Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 4

  • 45 758
  • 796
  •   1
Отговори
# 765
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 778
Снощи бяхме с милото на Тони 2000 до 8 блок. Първо, заведението не беше пълно и не виждам за какво са тези драми с резервациите, че чак и ми отказаха за миналата вечер. Иначе обслужването не беше много лошо. Само дето тръгнаха да ни носят айрян и пица меню вместо бира и плато картофки и цаца. И платото беше доста малко по моя преценка. Иначе като се уточнихме, че сме за другата промоция, нямаше проблеми - донесоха бирата, а картофките и цацата бяха топли и току-що изпържени. Като цяло съм доволна от храната. Да бяха само малко по-ведри, но не би. Имаше и доста хора с пици. До колкото разбирам пиците са им новост и се опитват да ги промотират, но ако са с лошо качество, едва ли ще стане.
От тони сме оставали и много доволни и доста разочаровани.Малко е според зависи от готвача и деня предполагам.Това заведение Сентрал парк преди месец го бяхме посетили за сефте и ни хареса обстановката като цяло.Сега са пуснали промоция за риба и калмари и смятаме пак да ги уважим.Дано да не ни разочароват този път като е с ваучери.
Да, права си, май си е до късмет на кого ще попаднеш. В общи линии това Тони повече ми хареса като обслужване от другото до 183 блок - там и храната не беше топла, вероятно снощи не са били подготвени и сме имали късмет да си хапнем топличко. В Кичука не сме ходили да го видим как е.

# 766
  • Пловдив
  • Мнения: 720
Пробвала съм пиците в Тони още преди да започнат да пускат ваучери и не бих повторила.  Crossing Arms
 Снощи си ползвахме ваучера, ето за това местенце http://grupo.bg/plovdiv-oferta-vreme-pizza-golemi-pici-vmesto-ot … cariqta-poli-3088 .Ресторантчето не е нищо особено - закътано, непретенциозно, но храната е страхотна. Оценката ми е 10 /10 - перфектно обслужване, уникална пица - мисля, че не съм яла по-добра в Пловдив, а като "комплимент" ни изпратиха безплатен десерт.

# 767
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
Пробвала съм пиците в Тони още преди да започнат да пускат ваучери и не бих повторила.  Crossing Arms
 Снощи си ползвахме ваучера, ето за това местенце http://grupo.bg/plovdiv-oferta-vreme-pizza-golemi-pici-vmesto-ot … cariqta-poli-3088 .Ресторантчето не е нищо особено - закътано, непретенциозно, но храната е страхотна. Оценката ми е 10 /10 - перфектно обслужване, уникална пица - мисля, че не съм яла по-добра в Пловдив, а като "комплимент" ни изпратиха безплатен десерт.


А само на място ли се консумират?

# 768
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
http://grupo.bg/plovdiv-oferta-unikalno-predlojenie-plati-sega-p … vsichki-pici-3026
За феновете на Фенси  Party
П.С Както разбирам намалението от 66% е еднократно, нали?

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 19:08 от Lucky_luck

# 769
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Супер, харесвам пиците на Фенси. Предишният ваучер го бях забравила, добре, че от Грабо ме подсетиха. Ще си взема пак.  newsm53

# 770
  • Мнения: 2
Кажете някакви мнения относно салон МОНА ЛИЗА доволни ли се от процедурите за лице, заслужава ли си да иидя на пилинг там... Моля ви !

# 771
  • Хасково
  • Мнения: 440
За Мона Лиза(ако е салона, който е на Леонардо да Винчи), не знам какви продукти използват и каква е самата процедура, но  козметичката се държа изключително неприятно, въпреки че бях там на масаж без ваучер, така че надали ще е по-мила като и се появите с ваучер  ooooh!

# 772
  • Мнения: 2 382
Всъщност след две посещения в Мона Лиза реших да прекратя експериментите си с ваучери Peace.

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Всъщност след две посещения в Мона Лиза реших да прекратя експериментите си с ваучери Peace.

И от мен отрицателен отзив за Мона Лиза. Също намалих ваучерите, след експериментите с въпросния салон.

# 774
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Може ли да дадете пак линк към масаж, от който сте доволни. Тук имаше една оферта за 8-9 лева, но не я намирам, а ми се стори инресна и отзивът за масажистката беше много добър. Моля да ми помогнете да го намеря, ако някой се сеща за офертата. Бяха три вида масаж в нея.

# 775
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
За този ще дам отзив утре  Peace
http://rio.bg/front/offers/viewOffer/offerId/208

# 776
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
О, много благодаря!!!! Точно тази оферта търсих, а сега ще чакам с нетърпение и отзива ти.   bouquet

# 777
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Аз не съм доволна от Нирвана. Миналата година направих няколко антицелулитни .. бяха приятни, но като ефект не мисля че бяха кой знае какво. Иначе салона е хубав, мацката е готина, за рекласиращ масаж може и да е ок, но ако търсиш някакъв силов масаж, не възлагайте големи надежди.

# 778
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ще е за мъжа ми ... накара ме да се замисля  Sad Той е с проблеми по гърба и кръста и има нужда да му намачкват кокалите отвреме навреме.

# 779
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
http://grabo.bg/mishkite-i-hlebarkite-dalech-s-ultrazvukov-unish … 07244944/?dc=9178


Някой ползвалил е тази джаджа.Интересува ме ефикасна ли е?

Общи условия

Активация на акаунт