Пепел от Рози по БТВ- 3

  • 57 843
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 0
Ето нещо което може и да ви хареса на мен определено да това е по повод нашите нападки към актьорите но все пак внимавайте какво си пожелавате:
Ей, това бабите са голяма работа…
На село:
- Ей, добро утро, Бабо Пено. Я, разкажи- как беше в града?
- Чудно хубаво е! Особено в градския транспорт- голям кеф. Качваш се в автобуса, само поглеждаш към някое място и веднага стават и ти го отстъпват!
- Бре! Истината ли говориш? Я и аз да ида до града да видя това чудо!
Отива другата баба, качва се на първия срещнат автобус и си набелязва едно местенце. Гледа настойчиво човека, гледа мястото, но онзи не помръдва. Бабата накрая губи търпение и пита:
- Младежо, не виждаш ли- стара жена съм, няма ли да ми отстъпиш мястото?
- Ех, бабо, автобуса е почти празен, седни някъде друга. Точно това място ли си хареса?
На бабата й докривяло, но не се отказала от намерението си и пак решила да опита:
- Моля ти се младежо, искам да седна точно тук!
- Бабо, хайде стига де!
Бабата обаче нали упорита, пак започнала:
- Моля те бе чедо, отстъпи ми мястото- нека седна!
- Добре, добре, щом толкова ти е мерак- сядай. Но карай внимателно!

# 766
  • БГ
  • Мнения: 78
Ванче,мила,какви нападки - ние само ще вдигаме самолета  Laughing и ще го приземяваме - това лошо ли е newsm78

Скрит текст:

# 767
  • Мнения: 0
Боже не знам как ли ще ги делим тези мамини убавци... Mr. Green
За мен ще са бабини rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Мукадес си беше сменила полата ,когато замина. Фатмагюл си сменя жилетките ,а Керим си смени ризата hahaha
Е хайде сега на възраст ли ще се обиждаме....няма бабини няма дедени Hug искам си Къванчо...все ще се прежали за един път... Joy
Пав Hug точно,ясно,акуратно - свали ме под бюрото от смях Joy Joy Joy

Ванче Hug и аз мисля,че може - пък ще му създадем по-така задушевна атмосфера- приглушена светлина,почти тъмно и други ала-бала - щИ стане работата - звездите ми го говорят,чИ можИ

 
di_ni Ох олекна ми вече щом и зведите го казват евала на тези зведички,че са помислили и за нас бабите...ами почти на тъмно дали ще ме намери е то пък нали съм руса все ще светна от някъде че иначе лоша работа ша са размина с метите си rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 768
  • БГ
  • Мнения: 78
Не се коси за тъмното - ще го надушим hahaha hahaha автършейва ще ни е пътеводна светлина / ама аз не съм му мераклийка,да знаеш,по друг чаровник си падам/

# 769
  • Мнения: 0
Ванче,мила,какви нападки - ние само ще вдигаме самолета  Laughing и ще го приземяваме - това лошо ли е newsm78

Скрит текст:
Скрит текст:

# 770
  • Мнения: 640
Не се коси за тъмното - ще го надушим hahaha hahaha автършейва ще ни е пътеводна светлина / ама аз не съм му мераклийка,да знаеш,по друг чаровник си падам/

Предполагам всички сте забелязали ,че в турските филми доста голямо внимание обръщат на мириса.
Все се душкат hahaha

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 690
Еееех, каква любов е заструила в темата...  Hug  Joy

Поздравче с едни секси уши, пламнали от толкова горещи коментари  Joy



Да си кажа честно, снощи хич не ми се искаше да съм на мястото на Керим... Вярно, че му падна товар от плещите, когато разбра със сигурност, че не е участвал в изнасилването в онази злополучна нощ, но това в един момент сякаш го обърка още повече; Фатмето от друга страна още повече се наежи срещу него, а за капак бе целунат страстно и по двете бузи от Мукадес...  ooooh!   Joy

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 16:03 от shoppич

# 772
  • Мнения: 0
Еееех, каква любов е заструила в темата...  Hug  Joy

Поздравче с едни секси уши, пламнали от толкова горещи коментари  Joy


Тук не ми аресва,  Naughty искам си косичката и полунаболата брада  Joy

# 773
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Ама, много палавост у вас... Joy Joy Joy а, се чудите на Мукадес, що наднича през ключалката... Wink

Момичета, не трябва ли да изчакаме новата тема...страничките на тази са вече 52... Thinking

# 774
  • Мнения: 115
Девойки, да взема да пусна нова тема, че набъбнахме?

# 775
  • Мнения: 82
Гери, давай! Мисля, че вдовичката само ще е благодарна.

# 776
  • Бургас
  • Мнения: 690
Еееех, каква любов е заструила в темата...  Hug  Joy

Поздравче с едни секси уши, пламнали от толкова горещи коментари  Joy


Тук не ми аресва,  Naughty искам си косичката и полунаболата брада Joy

 Peace
Веднага пристига



 Hug Гери, давай, иначе де ще се излива толкова страст?!  Joy

# 777
  • на морето
  • Мнения: 103
Здрасти компанията !
Пускай я Гери , пък ако трябва в последствие ще се редуваме - и аз знам как става .Стига "авторката " да няма нищо против . Hug Hug

# 778
  • Мнения: 115
Заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639934.new#new

# 779
  • Мнения: 2 116
Поредната тема приключи, но новата идва за да поеме нарастващия ни интерес и желание
да сме с този сериал и в тази компания...
Hug


Нещо за финал на 3-та...както се казва...да поседнем преди път към 4-та...
Hug
Скрит текст:
ЧУВСТВА

Има чувства, леки и неуловими
Като дъха на снега, на мъзгата.
Те се разпръскват, преди да си им дал име,
Но ти помниш смътно аромата им.

Има чувства, гъсти като смолата,
Дето капе под брадвата на дърваря.
Те лежат векове под земята
И се превръщат в камъни кехлибарени.

Има чувства, горчиви като пелина,
Чувства – ярки като светкавици нощни…
В черупките на словата застинали,
Те и след мен ще живеят още.

Станка Пенчева

Инфо от тук:  http://sepphora.forumotion.net/

Общи условия

Активация на акаунт