Re: SportsDirect-37

  • 36 191
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Враца
  • Мнения: 2 311
на обб е

# 721
  • Мнения: 7 947
Ох, аз пак за размерите - сина е на 5 и половина някъде, висок е 115, доколкото сама го измерих с ролетка. Обаче се чудя тези панталони http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-combat-pants-infants-3270 … ?colcode=32701202 размер 5-6 дали не са малки, като се има предвид, че ще ги носи лятото примерно, когато ще е на навършени 6  Thinking

# 722
  • Мнения: 685
Нали казваха до преди време, че с картите на ОББ не може да се пазарува в нета  newsm78
Наскоро четох, че са пуснали пак тази банка някакви , с които можело, но горното го знам от преди време.

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 101

Виж в сайта на обб дали имат тази 3D защита Verified by Visa. Спортдиректа я имат, може би за това не ти дава да платиш.

# 724
  • Мнения: 659
хора, спешно ми трябва малко помощ, моля!!!!

правя първа поръчка в спортс-а, но не ми приема плащането с карта.
виза електрон, парите са в нея, проверих, но ми дава следното съобщение

Sorry but this transaction has been declined by your bank, please try an alternative method of payment


как да си реша проблема?

На коя банка е картата?
Сигурна ли си,че имаш достатъчна наличност,не си превишила лимита,не бъркаш нещо във въвеждането на данните?



обб, виза електрон
наличност има, чакахме едни пари преведени, вече са в картата, поръчката е 300 лв, колко е лимита, ако е 400 дневен лимит, значи не съм го надвишила...
данните ги въвеждах поне 30 пъти от сутринта, не тр да са грешни данните...
незнам вече, те направо половината неща се изкупиха Sad

С Виза Електрон никъде не можеш да платиш,не става за такива плащания.

# 725
  • София
  • Мнения: 44 230
Ох, аз пак за размерите - сина е на 5 и половина някъде, висок е 115, доколкото сама го измерих с ролетка. Обаче се чудя тези панталони http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-combat-pants-infants-3270 … ?colcode=32701202 размер 5-6 дали не са малки, като се има предвид, че ще ги носи лятото примерно, когато ще е на навършени 6  Thinking

5-6 години са за ръст 116 до 122 см.
6-7 е 122-128.
според мен с неговият ръст, ако си отговаря дрехата на размера трябва да е ок.
моят син е 122 в момента и още има дрехи 116, които му стават, а 122 в момента са ми с аванс.

# 726
  • Враца
  • Мнения: 2 311
разгледах сайта на обб, не видях такова нещо newsm78
относно това дали се плаща с обб-ска карта- незнам, аз за първи път правя поръчка, картата е на една приятелка.
аз плащам в ЛР с пиб-ска карта, и нямам проблеми, но в нея пък нямам пари сега да й направя плащщането...
уфффффффффффффффф!!!!!!!!!!!!!!!

# 727
  • Мнения: 659
Ох, аз пак за размерите - сина е на 5 и половина някъде, висок е 115, доколкото сама го измерих с ролетка. Обаче се чудя тези панталони http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-combat-pants-infants-3270 … ?colcode=32701202 размер 5-6 дали не са малки, като се има предвид, че ще ги носи лятото примерно, когато ще е на навършени 6  Thinking

Ето размери на дънки от същата марка 3-4 г.Дано можеш да се ориентираш по тях,защото са уголемени.5-6 мисля,че му станат.
дължина 58 см
талия 23 см до 30 см се разтяга

# 728
  • Мнения: 32
От миналата седмица имам 2 отказани поръчки на англ адрес с дневните ,за едната са си дръпнати и парите.Преди няколко дни си пуснах за мен 2 поръчки с  дребни неща.Едната си пристигна ,а за другата сайта са дали грешен адрес ,днес звънях на Yodel и са я върнали.Има забавяне с обработката на поръчките за Бг и доста грешки. Не знам дали на лошото време се дължи това или на тези дневни оферти ,които пуснаха,но определено взеха да оплескват нещата.

