Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Запис и от мен в новата тема!  Simple Smile
Благодаря, на момичета които я направиха!  Hug  bouquet
s.kov, пожелавам на теб и бебка много, много късмет. И двечките продължавайте да бъдете силни. Погал по коремчето  Hug

По-късно ще ви изчета.

# 46
  • Мнения: 34
Добро утроооо!
Днес съм много щастлива, моя малък малчуган прави 3годинки!Днес сме оформили детско парти вкъщи, извиках 5-6 дечица ...
hahaha Ти си била голяма оптимистска! Аз за моя син поканих САМО 3 деца и се събрахме 8 възрастни и 4 деца. Ревеше ми се!!! На никого не препоръчвам с корем да посреща гости!
На теб пожелавам безболезнено посрещане, а на сина ти да е жив и здрав!

=
Дойдоха 8 деца и 7 възрастни!Голяма каша направиха, чудо беше, но изчистих, възрастни не съм канила за вечерта и с това спестих време и умора.Изморена съм, не отричам, но съм щастлива, че детето ми се зардва така на всички деца на подаръците на купона като цяло Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
И аз да се впиша.
Пожелавам на s.kov много късмет и бебка да има търпение до март месец да седи на топло в корема на мама. Стискам палци.
На останалите леко и безаварийно бременеене!

# 48
  • Мнения: 52
s.kov, много късмет и всичко да е наред най-накрая!
На всички мамчета пожелавам приятна вечер и нека новата седмица да е по-хубава от изминаващата!
Прегръдки на всички  Hug

# 49
  • Мнения: 11
Мамчета, какво мислите за тази количка?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/17446
Аз направо се влюбих като я видях! Обаче зная, че си има определени характеристики, за които е добре да се следи, а аз си нямам и понятие. Ще се радвам да споделите мнението си.
И ако някоя от вас знае къде мога да я намеря в магазин, а не от интернет.. нали знаете - око да види, ръка да пипне  Laughing
Благодаря предварително! Лека и успешна седмица и от нас  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 70

Много е красива и ефектна, ноооо тези дръжки са изключително неудобни и ще си скапеш ръцете за отрицателно време, особено като понатежат и бебоците. Казвам го от личен опит. Друг недостатък според мен са колелата - по принцип малките и двойни колела са по неманеврени от единичните и по-големите, а тези са хем малки, хем двойни. Аз не бих я купила, но това е мое мнение... Потърси в нета, кои магазини и фирми са дистрибутори или представители на марката и може да откриеш къде да я "пипнеш"  Laughing


# 51
  • Мнения: 3
   С_ков, много се зарадвах днес като видях, че си писала. Надявам се, че подкрепата ни те е накарала поне за миг да се усмихнеш и да забравиш къде се намираш. Тези болници наистина действат много потискащо. Аз докато лежах през ноември улучих такъв момент, че бях няколко дни сама в цялото отделение - беше кошмар. Сега на края на месеца пак ще влизам за няколко дни - заради болничния... но няма да го мисля от сега... Знам, че всичко, което правим е за доброто на бебчетата ни...
   Аз в сряда имам час за преглед във Варна, защото моята док по ЖК хич я няма. Дано да не се раздрусам много по пътя, че миналия път точно така ме приеха в болницата. Но не мога да отлагам вече. Възмутена съм от нехайството на тукашната доки. На 8,12 ми взеха кръв за антитела и още не са получили резултатите, а вече дойде време за третите изследвания... Гледам да не мисля за това и се надявам беби да е добре. Да не говорим, че не ми е казала никакви размери на бебчето - нито ръст, нито тегло - не можело да се засече, та от 2 месеца съм в неведение...
   Аз от няколко дни започнах да усещам леко бодване в зърната и вече три пъти намирам на нощницата си следи от по една капка коластра. Знам, че вече е нормално, но не си спомням с Виктория да съм имала подобен "проблем".
   Хайде да не се оливам  Mr. Green.
   Лека нощ на всички! Господ да пази дечицата ни!
   

# 52
  • Мнения: 16
Добро утро, очаква се дълга работна седмица, заредете се с търпение. Относно благотворителния концерт в събота аз ще ходя, ако някой се интересува за подробности да ми пише на лични, билети се продават на касите на НДК и са символични суми. Сутринта в метрото видях Къдричка, четеше за изпит може би Grinning Grinning. Еххх толкова мило ми стана и същевременно странно, с повечето не се познаваме лично, а всъщност знаем толкова много една за друга, всички ви чувствам толкова близки. Нямах възможност да и се представя, защото си бях заела място и ако станех, после нямаше сядане, но се надявам скоро повече мами да се съберем и да се запознаем. Хайде лек ден за сега

# 53
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен, определено тази седмица се очертава дълга, все пак е 6 дена ще работим, само като се сетя и направо ужас....

S.kov и ние с нашия бебок изпращаме всичката положителна енергия на теб и бебка, дано стой на топличко в коремчето ти още Simple Smile

Аз се захващам с работа, успешни прегледни на тези който им предстоят тази седмица, моя е чак на 31.01.
Лек ден на работещите, както и на почиващите вкъщи Simple Smile

Много  Hug Hug Hug

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Здравейте и от мен в новата тема....много е хубава, бравоооо!
Подкепям и аз S.kov и стискам палци всичко да е ок.
Днес като за първи работен ден е доста тежичко  Confused Утре съм на консултация и изследвания ще ми пускат, чудя се обаче какво да правя, хем ми се иска да си стоя вкъщи и да си взема болничен хем се чудя какво ще правя толкова време вкъщи а и ще дойде проблема със парите. Стува ми се че ще увисна без заплата цял един месец докато дойде време да си взема първия болничен....нали така???? Мамчета дето сте в болничен кажете получава ли се такова нещо? Защото както аз го смятам ако взема болничем от 01.02 , през февруари всичко ще е ок, ще си взема заплатата от януари но през март няма да има какво да взема а болничния ще ми го изплатят чак през април, нали така? Дайте съвет, как стоят нещата? newsm78

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте мацки!Влизам за да пожелая една страхотна седмица на всички!
При нас от сутринта танцуват едни снежинки и има студен вятър.днес съм решила да ида до докторката от Ж.К. да ми вземе един влагалищен секрет, че нещо ми се е появило бяло течение.
Мама Васи , при ехограф винаги могат да ти кажат теглото на бебето , стига първо да му измерят няколко диаметри на главичка , раменца и др. Погледни си на снимките от ехото там също излиза теглото, за ръста ми казаха че след 5-я месец не могат да го измерят защото бебето е дълго и не могат да го разгънат точно.
По темата за болничните , аз получавам от 3-я месец постоянно и то по 30 дни болнични без да ми се налага да лежа в болница, просто Ж.К, ми иска от личната ЛКК талон и така си ги взимам с една и съща Диагноза : Абортус имененс.От другия месец ве4е ще излизам в този специалния-за бременност  45 дни преди термин и ми се пада да е от 29.02.

# 56
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
s.kov Радвам се, че писа Simple Smile както можем, дори с думи, ти помагаме  Hug почивай си, че после бебето ще има голяма нужда от теб  Hug
за момичетата, които питат за нея - писахме и в предните теми, че е в болница и че лекарите са овладели положението... ще е там докато роди, дано да е през Март  Praynig Hug
мен пак ме почна този ускорен пулс и за екстра не ми достига въздух... дали да се притеснявам?
Лека седмица на работещите и хубав ден Simple Smile

# 57
  • Мнения: 63
Здравей, аз например съм в болничен от 03.01. до 01.02. и в края на месеца ще взема пари само за 3 дни от работодателя  Sad, надявам се скоро да ми изплатят болничния от НОИ, в смисъл до 10.02. По принцип при нас на работа е така, януари ако съм в болничен, счетоводителката в края на месеца трябва да ми подаде болничния и м.февруари до средата да ми го изплатят. Моята заплата я изплащат месец за месец. И аз го отлагах това с болничния, но здравето е по-важно. Надявам се, да ме разбра, че малко объркано го написах. newsm78

# 58
  • Мнения: 427
s.kov радвам се, че се включи и това е един много добър признак. Вярвам, че всичко с теб и бебето ще е наред и март ще ни се похвалиш с най-здравото и сладко бебче. Стиснати палчета и гуш  Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 16
Бени, имаш ли проблеми с щитовидната жлеза? Извинявай ако си казвала, пък аз съм забравила. Аз още преди да забременея си изследвах ТСХ заради повишен пулс и всякакви такива и се оказа съвсем малко над нормата но от тогава си пия еутирокс и всеки месец се изследвам- за сега всичко е супер.

Общи условия

Активация на акаунт