Как се отрази кризата върху живота ви?

  • 26 452
  • 532
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 45
Госпожа или госпожица Lizet33,когато пишете влагайте МИСЪЛ, иначе упражненията върху клавиатурата минават да фитнес. Явно не ставате нито за работник, нито за работодател, следвателно сте мързелива.
Много противоречиви глупости изписахте, че човек се замисля влагате ли някаква мисловна дейност.

# 481
  • у дома
  • Мнения: 967
Мисловна дейност явно има, но мярка няма  Peace Следващия път, преди да постнете някоя глупост, г/жо или г/це Лизет помислете, че палачинката може да се обърне и от другата страна...

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Лизет изкара автоматично глупави и некадърни сума ти народ: лекари, учители, научни работници, инвалиди, болни хора, писатели, художници, жените в майчинство...всички, на които доходите са малки.

И съответно автоматично кадърни и умни мутрите, трафикантите, държанките им, крадците и всички, които забогатяват не чрез труд. Кадърни изкара и онези, които не са си мръднали пръста, защото например са получили благоденствие чрез наследство (защото знам такива, имат наследени 4-5 апартамента и не знам какво си и няма нужда да работят).

По-малоумно изказване от това на Лизет, по-злобно и откачено рядко може да се види.
Как изобщо с такава велика мисъл си развила бизнес и станала работодател, чак да се усъмни човек.

# 483
  • София
  • Мнения: 377
.

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 14:13 от Весела.К

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Наглостта, безчовечието и арогантността на тази Лизет ме накараха да се разтърса във форума и да си отговоря на въпроса що за "човек" е това. Бях сигурна, че е някаква стара мома която тук само си чеше пръстите и си избива комплексите.
За едното нещо се оказа, че съм се излъгала т.е. не е стара мома. Напротив имала е два брака. За първият мъж пише, че той я е издържал.
Нещото което обаче ми даде най-точна представа за индивида беше едно нейно писание  hahaha hahaha hahaha

За мен лично най-нежелани са професиите на държавна заплата. Следвани от принципно професиите на заплата.

В сравнение с тях, най-древната е цвете за мирисане. Предпочитам я по-скоро отколкото да гъзувам на шефове.


Е.....  newsm78
И тя седнала да ми философства и да дава акъл!

Каква се оказа тя ? Значи ако се оставиш мъжът ти да те издържа или ако се хвърлиш в най-древната професия, определено знайте, си кадърна и умна  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  
А ако някой друг ти спонсорира бизнеса, също ли си кадърен и умен ?
Лизет какво ще каже ?

# 485
  • Мнения: 7 947
Очевидно за нея инвестицията не е от значение.    Laughing

# 486
  • Мнения: 6 643
Мисля ,че отделихте прекалено голямо внимание на Lizet33.
Няма как да имаш 700 мързеливи и глупави служители и безнеса да ти върви дори и да си най-най във всяко отношение.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
  .

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 13:58 от svetla

# 488
  • Мнения: X
Айде сега, чак пък и цитати на потребителката извадихте...

По темата и анкетата - избрах последната опция, въпреки че доходите ни не са намаляли, напротив. С всяко влизане в магазина обаче виждам как парите просто летят, или аз не си правя добре сметката. За да поддържаме същия стандарт на живот сега ни трябват доста повече средства. Отделно, че точно в годините на кризата от двама станахме четирима...

Слагам в сметката и пропуснатите ползи - нещата, които предполагам, че щяхме да постигнем с лекота ако макроикономическата ситуация беше друга.

Трудно ми е да разбера как преживяват семейства с трицифрени заплати, наистина. Особено в София, и особено като разсъждавам в план "две малки деца без шанс за държавна детска градина" - ами не виждам начин, ако не мога да започна на по-висока заплата, просто няма да го правя. Редно е обаче все пак да делим разходите на фиксирани и плаващи. Тоест, ако мога да получа заплата 1000 лв и това е свързано с разходи като детегледачка (600 лв) и детска градина (500 лв), ще откажа. От друга страна обаче ако имаме 1000 лв ипотека, която си тече независимо работя или не, и за по-малка сума бих се навила, само и само да вържем семейния бюджет. Забелязах по-назад, че се смесват нещата, затова го отбелязвам.

# 489
  • Мнения: 2 592
Цитатите наистина са излишни. Писани са по други теми, не по тази. Ако човек желае да придобие представа за госпожата, може сам да си ги прочете в последните  публикации. Мисля, че е редно да се изтрият, защото нямат място в тази тема

# 490
  • София
  • Мнения: 377
Цитата съм го сложила тук, защото тук тя си позволи да нарича всички, мързеливи и глупави.

Иначе съм съгласна, че не е по темата. Няма повече да се занимавам с нейната особа. Но мисля, че цитатите трябва да останат за да видат всички що за личност е тази която си позволи да обижда.

# 491
  • Мнения: 2 592
Ако някой се чувства обиден, може при желание да й прочете публикациите от профила.
Не смятам, че е необходимо да се пускат цитати, които първо са стари, второ не са по темата. Създават предпоставка за лични нападки и обиди (не, че някои думи, написани от госпожата също не са такива), но не е нужно да преминаваме към махленски спор относно личността на госпожата. Мисля че мненията й в тази тема бяха достатъчни на повечето да си съставят мнение за нея като човек. Не са нужни цитати от други теми, защото темата не е за нейната личност

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Добре, съгласна съм с вас, ще ги изтрия, защото наистина темата не е за нея, просто ужасно се издразних на нелепите й писания и как може толкова омраза, злоба, неоправдано самочувствие, пази Боже сляпо да прогледа !

# 493
  • Мнения: 1
Берлинският Конгрес е криза за българи и сърби. Но за Великобритания е апогей във външната политика:

# 494
  • София
  • Мнения: 377
Добре, съгласна съм с вас, ще ги изтрия, защото наистина темата не е за нея, просто ужасно се издразних на нелепите й писания и как може толкова омраза, злоба, неоправдано самочувствие, пази Боже сляпо да прогледа !

И аз съжелявам, че се поддадох на емоции и не се сдържах. Много ме нервира.

Общи условия

Активация на акаунт