През АВГУСТ радостта ще е голяма, защото бебче расте в коремчето на мама

  • 26 902
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 974
Може и така да е, но усещанията зачестяват все повече. За мен това чувство не е новост все пак за да го объркам с нещо друго. Имам едно дете и съм минала през тези усещания.  И все пак е възможно да е нещо друго. Времето ще покаже най-добре.  Hug

# 691
  • Мнения: 281
И моите резултати излезнаха.И моето Суе е завишено и е 32,но моята лекарка като ги видя и каза ,че са добри резултатите.Явно при бременност се покачва и при сестра ми беше така . Така ,че Алекс не се притеснявай за това.

# 692
  • Мнения: 23
Здравейте мамчетаа  Hug
Да се похваля и аз. Тъкмо се връщам от Фетална Морфология и всичко е наред с бебчето. Има си по 2 крачета, ръчички, сърчице, малка нъхлна гънка, затворена коремна стена, абе всичко както си му е реда. В 11г.с. и 4-5 дни съм според доктора с термин 15 Август. Големи сме около 4,5см.  Heart Eyes

Много беше забавно понеже бебчето шаваше много, подскачаше като лудо и се опитваше да се покатери по матката, като се опитваше да се изтласка с крачета.   hahaha Мен ме обзе еуфория голяма  Crazy Каза, че още не може да се види пола, така че при следващата ФМ ще е изненадата.  Party

Пожелавам на всички да видите малките си бебоци така хубаво както и аз му се зарадвах и всичко да е наред.  Hug

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 17:41 от Hris_

# 693
  • Мнения: 0
Здравейте мами Simple Smile
малко извън контекста на мазане , плетива и секс да питам и аз. Embarassed Извинявам се предварително ако вече е коментирано  Embarassedно вашите половинки ще присъстват ли на раждането ?

# 694
  • Мнения: 27 524
Да, разбира се, както и при Криско, сега пак така (само да стигнем дотам, де).  Simple Smile

Здравейте на всички мамчета!Много се радвам че мога да споделч тази радост с всички вас! Simple Smile

Здравей,
бременна си с термин за август и искаш да се запишеш при нас, така ли? За коя дата да те запиша?  Simple Smile

Хрис, браво  Hug

# 695
  • Мнения: 4 070
Момичета, вие ме разбивате с тези ранни усещания на бебето, в 10 та седмица  Shocked

На мен ми се струва невъзможно. В 10-та седмица бебчето тежи само 3 грама. Какъвто и шут да отпери, няма как да бъде усетен  Simple Smile А в 9-та седмица дори тегло няма още, мила Анита, вероятно нещо друго усещаш  Hug
Блонди, според мен ти е напълно възможно вече да усещаш бебето, понеже си започнала 15 седмица- според много източници(сред които включвам и познати и близки минали по тоя път) при втора бременност се усеща около 14-15 г.с.?? Но много зависи от това колко е активно бебето- моето предния път беше толкова активно(а и до сега е такова), че и това ако е такова скоро трябва да ме зарита яко Laughing

# 696
  • Мнения: 27 524
Да, така е, ама аз още не го усещам  Simple Smile

# 697
  • София - град
  • Мнения: 141
В един филм на NG казаха че може да усещаш бебето още в 12та седмица, но повечето жени с първа бременност не осъзнават че това е бебчето, за това пък тези с втора веднага разбират за какво става въпрос.  Rolling Eyes

# 698
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Моето бебче на ФМ тежеше 170 грама, може и то да предизвиква това усещане при мен, а и на всички прегледи е голям бяс  Laughing, така че може и то да е, ама мама да не го разпознава още. И аз съм минала през това ама пак се чудя. Обаче като че ли предния път бях сигурна още от раз, че е то (в 18та седмица го усетих)! Чакам го с нетърпение!!!  Heart Eyes
 Нашия татко присъства при първото ми раждане, надявам се и този път да е така, той има желание! Но е важно и двамата да го искате, всеки си има съображения, а и на психиката на някои мъже гледката не понася добре Wink

# 699
  • Мнения: 27 524
Моето бебче на ФМ тежеше 170 грама

Как 170гр, бе, Диди  #Crazy Чак към 19-та седмица тежат толкова.

# 700
  • Мнения: 12
didi24 бъркаш ме с някоя друга мама,аз не съм родена на 08.01 Simple Smile

# 701
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Ох, объркала съм се,  Blush  сега видях -70 грама  Laughing, карах по спомен.
Сега се сетих, че май данита беше на моята дата  Crazy Ох, сигурно е от бременността (дано  Laughing)

# 702
  • Мнения: X
абе защо все казвате, че обвинявате бременността  Laughing Laughing смисъл доказано е, че не може да помниш ли или разсеяност?.. защото аз съм в сесия и като гледам си помня нормално... или поне се надявам да е така, не мога да му кажа на професора, сори от бременността е  Laughing Laughing та смисъл интересно ми стана, някой ще обясни ли  Twisted Evil Hug

# 703
  • Мнения: 12
Ами,дали е от бременността  Laughing Поне аз си помня както преди  newsm78 .

# 704
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Лошо, аз все с това си оправдавам разсеяността  Laughing Нали има някакви такива митове, ама наистина са си митове, защото по принцип май учени са установили дори обратното, скоро го четох в някаква статия, но не мога да я намеря.  Peace
 Ето друга статия, която обяснява отчасти разсеяността понякога Simple Smile
http://semeistvo.rozali.com/bremennost-calendar/p12596.html

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт