче шокираха с новината, че Боби Михайлов бил против връзката на сина му с Алисия:

“Боби я прие доста резервирано. Постоянно му повтаряше: “Внимавай, внимавай, тая ще ти изсмуче парите. Тя е от тихите води, но те са най-опасни!”.

Добре, че беше Мария Петрова – жената на Борислав Михайлов. Знаете, че Мария не е майка на Ники, но въпреки това подкрепи връзката му. При което Боби клекна и оттогава не е мрънкал и не е говорел зад гърба на Алисия”, уточняват информаторите.




Ники Михайлов се надява през лятото да напусне Холандия и да облече екипа на далеч по-известен европейски клуб. Не е изключено това да бъде “Милан”. Мечтата на Алисия е също като тази на Ники – да заживеят в Италия. Тя вече беше там по време на връзката си с Валери. Но предпочитала столицата на европейската мода – Милано. Тя вече подочула, че Ники й подготвя страхотен подарък за нейния рожден ден. На 1 март Алисия ще навърши 30 години, а вратарят щял да я изненада с чисто нов автомобил. Стражът обаче пазел в тайна марката на возилото, което ще купи в чест на любимата си.

“Той си има предостатъчно пари. Заплатата му в холандския “Твенте” не е никак малка за вратар. А и се научи да пести, а не да харчи наляво и надясно заплатата си така, както правеше Валери Божинов. Те защо Алисия и Валери се разделиха? Именно заради това, че Валери само се чудеше как и къде да си пръсне парите. Сега нека го прави с Николетка”, злорадстват по адрес на Божинов приятелки на бившата му любима."


Айде ако обичате обаче да не ме нападате, че оплювам Ася, публиквам статия, имам си мнение за нея, и ще помоля, никой да не се опитва да ми налага неговото мнение. Подчертала съм едни от нещата, които най-много ме втрещиха...

# 101
# 102
# 103
# 104

Общи условия

Активация на акаунт