Пепел от Рози по БТВ- 3

  • 57 841
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 109
Абе няма ли малко да им подменят дрехите,стана вече колко серии от както са дошли в Истанбул все с едни същи дрехи ходят и Керим и Фатма и знахарката.
Дрехите им са свързани с развитието на героите.
Скрит текст:
Даже Карим после като облече едно черно кожено яке, няма сваляне. Че като се ядоса, като го метне на гърба, с него работи, всичко с него, само дето не спи с него

Откъде знаеш ,че не спи с него? Да не си ни изпреварила? Mr. Green
Е, придържам се към това, което съм видяла от сериите, разбира се...

# 751
  • Мнения: 0
Явно няма да видим Берен Саат с шикозните рокли,както във филма ЗП,затова ще свикваме да ги гледаме като хора дошли от дълбоката провинция и постепенно може да започнат да се обличат по нормално,все пак това прави впечатление и на околните,дори и хазаите им погледнаха доста критично на това и на поведението на Фатмагюл.За мен за сега е напълно нормално да се обличат по този начин,след като Муки и Керим си крият парите....а забравих  ooooh!че той купи на Фатма чорапогащници на кг и дрехи,но тя не пожела да приеме нищо от него...както обичам да казвам...всяко нещо с времето си....всеки ще претърпи развитие в положителна или отрицателна посока предстои да видим. newsm78

# 752
  • Мнения: 14 830
Е защо да не спи с якето Керим- той е сам там в бараката и му е студено и няма кой да го стопли. То и на Мукадес и беше студено........ и нея я отрязаха

# 753
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз не казвам да се обличат модерно,но дори и хората на село си сменят дрехите,Керим все с това яке даже вкъщи не го сваля,пече риба с него и пак с него отива на яхтата и така, както казвате Мукадес по една блузка разголена, а знахарката блуза,горница и грейка....

# 754
  • Мнения: 14 830
Аз не казвам да се обличат модерно,но дори и хората на село си сменят дрехите,Керим все с това яке даже вкъщи не го сваля,пече риба с него и пак с него отива на яхтата и така, както казвате Мукадес по една блузка разголена, а знахарката блуза,горница и грейка....
е на Мукадес явно и ври кръвта , и Фатма и знахарката с блузи с жилетки , но при Мукадес няма студ

# 755
  • Мнения: 0
Аз не казвам да се обличат модерно,но дори и хората на село си сменят дрехите,Керим все с това яке даже вкъщи не го сваля,пече риба с него и пак с него отива на яхтата и така, както казвате Мукадес по една блузка разголена, а знахарката блуза,горница и грейка....
е на Мукадес явно и ври кръвта , и Фатма и знахарката с блузи с жилетки , но при Мукадес няма студ
Муки не само ще и ври кръвта при примамливия вид на Керим,но да не го нападне в бараката някой ден..... Joy Joy Joy Joy

# 756
  • Мнения: 1 117
Щом не харесвате Къванч оставете го на мен моля ви  Praynigаз много го харесвам  love001....пък Керим го вемайте няма да се караме за това сега я... newsm10 Joy Joy Joy Joy
newsm10 Joy

# 757
  • Мнения: 0
Щом не харесвате Къванч оставете го на мен моля ви  Praynigаз много го харесвам  love001....пък Керим го вемайте няма да се караме за това сега я... newsm10 Joy Joy Joy Joy
newsm10 Joy
Ураааааааа най-после някой да се смили над мен и да ми остави любимото ми момче.... Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 758
  • Мнения: 0
Щом не харесвате Къванч оставете го на мен моля ви  Praynigаз много го харесвам  love001....пък Керим го вемайте няма да се караме за това сега я... newsm10 Joy Joy Joy Joy
newsm10 Joy
Ураааааааа най-после някой да се смили над мен и да ми остави любимото ми момче.... Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Боже не знам как ли ще ги делим тези мамини убавци... Mr. Green

# 759
  • Мнения: 640
Щом не харесвате Къванч оставете го на мен моля ви  Praynigаз много го харесвам  love001....пък Керим го вемайте няма да се караме за това сега я... newsm10 Joy Joy Joy Joy
newsm10 Joy
Ураааааааа най-после някой да се смили над мен и да ми остави любимото ми момче.... Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Боже не знам как ли ще ги делим тези мамини убавци... Mr. Green

За мен ще са бабини rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo


Мукадес си беше сменила полата ,когато замина. Фатмагюл си сменя жилетките ,а Керим си смени ризата hahaha

# 760
  • Мнения: 0
Щом не харесвате Къванч оставете го на мен моля ви  Praynigаз много го харесвам  love001....пък Керим го вемайте няма да се караме за това сега я... newsm10 Joy Joy Joy Joy
newsm10 Joy
Ураааааааа най-после някой да се смили над мен и да ми остави любимото ми момче.... Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Боже не знам как ли ще ги делим тези мамини убавци... Mr. Green

За мен ще са бабини rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo


Мукадес си беше сменила полата ,когато замина. Фатмагюл си сменя жилетките ,а Керим си смени ризата hahaha
Е хайде сега на възраст ли ще се обиждаме....няма бабини няма дедени Hug искам си Къванчо...все ще се прежали за един път... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 761
  • Мнения: 0
Е защо да не спи с якето Керим- той е сам там в бараката и му е студено и няма кой да го стопли. То и на Мукадес и беше студено........ и нея я отрязаха
Горкия на студено, но Муки сигурно няма нищо против да отиде да го стопли в студената нощ, то едва ли някоя от нас има ама нейсе  Grinning

# 762
  • Мнения: 0
Дойде време за Нова тема а ние започнахме със смях и закачки,сега вече е весело в нашата задружна дружина,а утре ще подхващаме отново темите... rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 763
  • БГ
  • Мнения: 78
Боже не знам как ли ще ги делим тези мамини убавци... Mr. Green
За мен ще са бабини rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Мукадес си беше сменила полата ,когато замина. Фатмагюл си сменя жилетките ,а Керим си смени ризата hahaha
Е хайде сега на възраст ли ще се обиждаме....няма бабини няма дедени Hug искам си Къванчо...все ще се прежали за един път... Joy


Пав Hug точно,ясно,акуратно - свали ме под бюрото от смях Joy Joy Joy

Ванче Hug и аз мисля,че може - пък ще му създадем по-така задушевна атмосфера- приглушена светлина,почти тъмно и други ала-бала - щИ стане работата - звездите ми го говорят,чИ можИ

# 764
  • Мнения: 14 830
Мисля че трябва да се сложи червена точка в темата Joy Joy Joy. Отидоха момчетата.

Общи условия

Активация на акаунт