Спамо-чат /06.02-12.02/: Бяла приказка ... или леден капан...

  • 10 720
  • 209
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Thinking? Rolling Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Никога не се доверявай на блясъка в очите на един мъж. Това може да е Слънцето, прозиращо през празната му тиква! Whistling Whistling Joy

# 18
# 19
  • Мнения: 1 081
Никога не се доверявай на блясъка в очите на един мъж. Това може да е Слънцето, прозиращо през празната му тиква! Whistling Whistling Joy


 Joy Joy Joy Joy   Hug Hug Hug
Дюшеш ми дойде  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 081
Това ш си го гепа за подпис, може ли  Twisted Evil

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Знам аз  Sunglasses  Hug Hug Hug

# 22
# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Срещнали се две жени и започнали да спорят има ли сега порядъчни жени.
- А, какво значи порядъчна жена?
- Порядъчна е жената, която има един мъж и един любовник.
- Та това е лека жена.
- Лека жена е когато има един мъж и много любовници.
- Това е пропаднала жена.
- Пропаднала жена е когато няма нито мъж, нито любовник.
- Това е самотна жена.
- Самотна е жената, която има само един мъж. Mr. Green Whistling

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Молитва за всяка зодия

Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"

Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"

Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."

Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"

Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."

Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."

Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"

Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"

Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"

Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"

Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"

Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не съм Риби, но все пак: Наздраве  Mr. Green

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
7 секунди отнема на храната, за да премине от устата към стомаха. Човешкият косъм може да издържи 3 кг. Дължината на пениса е 3 пъти дължината на палеца. Сърцето на жената бие по-бързо от това на мъжа. Жените мигат 2 пъти повече от мъжете. ..Ние използваме 300 мускула, само за да запазим равновесие, когато се изправим. Жената е прочела целия този пост.  hahaha Мъжът все още гледа палеца си... Joy

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Да не забравиш  Naughty:  Не плачи - никой не заслужава сълзите ти, защото този, който е наистина достоен за тях, не би те накарал дa плачеш!  Mr. Green
 

# 28
  • Мнения: 632
7 секунди отнема на храната, за да премине от устата към стомаха. Човешкият косъм може да издържи 3 кг. Дължината на пениса е 3 пъти дължината на палеца. Сърцето на жената бие по-бързо от това на мъжа. Жените мигат 2 пъти повече от мъжете. ..Ние използваме 300 мускула, само за да запазим равновесие, когато се изправим. Жената е прочела целия този пост.  hahaha Мъжът все още гледа палеца си... Joy
Shocked това не може да е вярно,  Naughty а и аз си гледам палеца... Crossing Arms

 Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
7 секунди отнема на храната, за да премине от устата към стомаха. Човешкият косъм може да издържи 3 кг. Дължината на пениса е 3 пъти дължината на палеца. Сърцето на жената бие по-бързо от това на мъжа. Жените мигат 2 пъти повече от мъжете. ..Ние използваме 300 мускула, само за да запазим равновесие, когато се изправим. Жената е прочела целия този пост.  hahaha Мъжът все още гледа палеца си... Joy

Лелееееее, ако бях мъъъъъъъж, колко мацки щях да бройкаааааам  Laughing Joy  Свирила съм на пияно и нали се сещате кооооооолко са ми дълги палците.......  Laughing  Уви, не са право-пропорционални на циците........ и по-добре де.......  Laughing Laughing Laughing

 Wink

С други думи - наздравееееееее!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт