Кюретаж и забременяване след това - 28

  • 20 568
  • 776
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 966
Момичета, днес си получих разрешението от ендокринолога да действаме пак  Grinning Е, измръка малко "Абе, ТСХ ти е още малко височко, ама ще го смъкнем"  Grinning Чудя се дали да отида още веднъж и при гинеколожката, въпреки че там нещата ми бяха наред още след първия цикъл.

Вики, душко, силно стискам палци  fingerscrossed Сигурно сега седиш на зъби и нокти и цъкаш усилено refresh на резултатите през 10 минути, аз поне така правя докато чакам да ми излезат  Mr. Green

Antonelly, Таня е прекрасно име, от все сърце ти желая мечтата ти да се сбъдне!

# 46
  • Мнения: X
Светле - Честито за резултатите ! Аз бих минала един преглед при гинеколога, да не те е яд после, че не си минала, профилактично на частно ще ги прежалиш паричките. Не искаш ли да си досмъкнеш ТСХ-то, за да си по-спокойна ? Колко е то всъщност? Doni_M - душо ти не беше ли с високо ТСХ, мари?
А, името е Татяна , ако родя и момче и го кръстя Владимир, все едно съм живяла в социализма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Laughing Laughing Благодаря за пожеланието, нека и вашата мечта е реалност тази година !

Леле колко съм активна днес, това е , защото ми се пикае, стискам се , заради теста за О, обаче ако пак се изпишкам и се заблея ... вече наистина ще се самоошамаря  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 7 118
Я, какви хубави нещица сте изписали, докато нямахме нет следобед на работа Mr. Green

Светле, бравоС!  Mr. Green Hug

Луни, стискам палци, но мога и да ги пусна да те ошамаря хубаво! Стига си се тревожила, без да има причина за това Crazy Направи, каквото трябва, за да се успокоиш и да си седнеш на Д-то Naughty Ще видиш после, че нервите са били напразни Mr. Green Hug

Дони, утре ще ходиш ли на теста за инсулинова резистентност? Може пак да решиш да си поспиш  hahaha Hug Hug Hug

Каринко, Теди, Мечкони, и аз вас имам едни еееей такива големички прегръдки  Mr. Green Hug Hug Hug

Антонел, пиши как е теста за О! Hug

Вики,  Praynig Praynig Praynig В коя лаборатория го пусна т'ва чудо?  Crazy Хайде да излиза вече, че съм нетърпелива и аз, като теб! Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 966
Antonelly, то аз при всичките съм на частно, хич не ми се занимава с личния и с един куп разправии. За гинеколожката май няма да успея да и се вместя в графика преди О, понеже малко ще мръднем от София другата седмица, но ще видим де, пък след това вече може и да сме свършили работата  Mr. Green А ТСХ-то го докарах до 3,28 последно, преди месец беше 5,3. От 25 сега ми вдигна малко дозата на един ден 25, един ден 50, сигурно пак ще е малко, но за следващият преглед този път каза след 20 дни.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
svetla81, честита зелена светлина  Hug ТСХ ще го натъкмите, не го мисли - важното е, че е под контрол  Peace

Antonelly, аз бях с високо до 3-ти месец някъде. Сега вече ми е 0,35 по последни данни и е вероятно даже да мина в хиперфункция. Но не го мисля - Начев ме следи и му вярвам.

zuzi_79, офффф май ще взема да отида да ми се маха от главата  Tired

# 50
  • Мнения: 7 118
Дони, напълно подкрепям! Аз съм същата като теб, каквото трябва се прави на момента, не обичам да ми се влачат някакви неща  Crazy

# 51
  • Мнения: X
Doni - да писала си не един път за този доктор, щом си спокойна, нема како да го мислиш, върви утре на резистентността да ти се маха от главата и да го чекнеш в изпълнени задачи Simple Smile

Светле - за бременност не трябва ли да е под 2,5 ? Ама щом са такива дозите до 20 дена ще го натамъните  Hug Дай Боже чудото да стане от сега Simple Smile

Зузи - отрицателен е, това са друг вид тестове , вчера на Oview ми се стори по-наситена втората, но дали е от вида на теста, или е минала О не знам, тепърва ще разбера, имам още 9 налични и ще ги изпраскам , няма как Simple Smile

Ей, това пишкането е като половин секс - много яко Grinning Grinning: D

Сега се разрових в предната ми графика, и ме навежда по нея на мисълта, че О е била на 9-ти  или на 10-ти ден, защото на 12-ти ден ми съм имала гадене и са почнали някакви симптоми, но пък дали е било възможно , дали е минала О, хм много тъпо, искам да си пусна прогесторана ! Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 19:13 от Анонимен