И аз съм на същото мнение  Peace Наистина последните 2 седмици, спортса не изпращат мейли с тракинг номер, теглят пари без да са изпратили всички артикули, връщат поръчки, изобщо доста грешки се случват.... Дано да е временно явление
В неделя вечерта пуснах поръчка , в понеделник беше изпратена и вчера получена на адреса на Гъбко. Няма нищо отказано , а като я получа ще видя за объркани неща. Изпратиха ми имейл с номер за проследяване.

# 729
  • Мнения: 7 947
Ох, аз пак за размерите - сина е на 5 и половина някъде, висок е 115, доколкото сама го измерих с ролетка. Обаче се чудя тези панталони http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-combat-pants-infants-3270 … ?colcode=32701202 размер 5-6 дали не са малки, като се има предвид, че ще ги носи лятото примерно, когато ще е на навършени 6  Thinking

5-6 години са за ръст 116 до 122 см.
6-7 е 122-128.
според мен с неговият ръст, ако си отговаря дрехата на размера трябва да е ок.
моят син е 122 в момента и още има дрехи 116, които му стават, а 122 в момента са ми с аванс.


Благодаря ти! А от къде тези размери - има ли табличка някъде, за да не ви питам всеки път?  Embarassed

Лъвица  Peace - записвам и довечера ще меря, знам ли колко му е крачола  Blush

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 101
разгледах сайта на обб, не видях такова нещо newsm78
относно това дали се плаща с обб-ска карта- незнам, аз за първи път правя поръчка, картата е на една приятелка.
аз плащам в ЛР с пиб-ска карта, и нямам проблеми, но в нея пък нямам пари сега да й направя плащщането...
уфффффффффффффффф!!!!!!!!!!!!!!!

Най- добре се обади в банката и попитай, друго не знам какво да те посъветвам.
Успех!

# 731
  • София
  • Мнения: 44 230
viliko - не знам за таблица, по принцип това е разделението, не специално за марката, а изобщо, като вече според марка може да има уголемени или умалени дрехи, но в общият случай са това.
Като гледам на Лъвицата размера, не ми идва мн уголемено, имам едно долнище на умбро в момента от 3-4, то е 56 дълго...

# 732
  • Мнения: 7 947
Ами аз купувам съвсем на око всъщност - като вляза в магазин и преценявам, например последния път от Тера Нова купих блузките за размер 6-7, а са точно на сина...Така че, явно си зависи. Умбро и аз съм поръчала едно долнище, 3 паунда е в момента - дали е същото?  Laughing http://www.sportsdirect.com/umbro-poly-pants-infants-326002

# 733
  • Враца
  • Мнения: 2 311
разгледах сайта на обб, не видях такова нещо newsm78
относно това дали се плаща с обб-ска карта- незнам, аз за първи път правя поръчка, картата е на една приятелка.
аз плащам в ЛР с пиб-ска карта, и нямам проблеми, но в нея пък нямам пари сега да й направя плащщането...
уфффффффффффффффф!!!!!!!!!!!!!!!

Най- добре се обади в банката и попитай, друго не знам какво да те посъветвам.
Успех!

мерси, ще й кажа пак да звънне, макар че вече се обаждахме и нищо не могат да ни кажат....

# 734
  • София
  • Мнения: 44 230
Ами аз купувам съвсем на око всъщност - като вляза в магазин и преценявам, например последния път от Тера Нова купих блузките за размер 6-7, а са точно на сина...Така че, явно си зависи. Умбро и аз съм поръчала едно долнище, 3 паунда е в момента - дали е същото?  Laughing

надали Mr. Green, това е на синът ми от преди 2-3 години, там , когато го е носил, просто се подмотва из нас.

Общи условия

Активация на акаунт