За най-малките и за тези, които не ходят на ясла!!!!

  • 2 305
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 289
А да знаете за нещо подобно и във Варна? Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 1 098
Ние ходим на такива занимания на Орлов мост. Много е приятно и дъщеря ми и аз, както и другите участници, много се забавляваме. Дъщеря ми беше на ок. 10 месеца и направо не чможах да повярвам какво скачане, танци и смях падна първия път, когато отидохме. Последният месец тръгнах на работа и не сме ходили.  Sad 
Децата учат чрез игра, "работата" на децата е играта. Заниманията са много приятни, а сега през зимата детето просто има нужда от разнообразяване. От както ходим на заниманията, дъщеря ми е много по-спокойна, когато е сред повече хора. Преди това плачеше на шумни места с много хора, но постепенно започна дори да й харесва.
Това, че е развлечение за майките, също не е далеч от истината. Какво лошо има в това?
Ако някой иска координати, давам.

Давай координати!Аз искам  Hug

В Център Незнайко дават и семейни карти. Т.е. ако ползуваш повече от една услуга има намаление.  Телефоните са    tel:9633226    GSM:0898 588996  ;  0898 588997

Прекопирвам текста от страница "Услуги" :

Услуги 
=================================================================

10% отстъпка върху всички услуги и стоки получават членовете на Центъра. Член е този, който ползува повече от един модул и притежава членска карта.

==================================================================

За момента зная, че има Арт-занимания във вторник от 10 или 11 часа. А в неделя има рисуване за по-голямите от 10 до 12,20 часа.

Ние сме на рисуването!!!  bowuu bowuu
 

Общи условия

Активация на акаунт