Спирала за мигли 5

  • 101 987
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Една спирала, която горещо препоръчвам е на Артдеко топчето. Наистина е много хубава веднъж свикнете ли да я нанасяте. Приятелят ми за първи път забеляза тогава колко са ми наситени и извити миглите, а с грим ме вижда всеки ден от две години.  Mr. Green Също обичам Kлиник, но ми дават твърде естествен вид, а аз търся драматичност и затова следващата ми определено ще е Диор Блекаут. Доста хубави отзиви чета, нямам търпение да видя дали ще постигне, онова което така желая.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 40
Такаааааа - замаих се аз да ви чета от 10 дни като зомби. Накрая реших - ще пробвам с Макс Фактор - която и да е - някой беше писал че всичките им спирали били хипоалергенни. И понеже ви пуснах сайта на ДМ където двойната Мастърпийс е намалена на 12лв.- отивам надъхана да си я взема.  Shocked ма то в тоя ДМ...боже не си купувайте декоративна козметика от там - всички спирали отворени, пробвани, одърпани,етикетите им чак протрити. Огледах останалите - на Лореал един 4Д дори беше оставен с отворена капачка. Как може спирали за 23 лева да се оставят на произвола на клиентите .... Търсех си и черен молив за очи - същата работа - отварям им капачките - те вътре изтъпени, омазани, имаше един даже дето някой сякаш с нож го беше острил, Харесах си един на She - ама нямаше такъв дето да изглежда нов. После си харесах на Мейбълин - същата работа.
Накрая се ядосах и си взех само някои запечатани неща. Стигам на касата и питам - защо са ви в такъв вид спиралите - лепенките по тяк накъсани все едно мишки са ги гризали - нямате ли в склада нови неотваряни - аз имам чувстото , че тези са ви използвани и изсъхнали и т.н. - а тя ми отговаря - За съжаление е така - пробвани са всичките - момичетата постоянно ги отварят и пробват на очите си на ръцете си и където им падне .... Абе не ми се разправя.... #2gunfire
Та си останах без спирала.

# 17
  • Мнения: 13

Мнения?  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 957
Аз имам голяма драма със спиралите.. повече от месец няма нещо което да ми остава читаво.
Всичките ми спирали съхнат адски бързо.... Аз слагам спирала всеки ден....

# 19
  • София
  • Мнения: 38
Най-любимата ми спирала е Masterpiece на Maxfactor. Искам миглите да са подчертани, извити и добре разделени.

И аз се подписвам под този пост!

# 20
  • Мнения: 4 428
Аз имам голяма драма със спиралите.. повече от месец няма нещо което да ми остава читаво.
Всичките ми спирали съхнат адски бързо.... Аз слагам спирала всеки ден....

Ами най-вероятно ги държиш по много време отворени докато се гримираш  Rolling Eyes Иначе не виждам защо би ти се получавало така. Аз също слагам спирала всеки ден, но си ползвам спирали по 2-3 месеца без проблем  Wink

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Зависи от спиралите. На Мейбелин ми са адски сухи всички,изсъхват за нула време.

# 22
  • Мнения: 90

На мен тази ми е любимата! Ползвала съм и такива от далеч по-висок клас и мога да кажа, че тази е по-добра от тях, а цената е драстично по-надолу.
Страхотна е!

# 23
  • София
  • Мнения: 941
На мен тази само при първото мазане ми хареса. После.....ужасно се нансяше и напластяваше на миглите. Sick  А аз по принцип обичам да ми е напластено, но с тази спирала беше ужасно.Освен това се ронеше и едвам я изчиствах вечер от очите си.Накрая я подарих на колежка.. Tired

# 24
  • Мнения: 3 219
Аз имам голяма драма със спиралите.. повече от месец няма нещо което да ми остава читаво.
Всичките ми спирали съхнат адски бързо.... Аз слагам спирала всеки ден....

Ами най-вероятно ги държиш по много време отворени докато се гримираш  Rolling Eyes Иначе не виждам защо би ти се получавало така. Аз също слагам спирала всеки ден, но си ползвам спирали по 2-3 месеца без проблем  Wink

И моите издържат доста дълго време, но не ги държа отворено дълго време.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Аз вчера за пореден път си взех една от любимите ми спирали  на Gosh, струва само 11 лв, но разделя миглите добре, подрежда ги и придава обем. Всичко това без много усилия. И друг път съм я препоръчвала.

# 26
  • Мнения: 4 428
А пробвала ли си други спирали на Гош? И аз мисля да си взема някоя тяхна за проба, но се чудя коя  Rolling Eyes И аз искам обем и хубаво разделяне.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Да, пробвала съм и другата на Гош за обем, една черна, но не бих си я купила повече, имам спомен че се ронеше, не ти я препоръчвам. Зелената много ми харесва и редовно я ползвам.
Според мен няма да съжаляваш ако я пробваш.
Ето черната, която не е хубава по мое мнение:

# 28
  • Мнения: 68
Давам глас за "калорийките" на Макс Фактор Grinning

# 29
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
От спиралите на Alverde доволни ли сте? Търся спирала, която да подчертава, да разделя и извива миглите.

Общи условия

Активация на акаунт