Звездни компромати - тема 125

  • 45 277
  • 757
  •   1
Отговори
# 555
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Венета Райкова е заприличала на50- годишна добре поддържана лелка с тази прическа и грим.  Shocked

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Днес новият ни президент е встъпил в длъжност, но не е бил придружен от съпругата си отново???
Не спря да се прави на интересна госпожата ooooh!
Аз пък не мисля,че се прави на интересна.Може би искат да си запазят доколкото е възможно нормалния начин на живот,дори и жилището няма да сменят.Много ми харесва новата президентска двойка,млади и модерни хора,дано и мандатът на Плевнелиев да е успешен!

# 557
  • Мнения: 708
Венета реве за „Листопад“

Хаха.. Вие поплакахте ли си Grinning или не го гледате Simple Smile

# 558
  • Мнения: 1 878

Днес новият ни президент е встъпил в длъжност, но не е бил придружен от съпругата си отново???
Не спря да се прави на интересна госпожата ooooh!
Аз пък не мисля,че се прави на интересна.Може би искат да си запазят доколкото е възможно нормалния начин на живот,дори и жилището няма да сменят.Много ми харесва новата президентска двойка,млади и модерни хора,дано и мандатът на Плевнелиев да е успешен!
И аз съм на това мнение! Peace
Освен това не всички хора търсят публичност и искат да са известни и в центъра на събитията.
Какво толкова чудно има в това!?

# 559
  • Мнения: 60
как да не е чудно ?
друг такъв случай не знам да има ,
да не е някоя стара баба , та да не знае как да се държи пред обществото ...

жената на Плевнелиев е костовистка , затова не подкрепя публично мъжа си , който бе кандидат на ГЕРБ .

# 560
  • Мнения: 2 172
Противен ми е президента,не мога да го харесам този човек  Rolling Eyes

# 561
  • Мнения: 4 120
 Но съпругата му изглежда много приятно.

# 562
# 563
  • Мнения: 1 692
Боже, какви са тея жълти клюки..  Crossing Arms Crossing Arms

-------------
Скоро някой коментира, че Мария не ползвала компютри, а със ФБ се занимавали други хора.
А, ето и нейния оговор, сякаш ни е прочела какво обсъждаме :
Здравейте приятели! Това е личният ми facebook профил. Разбира се че технически ми помагат много хора, но тук аз изразявам своите чувства, мисли и проекти с Вас и за Вас. Така ще продължавам да го правя и се надявам това да Ви харесва Simple Smile

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064

Днес новият ни президент е встъпил в длъжност, но не е бил придружен от съпругата си отново???
Не спря да се прави на интересна госпожата ooooh!
Аз пък не мисля,че се прави на интересна.Може би искат да си запазят доколкото е възможно нормалния начин на живот,дори и жилището няма да сменят.Много ми харесва новата президентска двойка,млади и модерни хора,дано и мандатът на Плевнелиев да е успешен!
И аз съм на това мнение! Peace
Освен това не всички хора търсят публичност и искат да са известни и в центъра на събитията.
Какво толкова чудно има в това!?

Има си писани или неписани правила, които е редно да се спазват. Примерно една жена да подкрепи мъжа си в това ново и отговорно поприще. Нищо нямаше да и стане за пред хората да се появи за малко и да застане до него. Нито ще си наруши нормалният живот, нито щеше да застане в центъра на събитията. Просто щеше да покаже, че е до него и с него.

# 565
  • Мнения: 8 523

Днес новият ни президент е встъпил в длъжност, но не е бил придружен от съпругата си отново???
Не спря да се прави на интересна госпожата ooooh!
Аз пък не мисля,че се прави на интересна.Може би искат да си запазят доколкото е възможно нормалния начин на живот,дори и жилището няма да сменят.Много ми харесва новата президентска двойка,млади и модерни хора,дано и мандатът на Плевнелиев да е успешен!
И аз съм на това мнение! Peace
Освен това не всички хора търсят публичност и искат да са известни и в центъра на събитията.
Какво толкова чудно има в това!?
Когато някой иска да запази живота си встрани от медии,не става министър още по малко президент.
Сега като са го избрали за такъв редно е да си отиде в президентството ,а не държавни служби да охраняват частен обект  /в случай ,че не се смени жилището/.Не е въпроса дали търсиш публичност,когато си президент ти си публична личност ,съпругата ти също,те не са кинозвезди които да се жалват от хорското внимание,президентът и съпругата му са длъжни да зачитат и уважават тази институция,в противен случай да беше казал на ББ ,че не иска да става президент ББ щеше друг да прати там  Mr. Green,и съпругата му щеше да е доволна ,за мен това е поза и неуважение,все едно Буш да си беше живял в ранчото или Обама да си обитава старият дом.

# 566
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз мисля като ЗлаВещица, то хубаво са модерни, но има мигове, в които трябва да покажеш подкрепа.  Peace Поставете се в тази ситуация, встъпвате в такава важна длъжност, фанфари и т.н. а собственият ви съпруг не присъства.  Rolling Eyes Ми не е нормално за мен.

# 567
  • Мнения: 8 523
Къде я е изгонила в Доминикана с Галин  Joy,четете малко преди да пускате статии

# 568
  • Мнения: 540
И аз мисля като ЗлаВещица, то хубаво са модерни, но има мигове, в които трябва да покажеш подкрепа.  Peace Поставете се в тази ситуация, встъпвате в такава важна длъжност, фанфари и т.н. а собственият ви съпруг не присъства.  Rolling Eyes Ми не е нормално за мен.

и за мен  Peace иначе им симпатизирам...   Rolling Eyes

# 569
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Незнам дали е пускано и дали е коментирано, и дали изобщо е за тук. Но попаднах на това и се втрещих..... Sick

http://www.youtube.com/watch?v=jpBp94X0aAE

Общи условия

Активация на акаунт