Въпроси За бебеправенето

  • 4 757
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 275
И моят цикъл беше по-дълъг (сега вече е нормален). Правехме 8 месеца. Почнах да вземам едни хапчета за стимулиране на овулацията и точно тогава е станало (въпреки, че аз не ги пих както трябва) "Народна медицина" не сме прилагали

# 46
  • Мнения: 1 768
А да попитам преди да ви покаже положителния тест,4е сте бременни,имахте ли болки в яй4ниците,като по време на ову? newsm78

# 47
  • Мнения: 5 370
А да попитам преди да ви покаже положителния тест,4е сте бременни,имахте ли болки в яй4ниците,като по време на ову? newsm78
Аз лично не, обаче странно......почти веднага почнах да ходя често до ВЦ и имах нещо като течение....та си мислех, че съм настинала-бяхме на море.

# 48
  • Мнения: 245
ОО супер тогава,zна4и имам надежди...Да се е полу4ило от веднъж Blush
Ох,да споделя..Откакто ми по4на овуто демен 30 декември,та до сега имам леки придърпвания в областта на яй4ниците.Все едно имам овулация...А не ми се вярва да е..все пак цели 10 дена ову е ненормално.. newsm78
Стига си се притеснявала.Винаги има шанс,както се споменава по-горе.Просто е най-голям шанса повреме на ову.Дори и повреме на цикъл.От опит пак ти го казвам.Само недей да мислиш за това.....отдай се на удоволствие.Ще стане Heart EyesИ си направи тест чак, когато ти закъснее,иначе отчита грешно/пак от опит/И да пишеш като стане ей Simple SmileЗнам какво е.

# 49
  • Мнения: 3 356
А да попитам преди да ви покаже положителния тест,4е сте бременни,имахте ли болки в яй4ниците,като по време на ову? newsm78
Аз идея си нямам кога ми е овулацията Embarassed

# 50
  • Мнения: 1 768
ТеЗи леки придърпвание в областта на яй4ниците и по средата,вЗеха не6о да ме притесняват..Все пак ве4е една седмица продължават... Thinking
А не ми се тър4и пак на лекат,понеже ходих края на ноември и ми каzа,4е вси4ко е о.к. Outta Joint

# 51
  • Мнения: 53
най- важното е да си спокойна и това да не ти е фикс идея,защото могат да се появят проблеми на психологическа основа.всичко ще се нареди ако си спокойна Grinning

# 52
  • Мнения: 2 271
моят цикьл беше 32дни,а ову имах на 16 ден.Умишлено правихме секс  окуло овуто.Забременях при секс на 14 ден.Коремьт и гьрдите ме боляха като при цикьл.Успех!!! Praynig

# 53
  • Мнения: 275
Изобщо не усетих, че съм заченала ... newsm78 Не съм усещала и овулацията си, сега май почнах нещо да усещам .... Ние понеже бебеправехме 8 месеца, аз преди това си мислех, че съм бременна и бях толкова сигурна .... ама се оказа,ч е съм си втълпила, затова като спрях да мисля за това и то стана:))))))

# 54
  • Мнения: 1 768
А кога си намправихте теста и покаЗа положителен реЗултат? Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 1 397
на мен първия тест на 37-мия ден при нередовен цикъл около 31 дни обичайно ми беше отрицателен, а след още 10 дни вече стана положителен Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 768
А промени ли се цикъла ви след като zапо4нахте да бебеправите?Дали се скъси или удължи?? newsm78

# 57
  • Мнения: 245
А кога си намправихте теста и покаЗа положителен реЗултат? Wink
Първата седмица след акта ми беше отрицателен,а като ми закъсна с една седмица ми беше едната черта ярка,а другата много слабо оцветена/голям спор между лекарите беше/ и излезе, че е полужителен.

# 58
  • Мнения: 1 768
Зна4и най рано теста може да се направи 2 седмици след овуто,така ли?

# 59
  • Мнения: 140
Цикълът ми еточно на 28 дни.При нас се получи спонтанно,дотогава се пазехме.След като го направихме изчислих че това са 11дни след цикъла,което според лекарите е първия ден от оволацията.Всички си мислеха че е невъзможно да стане веднага,но стана.И при теб ще се получи ако много не му мислиш и си освободиш съзнанието.А това как става момче или момиче няма рецепта #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт