Дюкан помага ни на всички да бъдем слаби и добрички - 259

  • 46 489
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Само да се отчета и днес - 2-ри ден на П. Днес само на печени пилешки пържоли я карам, че имах много неща да свърша и цял ден ходих насам-натам. Съответно имам да наваксвам с течностите. Днес ми се прияде сладичко - смятам да си направя Дюкански крем карамел малко по- късно . Вчера бях на риба на обяд - толстолоб, хубава риба ,но не и когато се пече във фурна без мазнина. Трудно се изяде Crazy Вече се чудя утре какво да ям, че ми се изпразни фризера   chef

 

# 31
  • Мнения: 125
     Сребърна паричка,няма да издържиш дълго на пил.пържолки.Започвай да си готвиш-рецепти има много и все вкусни,благодарение на Дюканки-ветеранки!

# 32
  • Мнения: 4
Ехо Grinning Привет и от мен   bouquet
 Аз съм добре взех си поука и започнах да закусвам. а относно яденето ми избягвам яйцата докато не ми мине обрива  Wink а иначе започнах да си готвя най- различни неща и са много вкусни. Не преяждам но и не съм гладна.  Peace Тези дни нямах време да готвя и да си призная се хранех с пиле на грил от магазина  Embarassed наистина еднотипно и гадно Но стига толкова  Stop днес си  наваксах и си наготвих с ден напред и вечерята ми стана №1 Joy Пия достатъчно вода  newsm10
Само остана да се преборя с триците които да си призная не хапвам Embarassed
Днес ми е 7 ден/ нач. 84кг сутринта 81,500/ на П от началото утре мисля с бодра стъпка да влизам във втора фаза Hug
 Понеже хладилника ми се изпразни а е време за заплата пак ще задавам сигурно тъпички въпросчета ама  Embarassed Embarassed Embarassed
Откъде взимате телешка кайма/ става ли готовата която я продават в магазина/ и мога ли да си приготвям храната в смесения период с консерви от домати например newsm78
Благодаря предварително на всички!  bouquet

# 33
  • Мнения: 894
Ехо Grinning Привет и от мен   bouquet
 Откъде взимате телешка кайма/ става ли готовата която я продават в магазина/ и мога ли да си приготвям храната в смесения период с консерви от домати например newsm78
Благодаря предварително на всички!  bouquet

Cveti_Ivanova  HugАз купувам телешка кайма  от Кауфланд,,можеш да ползваш домати от консерва.

# 34
  • Мнения: 4
Ivllin много благодаря за бързия отговор  bouquet

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Флучия, Шуши има бебче - Даниел, дори скоро писа ,че се връща в дюканското лоно Simple Smile

Цвети, готовата кайма не става  Naughty Не се знае какво има вътре, но със сигурност не е чисто телешко месо. Доверие само ако ти я смелят пред очите в магазина. Или ако си я смелиш сама в къщи.
На доматите от магазина гледай съдържанието - не трябва да има захар или нишесте.

# 36
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               Kali_tod, ти само се похвали, че бебо е на път, другото лесно ще се уреди  Peace
               dory77, хората са го казали преди столетия - Закуската си изяж сам, обяда раздели с приятел, а вечерята я дай на врага си.
               Ivllin, той този точно спор май никога няма да приключи, но пък и никой май вече не взема предвид факта, че нито маслото и маста, нито олиото и зехтина са това, което са били по времето на нашите баби... Така че най-добре без мазнини, по каноните на чичко Дюкан  Wink
               Флучия, Шушка се радва на Даниел, който амен ще стане вече ерген за задомяване. Не че се е разписвала скоро...
               Сребърна паричка, толстолоба на шайби и на скарата, да се препече мъничко, става трепач само с мъъъничко сол и лимоново сокче, чак огладнях без време...  Blush
               Cveti_Ivanova, аз поне телешката, пък и всякаква друга кайма, я вземам от три години насам от решетката на машинката за мелене на месо в къщи или от кухненския робот. Вече не вярвам на нищо, което пише по етикетите  Crossing Arms
               Хайде да раздавам козинките, че много се разписах нещо...



                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 37
  • Мнения: 32
Здравейте на всички! Много се радвам, че ви има - отдавна чета из форума и размишлявах коя би била най-ефективната и (относително) лесна диета за спазване - от вчера съм във вашия отбор. Не мога да кажа, че се чувствам много добре, но е поносимо - усещам си кожата изсъхнала и леко раздразнена, но да видим как ще се развият нещата. Постоянно съм жадна, изпивам сигурно над 2 литра, а по принцип не обичам вода. Имам да свалям 10-12 кг и доста см, като признавам не съм се мерила, но предпочитам след 1-вата фаза. Смятате ли, че 5 дни ударен етап са добре при това положение? През ден съм на комбинирана гимнастика или пилатес, ако има желаещи за взаимно надъхване - дайте знак. Е, това е от мен, стискайте палци, желая на всички успех!