# 52
  • Мнения: 3 242
Човек да не ви изпусне за един ден и вече сте изписали 5 страници Simple Smile
Вики стискам ти палци Simple Smile
Мира , другия месец сме заедно Simple Smile

# 53
  • Мнения: 7 118
Антонел, можеш да направиш един вагинален поне, за да се види накъде са нещата с фоликула и да пуснеш прогестерона. Някои доктори съветват директно на 21-ви ден от М да се пуска, но за мен това изобщо не е правилно, защото не показва реалния резултат.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Антонели, дали Таня или Татяна няма значение важното е да идва по-бързо. Wink

Карри, утре те чакаме с разказче за срещата с бебо. Всичко ще е наред, не се притеснявай. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Тота, Светле, радвам се за чудесните новини. Hug Hug

Деси, специална  Hug и  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 354
Още веднъж ви благодаря момичета!
Днес се опитах да си запиша час за моята гинеколожка, но от регистратурата ми казаха, че може най-рано след седмица. Но нали съм проблемна и звъннах на мобилния и тя иска да ме види още утре. Щяла да се опита да ме вмести между часовете, защото по препоръки на доц.Конова трябва да ми се прави вливка при визуализиране на плоден сак.
Искам да попитам на някоя да са и правили вливане на Имуновенин? Чудно ми е какво точно се случва и колко време ще ми отнеме, защото съм на работа и не ми се иска още да се разбира.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 368
Тони, благодаря за темичката. А ти не отписвай месеца. Hug
Светле, честита зелена светлина.
Вики, стискам палчета.  Hug
Карри и за теб едни стиснати палчета за утре. Heart Eyes
Мира, Трой,, дано другия месец е вашия.
Прегръщам всички ви и още веднъж благодаря за подкрепата. Hug

# 57
  • Мнения: 7 118
Каси, Магнитчето е правила такива вливки, но с Киовиг, което е подобно (но по-причистено) от Имуновенина. Дано се появи да ти внесе яснота. Това, което аз знам е, че за вливката са необходими поне 2-3 часа, понеже се прави на много бавна капка, но времето все пак зависи и от броя на ампулите, които са ти изписани. Зная, че трябва да си купиш имуновенин ти и да отидеш да ти го влеят. За Варна зная, че в Майчин дом вливат и се заплаща престоя в клиниката...часовете, които ще си там..няма да нощуваш.

# 58
  • Мнения: 354
Супер сега и ампули ще трябва да търся утре сутрин Close
Май трябва да са 40 ампули ако не се лъжа  ooooh!
Аз даже в началото си мислех, че ще е все едно да ти бият някаква инжекция. Явно ще ми мине целия преди обяд.
Какво ще правя?!?
Обадих се на една колежка да ме покрие ама ... ако се забавя толкова незнам ...

# 59
  • Мнения: X
Каси, спокойно, не се шашкай  Hug Сигурна съм, че приоритетно ти е бебчо, така че действай. Не знам какви са ти обстоятелствата на бач, ма не може ли внезапно да се разболееш от някой вирус, в момента е пълно с вируси, личната ще ти даде болничен за 1 ден...щом не става с добро и няма да те пуснат така. А ако им кажеш, че ти се налага преглед , без да конкретизираш? Всеки знае колко се чака по лекари..За вливането на имуновенин не зная колко точно продължава, но според мен, няколко часа, а по-скоро половин ден, можеби? (от това, което съм мервала по форуми). Но може да го имат в болницата и да не трябва да го поръчваш? (Аз като влях липовеноз си го поръчах на предния ден по телефона в аптеката на болницата). И другото, което си мисля е, че дали утре, или в събота ще ти го влеят е все едно, да не говорим, че на места хората не вливат въобще...Имам близка приятелка, която имаше два последователни миседа и направи едно кило изследвания и тя като нас..И излязоха проблеми, като препоръките бяха за фраксипарин и имуновенин (явно доста завишени нк клетки). Лекаря, при който обаче отиде да се следи (при третата бременност) казал, че ще бие само инжекции и, че няма да влива (той е завършил нейде в зап. Европа) и тя му се довери и сега си гушка бебето Simple Smile Така че мисля, че и да закъснееш малко надали ще е фатално, но разбира се, ти си слушай лекаря и действай, както казах според приоритетите Hug И спокойно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт