Театри, постановки, мюзикъли...

  • 85 211
  • 398
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 204
Моля, моля, пак заповядайте!
/на 28.01. сме на "Цигански барон" Wink/

Забравих да спомена, а някой питаше: 99% е на български. Части от песните само са на испански.

Смяташ ли, че е подходящо за момче 10г?

Гледахме Вечеря за тъпаци в Сатиричния- хареса му.
Ще ходим на Какво направи дядо в театър 199. Ще дам отзиви.

# 76
  • Мнения: 1 615
Моля, моля, пак заповядайте!
/на 28.01. сме на "Цигански барон" Wink/

Забравих да спомена, а някой питаше: 99% е на български. Части от песните само са на испански.

Смяташ ли, че е подходящо за момче 10г?


За кое питаш - за "Цигански барон" или за "Зоро"? И 2-те са подходящи, но "Зоро" повече Simple Smile
Все пак, Баронът го гледахме тъкмо в компанията на 10-год. момче и много му хареса, въпреки, че беше за първи път на оперета (т.е. не е трениран фен).

# 77
  • Мнения: 4 204
Питам за Цигански барон!

Зоро го гледахме вече по твоя препоръка и страшно много му хареса! Laughing

# 78
  • Мнения: 1 615
Сега в афиша на Оперетата е и "Лелята на Чарли". Мисля, че това също е много забавно за децата и напълно подходящо за тях.
Аз не съм я гледала от дете и спомените ми са мъгляви, но помня, че бяхме направо луднали по нея. На 2.06. ще водя своето дете и сама очаквам с нетърпение представлението. Ще докладвам Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 615
Отчет Simple Smile
Гледахме "Лелята на Чарли" с дъщеря ми (на 10) и племенницата (на 13). Забавляваха се страхотно. Мисля, че това им хареса най-много от всичко гледано до сега. Представлението е наситина много добро. Няма да разказвам, за да не развалям удоволствието на тези, които решат да го гледат Simple Smile
Премиерата беше преди 2 месеца, така че вярвам, че ще го поставят и следващия сезон. Ние категорично решихме, че ще повторим!

# 80
  • Мнения: 688
Здравейте,
Тук прочетох добрите отзиви за "Лелята на Чарли", но за съжаление е минала и сме изпуснали.
Да попитам някой за отзиви за постановките тази събота (09.06.12).  Гледам "Клюки от ада" дали ще се хареса на 11 г. момиче? Малко ме е срам, но ще си призная - за 1-ви път ще ходи на нещо не детско.

# 81
  • Мнения: 1 615
Здравейте,
Тук прочетох добрите отзиви за "Лелята на Чарли", но за съжаление е минала и сме изпуснали.


Всъщност с нея закриват сезона на 30.06.2012, така че още имате шанс, ако и мерак има Wink

# 82
  • Мнения: 4 204
Отчет Simple Smile
Гледахме "Лелята на Чарли" с дъщеря ми (на 10) и племенницата (на 13). Забавляваха се страхотно. Мисля, че това им хареса най-много от всичко гледано до сега. Представлението е наситина много добро. Няма да разказвам, за да не развалям удоволствието на тези, които решат да го гледат Simple Smile
Премиерата беше преди 2 месеца, така че вярвам, че ще го поставят и следващия сезон. Ние категорично решихме, че ще повторим!

Благодаря, че писа.
Гледала съм я в тийнейджърска възраст. На 30- те ще ходя без сина ми, защото няма да е в София.
С него ще гледаме както писах Цигански барон и ще пиша дали му се е понравило.
Очаквам с нетърпение програмата за новия сезон.

# 83
  • София
  • Мнения: 17 301
Момичета, големият ми е с възпълено ухо и антибиотици, капки и куп гадости и по този повод увисваме с два билета за Зоро в Музикалния театър на 14.09 от 19ч. Билетите са един голям (15лв) и един детски (10лв).
Ако някой има желание да си заведе детето, да драсне да се разберем нещо, че да не горят билетите.

# 84
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
titico, нямам достъп до ФБ, но това от първия линк не се ли е случило вече на 2 и 3 юни?

Вчера гледахме Зоро. Аз лично не съм впечатлена, синът ми също. Единствено дъщеря ми остана доволна. За мен "Котки" беше по-добър спектакъл, но аз си обичам Ендрю Лойд Уебър. Като цяло, сякаш мюзикълите, които сме гледали в Младежкия театър са ни харесали много повече.

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 10:37 от Айяла

# 85
  • Мнения: 34
Да поизвадим темата напред и надявам се успешно да започнем да я пълним с откриването на сезона.

# 86
  • София
  • Мнения: 5 192
Вчера бяхме на Ден на отворените врати в Театъра на армията
Беше прекрасно.
Така разбрах, че много ни харесва Ненчо като фокусник и комик и непременно ще отидем да гледаме спектакъла му - Магиите на Ненчо

Той се пошегува, че не чува аплодисменти, щото е толкова добър, че сме забравили... и това беше истината Simple Smile

# 87
  • Мнения: 363
Ние посетихме "ЛЮБОВ И ПАРИ" в Младежкия не е за деца:-)

# 88
  • София
  • Мнения: 266
Здравейте.Ако някой е гледал "Българи от старо време" в оперетата, може ли да ми каже става ли за дете на 8год.Ще ходим да го гледаме през октомври, но се чудя да купя ли билет и за детето.

# 89
  • Мнения: 4 204
Вчера бяхме на Ден на отворените врати в Театъра на армията
Беше прекрасно.
Така разбрах, че много ни харесва Ненчо като фокусник и комик и непременно ще отидем да гледаме спектакъла му - Магиите на Ненчо

Той се пошегува, че не чува аплодисменти, щото е толкова добър, че сме забравили... и това беше истината Simple Smile

Казаха ми, че представлението е интересно и за по-малки деца. Обаче да отида с двете деца 3*15=45лв.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт