Звездни компромати - тема 125

  • 45 280
  • 757
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 6 011
Незнам дали е пускано и дали е коментирано, и дали изобщо е за тук. Но попаднах на това и се втрещих..... Sick

http://www.youtube.com/watch?v=jpBp94X0aAE
Пускано е и е коментирано.
 Sick

# 571
  • Варна
  • Мнения: 188
Беше ми симпатична съпругата на президента до днес! Това си е компромат, все едно казва "ще правя каквото си искам и никакви норми и етикет не ме вълнуват" ... Можеше поне днес да присъстват цялото им семество, това е важен момент за техния баща и съпруг. От "хорски срам", както се казва, трябваше да бъде там, най-малкото да спести въпроси на мъжа си от рода "къде е?". не си изигра картите както трябва, Президентшата не ме кефи ...

# 572
# 573
  • Мнения: 1 692
Беше ми симпатична съпругата на президента до днес! Това си е компромат, все едно казва "ще правя каквото си искам и никакви норми и етикет не ме вълнуват" ... Можеше поне днес да присъстват цялото им семество, това е важен момент за техния баща и съпруг. От "хорски срам", както се казва, трябваше да бъде там, най-малкото да спести въпроси на мъжа си от рода "къде е?". не си изигра картите както трябва, Президентшата не ме кефи ...
Подкрепям с две ръце!

# 574
  • Мнения: 4 864
Беше ми симпатична съпругата на президента до днес! Това си е компромат, все едно казва "ще правя каквото си искам и никакви норми и етикет не ме вълнуват" ... Можеше поне днес да присъстват цялото им семество, това е важен момент за техния баща и съпруг. От "хорски срам", както се казва, трябваше да бъде там, най-малкото да спести въпроси на мъжа си от рода "къде е?". не си изигра картите както трябва, Президентшата не ме кефи ...
Подкрепям с две ръце!

 Peace Peace Peace Peace

# 575
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И аз мисля като ЗлаВещица, то хубаво са модерни, но има мигове, в които трябва да покажеш подкрепа.  Peace Поставете се в тази ситуация, встъпвате в такава важна длъжност, фанфари и т.н. а собственият ви съпруг не присъства.  Rolling Eyes Ми не е нормално за мен.
Съгласна съм. Новата ни президентша е една фръцла, според мен.
Тази сутрин Патрашкова възпитано я нарече "своенравна", макар че и се искаше да употреби съвсем друг епитет.  Mr. Green  Честно казано, мъчно ми е за Плевнелиев. Харесвам го (въпреки, че е от ГЕРБ), изглежда като добър, възпитан и умен човек и си представям колко му е (и ще бъде) трудно да балансира между претенциите на съпругата си и новите си професионални ангажименти. Искрено му желая успех!

# 576
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Календар на Юлия Юревич за 2012
Харесва ми фотосесията и превъплъщенията и. Тялото и е страхотно.

# 577
  • Мнения: 4 864
Как изглежда новата президентша???

# 578
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Как изглежда новата президентша???



Редактирам се, изображението е от спамски сайт  Stop
Сори за поредните публикации  Embarassed

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 15:12 от Tyra

# 579
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Как изглежда новата президентша???

# 580
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
И за мен е нормално да застане до мъжа си в такъв момент.  Peace
Не ми е симпатичен,но е редно да го подкрепи.

Откъде да знаем какви са им взаимоотношенията в семейството.

# 581
  • Мнения: X
Мила Кунис

   

# 582
  • Мнения: 8 523
Незнам дали е пускано и дали е коментирано, и дали изобщо е за тук. Но попаднах на това и се втрещих..... Sick

http://www.youtube.com/watch?v=jpBp94X0aAE
И кое те втрещи това вече е обсъдено и забравено

# 583
  • София
  • Мнения: 23 096
И за мен е нормално да застане до мъжа си в такъв момент.  Peace
Не ми е симпатичен,но е редно да го подкрепи.
На мен президентът ми е симпатичен, но не и за такъв пост. Няма осанка на президент, стои ми някак си комично и мижитурковски.
С жена си предполагам имат сериозни разногласия, за да отсъства на подобно събитие. Това обаче не я оправдава в моите очи. Каквито и проблеми да имат е трябвало да бъдат разрешени и обсъдени преди встъпването в длъжност на Плевнелиев. Нейното отсъствие се набива на очи и не прави добро впечатление.

# 584
  • Мнения: 1 813
Лошото е , че няма шанс за второ първо впечатление президентшата. Фал старт.

Общи условия

Активация на акаунт