ЗОНАТА и ние - 7 Тема

  • 47 996
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
kami_pld по мои сметки имаш 4 пчелички+1 търтей. Ако нещо съм объркала, ми кажи, ако ли не, в моите листи остава така  Hug
dani1712добре вървиш за сега,ама може и по- добре Simple Smile
MeRiTo` когато посягаш към някакво изкушение, си представяй супер образно как дъвчеш зелен мазен гнусен търтей Simple SmileХайде да ти е сладко Joy Или ще хващаш пътя, или ще хващаш гората, тва е положението Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 15:27 от Emigrantка

# 721
  • Мнения: 5 405
Или ще хващаш пътя, или хващай гората, тва е положението Simple Smile
Защо ми се караш така брутално  cry

# 722
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Или ще хващаш пътя, или хващай гората, тва е положението Simple Smile
Защо ми се караш така брутално  cry
Хихих, защото с какъвто се събереш,такъв ставаш. Нещо взе много да ти харесва да се навърташ около  търтейте , и има опасност и ти да станеш търтейка Joy, моето ме подсеща, че забравих да кажа-състезателката с най много търтей в края на състезанието ще бъде обявена за Зонов Търтей  smile3533 и ще бъде подложена на публично мъмрене и голям срам! Това отсъди съдията. Айде сега да ви видя  Joy

# 723
  • Мнения: 5
зонарии, минавам да ви кажа, че разкрих виновника за моя застой  Grinning изключително парадоксално, но това е малкото храна (: аз два месеца и половина съм се подлагала на някакво изтезание, не отчитайки факта, че съм си доставяла само 1000 калории, при положение че със спорт и пак с дефицит, за да се слабее, трябва да са 1500 (за постоянно тегло - 2000)

само че не обръщах внимание на калории, ядох си колко ми се яде, и се чудя защо ям малки порциики и не огладнявам, а аз съм си забавила метаболизма и очаквам да свалям  ooooh!

от три дена си увеличих храната, идеално ми е, първия ден ми беше доста тежко, ама вече са ок нещата и огладнявам доста бързо, чакам резултати скоро време  Grinning възможно е и да кача първоначално докато се пригоди организма ми
започнах и да си ходя редовно до тоалетната и както си му е реда там ((:

и поздрави на почитателите на зузана, много ѝ харесвам и аз тренировките, велика е  Simple Smile

а и много ви завиждам за състезанието, супер вълнуващо е, жалко че го изпуснах хехе

успехи на всички и яжте повече  Grinning  Peace

# 724
  • София
  • Мнения: 1 047
зонарии, минавам да ви кажа, че разкрих виновника за моя застой  Grinning изключително парадоксално, но това е малкото храна (: аз два месеца и половина съм се подлагала на някакво изтезание, не отчитайки факта, че съм си доставяла само 1000 калории, при положение че със спорт и пак с дефицит, за да се слабее, трябва да са 1500 (за постоянно тегло - 2000)

само че не обръщах внимание на калории, ядох си колко ми се яде, и се чудя защо ям малки порциики и не огладнявам, а аз съм си забавила метаболизма и очаквам да свалям  ooooh!

от три дена си увеличих храната, идеално ми е, първия ден ми беше доста тежко, ама вече са ок нещата и огладнявам доста бързо, чакам резултати скоро време  Grinning възможно е и да кача първоначално докато се пригоди организма ми
започнах и да си ходя редовно до тоалетната и както си му е реда там ((:

и поздрави на почитателите на зузана, много ѝ харесвам и аз тренировките, велика е  Simple Smile

а и много ви завиждам за състезанието, супер вълнуващо е, жалко че го изпуснах хехе

успехи на всички и яжте повече  Grinning  Peace
Подозирам, че и при мен има нещо такова  newsm78 Пиши след 1 седмица има ли минус?  Колко блока ядеш на ден сега? А колко ядеше преди?

# 725
  • Мнения: 5
ще пиша задължително! (:

аз от известно време не съм по зоната, а съм на нисковъглехидратна диета

обаче има дни, в които си ям и полезни въглехидрати повечко, защото финансово се затруднявам основно на  яйца и месо  Grinning

но независимо, че смених диетата, нямаше промяна (освен 1 кг, който после качих разбира се), защото на практика не съм увеличила храната :/

преди бях на 8-9 блока, и определено отчитам сега, че е било малко

изчетох доста по тоя въпрос и съм почти убедена, че това е проблема, а и се чувствам различно вече за 3 дни

# 726
  • Мнения: 5 405
Или ще хващаш пътя, или хващай гората, тва е положението Simple Smile
Защо ми се караш така брутално  cry
Хихих, защото с какъвто се събереш,такъв ставаш. Нещо взе много да ти харесва да се навърташ около  търтейте , и има опасност и ти да станеш търтейка Joy, моето ме подсеща, че забравих да кажа-състезателката с най много търтей в края на състезанието ще бъде обявена за Зонов Търтей  smile3533 и ще бъде подложена на публично мъмрене и голям срам! Това отсъди съдията. Айде сега да ви видя  Joy
Нищо пък, нека съм търтейка  Joy

Submarine, там е цаката - да промениш начина на хранене. Точно поради тая причина точно преди да започнем състезанието хапвах каквото ми е под ръка, без да изчислявам каквото и да било, както и да било и т.н. и изведнъж като смениш режима на организма и той започва да се пригажда към него и да става това, което трябва да става. Аз сега не мога да се сдържа и се качвам всеки ден на кантара и съм доволна от резултата  Laughing Ти си се храни, както си намерила за добре, но по някое време пак се върни при нас, ако искаш и пробвай да видиш какво ще стане Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 16:28 от MeRiTo`

# 727
  • Мнения: 15
kami_pld по мои сметки имаш 4 пчелички+1 търтей. Ако нещо съм объркала, ми кажи, ако ли не, в моите листи остава така  Hug
dani1712добре вървиш за сега,ама може и по- добре Simple Smile
MeRiTo` когато посягаш към някакво изкушение, си представяй супер образно как дъвчеш зелен мазен гнусен търтей Simple SmileХайде да ти е сладко Joy Или ще хващаш пътя, или ще хващаш гората, тва е положението Simple Smile
благодаря ти Emigrantка от много бързане обърках  Embarassed изчисленията вече ще внимавам  Peace

# 728
  • Мнения: 0
1. roksi12-14.03- вторник

2.хранения-5

3.8ч-2бл,12ч.2бл,16ч-1бл,19.30ч-2бл,22.30ч-1бл
4.никакви прегрешения за деня-получавам инатеста пчеличка
5.всички храни претеглени с кантарче-получавам и тук пчеличка
6.вода-около 2л.-също пчеличка
7.зак-сирене 56гр.+1 портокал+6 бадема:обяд-84гр-кайма пилешка+гъби2чч.+стар лук 1чч+ зехтин:сл зак.-салата аизберг+1киви+42гр шунка пилешка:вечеря-пилешка пържола+китаиско зеле+ябълка:късна зак-к.мл+3 бадема  -пчеличка поет
8.малко ходене пеш-тук няма пчеличка-мързелив търтей  tiptoe
мисля че съм хванала за днес 5пчели+1 търтей





# 729
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Их бе MeRiTo`, ама да знайш, няма да те оставяна мира. Щ те гоня до дупка  Laughing Сега си на състезание !!! И не само ти ами всички. 15 дена са нищо, малко по настрани от търтеите, само за 15 дена. Мислете за килата,и най вече а здравето. С много търтеи няма да стигнете до онова чувство, преливащото от енергия чувство, което е уникално Simple Smile Хем да си победител при пчеличките, хем да си с по малко кила в края, хем да летиш от кеф...15 дена ко толкоз!  Аааа, аз съдия ли съм или на патладжан дръжката Laughing Те соленките,и фавлите няма да избягат, ще са около вас докато сте живи.Сега е момента, докато се състезавате, и имате стимул. Нали за това се мъчим тук - за да се получат някакви резултати. До сега никой няма една пчеличка герой  #Crazy аааа, трябва май голямо мъмрене  Joy
roksi12, за недостатъчното ходене пеш няма наказание -търтей, просто не можа да уловиш спортната пчеличка:) А си пропуснала зелената пчеличка, малко си объркала реда на докладване, и може би от там си объркала и пчеличките, че и на мен ми взе време да ги подредя, и да видя кое липсва Simple Smile . Като гледам какво си яла, си си заслужила зеленката пчеличка, така че свършваш деня със 6 пчелички и нито един търтей.

# 730
  • Мнения: 0
малко ,писах по спомени за последователността и за това имам пропуск,за което се извинявам  doh ходенето пеш не е ли все пак малко" спорт" Laughing

# 731
  • София
  • Мнения: 783
Момичета, влизам само да ви се похваля  Hug
Тази сутрин си закопчах колана с една дупка навътре, а преди две седмици ми стягаше и не можех  newsm44
Много съм доволна, дано да продължи така Simple Smile
Емигрантка, няма ли да направим 3 кръга по 15 дни. Май ставам нахална като знам какво ти е на главата, ама аз лично съм много мотивирана да продължа и след тези 15 дни, но мисля, че състезанието е полезно на всички, особено за мотивацията. А и пчелата поет може да бъде полезна и на хората, които не се състезават, защото така се дават идеи какво и по колко да се яде и кое е грешно.
Хайде зонови пчелички, аз отивам да спортувам  jump

# 732
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
малко ,писах по спомени за последователността и за това имам пропуск,за което се извинявам  doh ходенето пеш не е ли все пак малко" спорт" Laughing
Ми то е много полезно ходенето,ама трябва да е 30 мин най малко Simple Smile А ти не си споменала колко време си ходила Laughing Ако трябва да поправям,казвай,докато не е станало късно  Hug

# 733
  • Мнения: 0
Аз съм тук, но нямам никакво време да пиша т.1, т.2...... Пишете ме търтей номер 1. От 2 дена си разхождам кутиите и не мога да им изям съдържанието. Вчера съм стояла до 2 през нощта на работа и едва ли съм изяла повече от 6 блока. Днес пак почвам зонално, да видим как ще свърша. Иначе да се похваля, че имам много енергия.

# 734
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Айде да се местим на новата тема ЗОНАТА и ние - 8 Тема, че пак стигнахме последната страница Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт