Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 148

  • 35 287
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 31
# 32
  • Разград
  • Мнения: 8 243


http://www.youtube.com/watch?v=mpG0ax0uAdo - Lucky Man Project - Pumpin'

# 33
  • Мнения: 2 195

Мама и тати  докато се смеят пред обектива на чичо Джани, забравили за бебоците и те заспали голички Naughty



И аз се присъединявам към спящите, Лека нощ!

# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 35
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Ей такъв шареничък ден ви желая, хем зима...пък ти е топло покрай бебчетата Heart Eyes

Докато не съм забравила, да си кажа за една от питанките на Баги. Това, че Туба е родила три дни по- рано, го разбрах в смисъл , че е родила три дни преди термина.

Днес от мен ще пиете тематично кафе Joy Joy Joy Да ви е сладко!

# 36
  • Мнения: 1 296
Добро утро, от мен рози и замечтани погледи Hug

# 37
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!

Първо бързам с новото, което открих!  Wink



Туба пак е на корица май?  newsm78
А, това е от пресата -

http://magazin.milliyet.com.tr/tuba-ve-esi-koruma-tuttu/magazin/ … 91678/default.htm

И според моя Гугъл Нашите принцеси, май са си тръгнали от болницата рано сутринта, за да избегнат папараците.  Peace

"Büyüküstün'ün отделни дъщеря на един от близнаците руса, другата също обяви, че е тъмно. Членовете на семейството на самотен Büyüküstün'ün остави дъщеря си в скута си, когато емоционалните моменти бяха изразени."

И нещо интересно, което се подразбира,  Wink е с малко объркване, де.  Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 1 296
При тази новина, няма как известно време вниманието на медиите да не е фокусирано в/у Туба.
Аз лично също съм против току що родени бебета, без значение ,,звездни,, ли са или не, да се обикалят от разни външни хора с фотоапарати.
В крайна сметка родителите си знаят мотивите да си пазят децата от снимки.
И е много ясно, че когато преценят, тогава ще допуснат медиите или ще предложат лични такива.
Ама не, папараците трябва да се бутат като на серия с кюфтета Joy Joy Joy
Де го сега Кобра да им измъкне паричките с обещания и после да изчезне от хоризонта към Франция Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 2 195
Добро утро!
 
Кафе и картинки в розово - за събота сутрин и това е достатъчно!

А при нас навън е така:

А към детското кафе и детски смях за настроение:


# 40
  • Мнения: 1 296
Добро утро!
 
Кафе и картинки в розово - за събота сутрин и това е достатъчно!

А при нас навън е така:
...
И при нас е така, Баги Laughing

# 41
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!
 
Кафе и картинки в розово - за събота сутрин и това е достатъчно!

А при нас навън е така:
...
И при нас е така, Баги Laughing

И при нас.  Laughing

Цари, и аз, като теб одобрявам това поведение, да не се показват бебетата толкова рано  Peace, има време и когато, и както решат - така ще го направят. Изборът е техен, аз  Blush аз не се сърдя.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 296
Май ги позабравихме тези двамката - парче парижани и те Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 195
Ааа, имало и преглед на печата!  Цвети,  Hug
Ето и още нещо: http://www.gecce.com/haber/buyukustun-bebekleri-icin-koruma-tuttu-182897.html

 Какво общо имат М.Белучи и Бен Афлек с болницата newsm78

Гугълът съвсем объркано превежда   ooooh!  Сигурно и той е недоволен като мене Wink
Тъмничко и русичко.
И сега какво да правя  newsm78 - да се откажа ли от Туба, че не е отговорила на очакванията ми  newsm47

Щом са изписали бебоците - значи всичко е наред Praynig

И като сме на вълна double:

Царина, ти си като тефал от рекламата -  с колажите си мислиш за всички вкусове и герои   bouquet

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 09:53 от Bagi

# 44
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ами, аз, пак за новината - сега в друго издание, но тук по-добре схванах, каква е връзката с Моника Белучи, че я намесиха. Явно,  Thinking това е охраната.  Peace



Баги, изпревари ме  Wink с мъничко.  Peace

п.п. И в още едно издание.  Peace

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/708038- … damlari-koruyacak

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 10:07 от Cveti67

Общи условия

Активация на акаунт