Re: SportsDirect-37

  • 36 185
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 947
Ох, аз пак за размерите - сина е на 5 и половина някъде, висок е 115, доколкото сама го измерих с ролетка. Обаче се чудя тези панталони http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-combat-pants-infants-3270 … ?colcode=32701202 размер 5-6 дали не са малки, като се има предвид, че ще ги носи лятото примерно, когато ще е на навършени 6  Thinking

# 706
  • Мнения: 30
От миналата седмица имам 2 отказани поръчки на англ адрес с дневните ,за едната са си дръпнати и парите.Преди няколко дни си пуснах за мен 2 поръчки с  дребни неща.Едната си пристигна ,а за другата сайта са дали грешен адрес ,днес звънях на Yodel и са я върнали.Има забавяне с обработката на поръчките за Бг и доста грешки. Не знам дали на лошото време се дължи това или на тези дневни оферти ,които пуснаха,но определено взеха да оплескват нещата.

И аз съм на същото мнение  Peace Наистина последните 2 седмици, спортса не изпращат мейли с тракинг номер, теглят пари без да са изпратили всички артикули, връщат поръчки, изобщо доста грешки се случват.... Дано да е временно явление

# 707
  • Мнения: 659
От миналата седмица имам 2 отказани поръчки на англ адрес с дневните ,за едната са си дръпнати и парите.Преди няколко дни си пуснах за мен 2 поръчки с  дребни неща.Едната си пристигна ,а за другата сайта са дали грешен адрес ,днес звънях на Yodel и са я върнали.Има забавяне с обработката на поръчките за Бг и доста грешки. Не знам дали на лошото време се дължи това или на тези дневни оферти ,които пуснаха,но определено взеха да оплескват нещата.

И аз съм на същото мнение  Peace Наистина последните 2 седмици, спортса не изпращат мейли с тракинг номер, теглят пари без да са изпратили всички артикули, връщат поръчки, изобщо доста грешки се случват.... Дано да е временно явление

И аз съм им много бясна  Twisted Evil Получих онзи ден поръчка с 3 объркани неща  Close А поръчката ми от 31-ви още не е тръгнала  #Cussing out На всичкото отгоре не отговарят на мейли,незнам колко вече съм им изписала последните две седмици и никакъв отговор  Twisted Evil

# 708
  • Мнения: 339
И моята поръчка от 27ми, за която се бях оплакала още се губи по трасето. Куриерите казват СД са я изискали и са им я върнали, от СД казват пък, ще контактнем куриерите да видим какво става... ooooh! Парите са взети...

# 709
  • Мнения: 741
А качествени ли са куфарите на DUNLOP?
http://www.sportsdirect.com/dunlop-trolley-suitcase-709009

# 710
  • Мнения: 659
Аз имам от тези,много е хубав  Peace

# 711
  • Мнения: 741
Аз имам от тези,много е хубав  Peace

Благодаря, ще поръчам, че имам нужда!   bouquet

# 712
  • Мнения: 4 116
Някой поръчвал ли е от тези якета?  Отзиви за качеството?
http://www.sportsdirect.com/no-fear-ski-jacket-junior-407042?colcode=40704292

# 713
  • Враца
  • Мнения: 2 256
хора, спешно ми трябва малко помощ, моля!!!!

правя първа поръчка в спортс-а, но не ми приема плащането с карта.
виза електрон, парите са в нея, проверих, но ми дава следното съобщение

Sorry but this transaction has been declined by your bank, please try an alternative method of payment


как да си реша проблема?

# 714
  • Мнения: 659
хора, спешно ми трябва малко помощ, моля!!!!

правя първа поръчка в спортс-а, но не ми приема плащането с карта.
виза електрон, парите са в нея, проверих, но ми дава следното съобщение

Sorry but this transaction has been declined by your bank, please try an alternative method of payment


как да си реша проблема?

На коя банка е картата?
Сигурна ли си,че имаш достатъчна наличност,не си превишила лимита,не бъркаш нещо във въвеждането на данните?

# 715
  • Мнения: 28
необходима ми е малко помощ по отношение на размерите за мъж 80 кг. и 180 см , какъв размер ски яке и панталон да поръчам - L или  XL ?

# 716
  • Мнения: 659
необходима ми е малко помощ по отношение на размерите за мъж 80 кг. и 180 см , какъв размер ски яке и панталон да поръчам - L или  XL ?

Според мен XL  Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 53
Никой ли днес няма да пуска поръчка днес и да иска да ме включи с едно яке(не става въпрос за дневни оферти)!!! Praynig

# 718
  • Враца
  • Мнения: 2 256
хора, спешно ми трябва малко помощ, моля!!!!

правя първа поръчка в спортс-а, но не ми приема плащането с карта.
виза електрон, парите са в нея, проверих, но ми дава следното съобщение

Sorry but this transaction has been declined by your bank, please try an alternative method of payment


как да си реша проблема?

На коя банка е картата?
Сигурна ли си,че имаш достатъчна наличност,не си превишила лимита,не бъркаш нещо във въвеждането на данните?



обб, виза електрон
наличност има, чакахме едни пари преведени, вече са в картата, поръчката е 300 лв, колко е лимита, ако е 400 дневен лимит, значи не съм го надвишила...
данните ги въвеждах поне 30 пъти от сутринта, не тр да са грешни данните...
незнам вече, те направо половината неща се изкупиха Sad

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 101
хора, спешно ми трябва малко помощ, моля!!!!

правя първа поръчка в спортс-а, но не ми приема плащането с карта.
виза електрон, парите са в нея, проверих, но ми дава следното съобщение

Sorry but this transaction has been declined by your bank, please try an alternative method of payment


как да си реша проблема?

Твоята карта на коя банка е ? ПИБ имат нова 3D защита .Ето една статия за информация http://www.fibank.bg/blog/?p=2175
Аз след като си регистрирах картата успях да платя .

Общи условия

Активация на акаунт