# 38
  • Мнения: 144
Добро утро  Hug
Днес е 18,01 и аз правя шест месеца от началото на трета фаза , 10 месеца от началото на режима и 5 дни преди влизане в четвърта фаза.....  Ето и отчета :

            Начало    18,03,2011г - 77,8 кг  т - 91  х - 113  б - 64
                           18,04,2011г - 70,8 кг  т - 84  х - 111  б - 62
                           18,05,2011г - 66,7 кг  т - 81  х - 107  б - 60
                           18,06,2011г - 62,5 кг  т - 78  х - 103  б - 56
Начало 3-та фаза 18,07,2011г - 58,7 кг  т - 75  х -  97  б - 54
                           18,08,2011г - 58,5 кг  т - 75  х -  95  б - 53
                           18,09,2011г - 57,7 кг  т - 75  х -  95  б - 53
                           18,10,2011г - 57,0 кг  т - 75  х -  93  б - 52
                           18,11,2011г - 57,5 кг  т - 75  х -  93  б - 52
                           18,12,2011г - 57,7 кг  т - 75  х -  94  б - 53
                           18,01,2012г - 58,0 кг  т - 75  х -  94  б - 53

Мерки и теглилки отново в норма. Килограмите ми се въртят между 57,5 и 58,5 взависимост от обстоятелствата / МЦ , гала , форсмажорни  Blush /  Като цяло държа фронта , но да видим как ще е в четвърта....  Praynig 
Мога да се похваля , че съм и горда непушачка от 14,11,2011г и макар че е минало малко време , не мисля никога повече да използвам тази гадост. Също се убедих , че няма задължителното напълняване след спиране на тютюнопушенето - ще напълнеете , ако ядете/ боклуци/. Другото продължително нещо , което правя и смятам да продължа да правя е ходенето по стълбите - от 01,12,2011г съм ползвала асансьора 3-4 пъти.Сега ако успея вече да се организирам и велоергометъра да карам , няма да имам равна  WinkТриците , П четвъртък и лунния ден/за трета и четвърта фаза само/ също са част от задължителните ми неща. Така че , с тези четири мерки мисля да се справям и в четвърта ..... но да видим.... ей , страх ме е от тази четвърта......

Хайде стига съм ви досаждала с дърдорене.....
Лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 39
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Странно как всяка следваща сутрин ми трябва все по-силно кафе, за да се отворя очите... Вие искате ли по едно?

                   

               isache, страшна си  Peace
               Vencheto, добре дошла. За 10 - 12 кг повече от три дни ударна мисля, че няма нужда да правиш.
                    Усмихнат зимен и режимен ден  Hug

# 40
  • Русе
  • Мнения: 99
Vencheto за два дни на диетата просто не вярвам че сухата кожа е от това.Няма как да реагира толкова бързо.За мен това е абсурдно да го мислиш.

# 41
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Исаче, супер си! Браво на теб! Няма страшно, и в четвърта ще се справиш.  Hug                 Моята четвърта си върви добре - точно като теб аз си спазвам закусването с трици, П ден и луна,  правя гимнастика в къщи. Така успявам да поддържам килограмите и мерките такива, каквито ми харесват на мен.

Мимс, приемам кафето с удоволствие, но искам от вчерашните ти рибени хапки. Ако искаш ми вярвай, смъкнах снимката, увеличих я и добре огледах как са направени. Определено са от риба, но вътре скарида ли има? Ако си копнала снимката от конкретна рецепта - ще я потърсиш ли да ми я дадеш?
Имам пред вид тези хапки

# 42
  • Мнения: 79
Спорен ден от мен Hug! Нещата при мен се развиват добре newsm10 ! Само дето сглупих с маслините ,но благодарение на вас бързо се поправих!
Vancheto , добре е да се претеглиш ,защото така ще знаеш колко точно ще продължи третия ти етап(естествено ако си решила да я караш докрай)-10 дни на всеки свален килограм.Относно сухата по скоро е ат това , че преди си приемала по малко течности newsm78! Така си мисля аз ,не знам дали по опитните ще имат друго мнение!?
 isache, резултатите ти са страхотни newsm44!
Kati_tod , дано скоро гушнеш бебето си  newsm30!!! По повод хормоните аз ги пия вече 2 години , но при мен проблема е с щитовидната жлеза. Апетита ми се увеличи още повече и започнах да качвам много.Надявам се сега да се преборя с килограмите , но знам че няма да е лесно!

Честит празник на всички празнуващи днес!
По този повод да попитам : какво правихте когато трябва да отидете на гости? Носите си храна от вкъщи или просто не ядете от това което домакинята е приготвила .Макар че така рискувам да я обидя!?!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 359
mimensita, обезателно толстолоба ще се пробва на скара  Hug, остана ми едно голямо парче от предния път   bouquet

isache, супер резултати, явно доста добре успяваш да се контролираш с какво да се храниш. 10 месеца ми се виждат много дълъг период. Забелязах ,че и гръдната обиколка пада м ного заедно със свалените килограми  Embarassed

almeg, казваш на домакинята  ,че си на диета и можеш да ядеш само това и това . Жените винаги влизат в каузата и уважават решенията на тези, които се грижат за себе си. Гледай да си в ПЗ ден ще можеш да хапнеш повече неща . Неудобството е с напитките  - водичка и чайче  Wink

Днес вече закусих два пъти, че след триците взе много бързо взе да ми стърже стомаха. Между другото намерих по едросмлени трици и проблема ми се оправи .

Честит имен ден, ако имаме именици днес   bouquet

# 44
  • Мнения: 13
И аз се включвам в отбора Ви момичета. Hug Flutter
Преди 4 години бях свалила с Дюкан 25 кг.после неразумно ядене и бременност и ето ме пак в отбора.
Ако имате въпроси мога да помагам като веднъж минала по този път  Grinning при все че и мъжу свали с този режим Wink
Като ви чета ще ми е по-лесно да устоя-сигурна съм.За себе си мога да кажа че САМО тази диета ми сваля кг- мите. Rolling Eyes
Хубав ден без ИЗКУШЕНИЯ ви желая Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт