страшно главоболие

  • 2 593
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 159
странно аз винаги съм страдала от мигрена и сега след раждането пак и пия много силни хапчета, но като бях бременна нямах нито веднъж.
Само парацетамол е позволен и то ограничено

# 16
  • София
  • Мнения: 38 526
Аз пиех Ибупрофен до 6 месец. По едно време /от 3 до 6м/ всеки ден ме болеше главата.

# 17
  • Мнения: 3 092
И моята мигрена изчезна по време на бременноста и първия и втория път ..
Възможно ли е наистина кръвното ти да  е ниско ...

# 18
  • Мнения: 534
Ами възможно е да ми е ниско.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз пиех парацетамол, защото също имах зверско главоболие.

# 20
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Ако ти е ниско кръвното-солен айрян върши работа.По принцип мигрената отшумява по време на бременност и след менопауза,но при теб явно е нещо друго.Мен досега само веднъж ме е боляла главата откакто забременях.Не пих нищо.Мина ми за 10 часа.Гадно си е.

# 21
  • Мнения: 534
Ами аз по принцип не съм с мигрена и глава ме боли ако много ме е надухал вятър (в нормално състояние Mr. Green).Захарта ми е добре ,но ми е нисък хемуглобина.Сега започнах maltofer .

# 22
  • Мнения: 472
Защо не се консултираш с още един лекар, щом болката е толкова голяма. Най-важното е да си спокойна, а непрекъснатото главоболие е ужасно.

# 23
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Такава злина ме сполетя и мен,  през бременността.Държа ме една седмица и отшумя.Такова силно главоболие не бях имала до тогава, но се справих само с парацетамол!

# 24
  • На село
  • Мнения: 873
Опитай да пиеш много вода. Иначе и аз имах "зверско" главоболие, но по-рано - към 8ма-9та седмица. Парацетамол никога не ми е помагал при главоболие, само аналгин, но не смеех да рискувам с него тогава.

Общи условия

Активация на акаунт