Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 4

  • 45 756
  • 796
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 13 163
http://grabo.bg/mishkite-i-hlebarkite-dalech-s-ultrazvukov-unish … 07244944/?dc=9178


Някой ползвалил е тази джаджа.Интересува ме ефикасна ли е?

Наскоро попитах за същата джаджа в софийската тема и ми отговориха, че не е ефиксна. Използвам подобни машинки за комари (имаме и за контакт и преносима с батерия) и има ефект, но след отзива не посмях да купя.

# 781
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 778
http://grabo.bg/mishkite-i-hlebarkite-dalech-s-ultrazvukov-unish … 07244944/?dc=9178


Някой ползвалил е тази джаджа.Интересува ме ефикасна ли е?

Наскоро попитах за същата джаджа в софийската тема и ми отговориха, че не е ефиксна. Използвам подобни машинки за комари (имаме и за контакт и преносима с батерия) и има ефект, но след отзива не посмях да купя.
Жалко, исках и аз да взема за мазето, че е пълно с мишки. Вече отърване няма от тая напаст, но щом не действа, няма да купувам.

# 782
  • София
  • Мнения: 13 163
Все пак от горния ми пост не става много ясно - отговори ми само 1 мама и нейното мнение беше негативно. Искаше ми се да има повече мнения, за да имам по-ясна представа. Ако някой се прежали и купи, ще чакам отзиви.  Wink

Ние сме на последен етаж и от тавана започнаха да слизат плъхове по стълбите.  Sick  Помислих си за някаква отрова, но ако умрат някъде скрити, ще замирише. Този, който видях една нощ беше огромен. Видя ми се добра идея да имам нещо включено в апартамента, което да ги отблъсква, защото няма да се учудя ако намерят начин и в къщи да влязат.  Sad 

Ивка, идеята за слагане в мазето не ми изглежда добра, защото ако е ефективно ще ги изгониш оттам и една част ще тръгнат по апартаментите, където няма такова отблъскващо устройство.

# 783
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Мен не ми е толкова за парите, по -скоро се притеснявам дали е безопасен, туй като имам малко дете.От известно време я виждам по сайтовете тази услуга и се радва на голям интерес и си мислех, че може би е ефективна

# 784
  • София
  • Мнения: 13 163
Мен не ми е толкова за парите, по -скоро се притеснявам дали е безопасен, туй като имам малко дете.От известно време я виждам по сайтовете тази услуга и се радва на голям интерес и си мислех, че може би е ефективна

Ултразвукови са и не би трябвало да влияят на човешкото здраве, нито пък се чуват от човешко ухо. Ние по тази причина заменихме комарниците с отрова с ултразвукови.

# 785
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 778
Отровата не е добра идея. Ние засега ги ловим с примитивен капан, от онези железните от едно време. Обаче вече хващаме два огромни плъха, които едва се побират в капана. Бях сложила и отрова, изяли са я и сега се моля да не са умрели вътре. Иначе е ад - бутат бутилки от рафтовете, гризат всичко, направо сме се побъркали. Аз в мазето не смея да вляза сама. Преди седмица мъжът ми видя и мишка, че има. Те ако са само мишките, с мед да ги храниш, но плъховете са огромни и ме е страх от тях. В интернет има такива уреди за по 100-150 лв., но дали са ефикасни?

# 786
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Бях купувала преди време такива устройства за едни подземни складови помещения, от там мишите изпражнения изчезнаха, но гадините взеха да се навъртат по етажите нагоре, където през по-голямата част от денонощието имаше доста хора и шум.

# 787
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 778
Значи си слагам едно такова в мазето и готово. В апартамента няма как да ми влезе или поне така си мисля.

# 788
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770

Не беше зле масажа, но беше около 40-45 минути, като предварително ми каза, че на моето слабо тяло няма как да е 1 час  newsm78  дамата е наистина приятна, но ми се искаше да обърне по-голяма част на гърба, защото там ми е проблема, ръцете не бяха включени в масажа  Peace
Оценка 9/10  Peace

# 789
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Лъки, много благодаря за своевременния отзив. Ще се откажа явно, въпреки че цената беше доста добра.

За Коледа приятелки ми бяха подарили масаж в "Моник спа" в кв. "Капана". Пак споделям, че като преодолях първоначалния шок, че масажистът беше мъж, определено масажът ми хареса. Беше точно един час, размачка ми и пръстите на ръцете даже. Останах много доволна и сега предвид отзива ти, ще предпочета тази оферта - http://grabo.bg/za-zdrave-magneziev-ili-klasicheski-masaj-na-tzialo-tialo-084788v , но този път ще изпробвам магнезиевия.

Знам, че имаше много противоречиви мнения за това студио, но аз лично го харесах като обстановка и обслужване. За това се връщам отново там.

Ето и оферта за дозичка култура - http://rio.bg/front/offers/viewOffer/offerId/241

Последна редакция: пн, 27 авг 2012, 14:12 от `ТуиГ

# 790
  • Мнения: 14
Колата на моя човек е станала ужастна(не е мита сигурно от 10 години:) ) Искам да го избъзикъм с ваучер за автомивка.Дали би го приел на шега или ще се засегне мъжкото му достойноство от това,че мисля че не си поддържа колата чиста.(надявам се да се зарадва все пак) Малко се отплеснах Simple Smile) Смятам да го пратя с ваучер тук и се чудя дали някой е оставал доволен от услугите им. newsm78 Flutter

# 791
  • Мнения: 480
Запазих два ваучера за това фото
http://grabo.bg/otpechatai-liubimite-fotosi-50-snimki-format-101 … a-10-minuti-0b52v
Цената е отлична.
Дано да нямат ужасно много работа, че до момента 225 грабнати ваучера...  Laughing
Довечера ще взема снимки и утре ще ги дам, да видим какво ще измайсторят.

# 792
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
БиРенкА, моля да дадеш отзиви утре  Praynig
`ТуиГ , днес се сетих за една масажистка, при която съм ходила и съм много доволна, там съм правила масаж само на гръб, но мисля че прави и на цяло тяло, ако искаш мога да ти дам телефона на лични, за да не спамя   bouquet

# 793
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря ти - прати ми го. Аз вече взех ваучера за Моник спа и ще се постарая да го ползвам другата седмица, че нещо пак ме налегнаха и моите болежки. Мъжът ми просто не знам какво да го правим вече. Там работата не е за масажист.

# 794
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
ТуиГ, ще очаквам отзиви за този масаж. Преди време споделих с мои познати, че имам нужда от масаж, а те се шегуваха, че си търся нещо еротично  hahaha. Е, не, имам нужда от терапия от кръста нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт