Февруари мразовит е тука вече,лошото да иде надалече...

  • 3 483
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Честит Рожден Ден на малкия Бобо! Жив и здрав да е и много щастие да ви носи Куинче  Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 3 016
 

                  Честит рожден ден на порасналото момченце Бобчо!
               Да си живо и здраво за да радваш всеки един ден мама и тате!Куинче.... Hug

# 17
  • Мнения: 320
Здравейте мили мой от много време не съм влизала не защото съм ви забравила но просто с малките ми кукли не ми остава време дори да се нахраня прегръщам ви всички местим се при майка ми че свекърва ми ни изгони и се надявам да имам малко повече време за да пиша много целувки на всички  Hug

# 18
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
С мноооого закъснение/но иначе пък няма да съм си аз... Joy/ да честитя на Куини и на Бобо...

Жив, здрав, много щастлив!






Мими... Hug и за теб.

# 19
  • Мнения: 991
Благодаря ви и тук, милички!  Hug

Миме, свекървещицата ти много готина бе!
Що да не ви изхвърли посред зима с три деца!  #Cussing out
Прегръщаме ви и нали знаеш - всяко зло за добро!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 574
Мими  Hugза свекито ти #2gunfire.
При мама ще ти е добре ,а за времето така е с близначки ,но пък като пораснат кой като теб ,няма вечно да е така ,след време двечките ще се заиграват и няма да те търсят дори Mr. Green.
Пък и си имате и кака  Hug Heart Eyesи тя ще помага .Аз не мога да се оплача от нашата кака на 5 години ,но варди братчето си като голямо момиче .Играе си с него ,и той най много на нея се радва  Grinning,добре ,че е тя ,иначе в момента който изляза от стаята се почва един рев . ooooh!
Мамин глезан много го обичам ,направо вече се обрина от целувки  Wink.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Мими въобще да не ти пука. Както са казали всяко зло, за добро. А го казвам и от опит, защото и аз съм минала по същия път. Да са живи и здрави куклите и хич да не ти пука.  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 741
Мими, ама как така ще ви изгони бе? #Crazy  #Cussing out #2gunfire И още повече посред зима с 3 деца... Ееееей някои хора са за убиване.. #Cussing out #Cussing out #Cussing out Миличка, прегръщам те! Знам, че е трудно , но не си го слагай на сърце. Грижи се и за себе си, че представям си какво ти е. Аз с едно бебе нямам време да седна, а ти с 2, че и с кака. Дръж се, мила! Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 714
 С много голямо закъснение искам да поздравя Куини и порасналия Бобо Heart Eyes  bouquet!
Всички ,които са празнували -прегръдки! Hug
Мими,стискам палци дасе наредят при вас нещата! Praynig
Обичам ви,момичета! HugНие сме с много тежко зъбоникнене,безсънни нощи,големи драми...
А и аз се налага да започна работа в края на март и гледам да прекарвам всяка секунда с Дани!Акъла не ми побира как няма да го виждам по цял ден Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 714
Заговезни е-Простете и поискайте прошка! Praynig Peace
Обичам ви много и простете,че не намирам време да пиша по-често! Hug

# 25
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Поисках прошка от най-близките ми. Praynig Е, от мама по телефона, защото е далече, но все пак...Прощавай , мамо Praynig - казах...

Простете ми Praynig и вие приятелчета мои с които споделям мъката си. Тази,  коята не мога със всеки...

Простете ми, Praynig че ви натоварвам в мигове в които на вас хич не ви е до мен и моите проблеми...


Аз на всички ви съм простила ей така, заради традицията. Не, че има за какво. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Обичам ви  и ви искам винаги до мен. Не мога без вас! Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 991
Аз съм голям темерут и не ми се отдава да искам прошка от хората, но все пак и аз ви моля да простите, ако съм ви обидила или наранила без да искам.  Hug

Мари, всички носим тази мъка в душите си и няма как да искаме разбиране, ако не бъдем съпричастни към болката на другите!  Hug Няма защо да се извиняваш за това, че споделяш с нас!

Общи условия

Активация на акаунт