Див Ям - отзиви!

  • 42 833
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194

    Здравейте, аз го пия от около 20 дни.  Чакам менструацията си след 3 дни,като по принцип съм с много изразен ПМС. Винаги една седмица преди това се подувам, задържам вода, психически се чувствам много зле. Като ми дойде,болките са страшни, почти винаги стигам до инжекции, нимезил, течен аналгин. Засега не задържам вода, психически също съм добре. Като ми дойде ще споделя дали е повлияло на болката. Хубав ден на всички!

    # 16
    • София
    • Мнения: 966
    Здравейте,

    Темата е позамряла, но ако някоя дама има нови и пресни впечатления след прием на Див Ямс (хапчета или крем) нека сподели. Имам повечето от симптомите на естроген доминиране и търся начини по естествен път да регулирам хормоните. Благодаря на отзовалите се.

    # 17
    • Варна
    • Мнения: 10 578
    Аз се мацотя със споменатия крем на аквасорс - Муун райз, по препоръка тук от две съфорумки, на които имам доверие.
    Радвам му се от около 4 месеца и ми оправи овулатирното кървене, а хич не му имах доверие.
    Да чукна на дърво, ще видим как ще се държи и за напред. Да не излезе излишна хвалбата.
    Интересно. Сподели пак след време как е положението.
    Див ям започнах да пия редовно преди време, но не е спирало кървенето. Имаше месеци без и такива с кървене. От почти половин година не пия див ям и положението си е същото.
    Разбира се!
    Ще пиша след месец-два пак,
    стига да не забравя  Peace
    Да дам отзив след една година 😀
    Отдавна спрях да се мажа с крема на аквасорс, защото овулаторното кървене се появи и не купих поредната опаковка крем.
    Пия от март някъде билковите фемовита, по препоръка на АГ, и съм в пъти по - доволна. Няма и помен от кървене, откакто ги зобя 😀
    Други оплаквания, заради които се пият нямам - никакъв ПМС, но според АГ, на моята възраст /42/ е хубаво да се пие нещо превантивно.
    Аз по принцип съм човек, с положителна настройка към света, сравнително спокойна натура, но от тези хапчета имам чувството, че съм в перманентно хепи настроение, за което помага и сравнително скоро изградения ми навик да благодаря на Господ за всичко в моя живот 😀

    # 18
    • Мнения: 13
    Здравейте! Пия Див ям и съм много доволна.Цикълът ми се нормализира и ми идва редовно. Използвам го вече от 1 година.На 47 години съм и съм в предменопауза.

    # 19
    • Мнения: 1
    Див Ям - ползи , произход, доставчици и начин на употреба . .

    Моля за мнение от личен опит ,какви са ползите от дивия ям за жените и мъжете.

    Някои има ли точна информация кой ям наистина е полезен : африканския, мексиканския или китайския ?

    Споделете познавате ли сигурни доставчици и как се прави отвара от див ям  .

    # 20
    • Добрич
    • Мнения: 36
    Аз ползвам крем с див ям и съм много доволна.

    # 21
    • Мнения: 54
    Здравейте! Пия Див ям и съм много доволна.Цикълът ми се нормализира и ми идва редовно. Използвам го вече от 1 година.На 47 години съм и съм в предменопауза.
    Здравейте,
    Малко са стари постовете , но все пак се надявам да ми отговорите. През цялото врем ли го приемате или правите почивки. По време на МЦ спирате ли го?

    Аз ползвам крем с див ям и съм много доволна.
    Може ли повече инфо, снимка какъв е точно крема?
    Предварително благодаря.

    # 22
    • Мнения: 26
    Аз ползвам крем с див ям и съм много доволна.
    Здравейте, може ли да кажете какъв крем ползвате.

    Общи условия

    Активация на акаунт