Спамо-чат /06.02-12.02/: Бяла приказка ... или леден капан...

  • 10 755
  • 209
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Не че има смисъл, но да кажа, че този студ ми изпива силиците и вече ми писна да зъзна денонощноооо. Искам лято! Crossing Arms Поне пролет! Crossing Arms Добре де, поне -1 минимални температури!  Crossing Arms  Айде, от мен да мине - минус два, ама без вятър.........  Praynig

 Laughing

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Свирила съм на пияно и нали се сещате кооооооолко са ми дълги палците.......  Laughing  Уви, не са право-пропорционални на циците........ и по-добре де.......  Laughing Laughing Laughing

 Wink

С други думи - наздравееееееее!  Simple Smile

 Joy Joy Joy
Ним Hug, за циците и аз съм доволна  Mr. Green Иначе палците можеше да са ми една идея по-дълги, ама нейсе  Mr. Green
На пиано и аз свирих едно време, няколко години даже ... заради един тъп учител отказах пианото, още ме е яд... Това съвсем сериозно. Веднъж ме удари по кокалчетата на пръстите с един молив /защото бях сгрешила две ноти/... а после се целуваше с гаджето си на стола зад мен. Добре ама пианото беше черно и на фона на прозореца и светлината беше като огледало ...той беше толкова проЗ, че да не предвиди този факт... И не стига, че аз свиря, а той си натиска гаджето зад гърба ми /ама аз виждам  Whistling/ , ами и след като дойде и ме удари по кокалчетата /боли зверски  Close/... а и по принцип май не беше за мен цялата тая работа .... та така, отказах се. Заявих вкъщи, че няма да ходя повече и толкова Mr. Green
Отдадох се на книгите и езиците впоследствие  Mr. Green /Не че някой ме пита, ама сега имам желание, та да си кажа  Whistling/.
Иначе, на пияно  Whistling и до днес свиря на каквото намеря  Joy Joy Joy На музикални инструменти предимно де ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green   Whistling Whistling Whistling

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

 Shocked това не може да е вярно,  Naughty а и аз си гледам палеца... Crossing Arms

 Joy

Мислиш ли  Thinking

Ти мани, ами сега като те чета и аз взех да го гледам  Joy Joy Joy ... палеца имам предвид  Whistling Joy

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аморе Heart Eyes, понеже днес хич не сме говорили  Whistling Joy, мини и утре да кажеш какво ново в тийн-света Mr. Green

# 34
# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Лека   sleepuu Hug

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п.

Whistling Mr. Green

# 37
# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И все пак е бяла приказка  Mr. Green

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро, добър ден и лека вечер Crazy

Днес съм до обяд на работа и после ще обикалям по София, трябва да отида до алерголожката на Симона, педиатърката, до вкъщи, после ще водя Симона на зъболекар и ако не стана на ледена шушулка до довечера, ще се включа с наздравица  Whistling

Мон, цъфнал ти е налъмът  hahaha

Свирила съм на пияно и нали се сещате кооооооолко са ми дълги палците.......  Laughing  Уви, не са право-пропорционални на циците........ и по-добре де.......  Laughing Laughing Laughing

На пиано

 Embarassed Embarassed Embarassed

Срам и резил!  ooooh! Blush

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ним,  Hug
Успешно изпълнение на задачите днес  Mr. Green
И довечера да се сгрееш подобаващо  Crazy Whistling



Мон, цъфнал ти е налъмът  hahaha
 

Са го чакам да върже  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 330
Наминавам чат-пат из темите в този подфорум за някое съветче-пудресто-фон-дьо-тен-ско, но като видях тази тема не можах да не си помисля, че в този (твърде)свеж Crazy зимен ден(а може би и цял месец вече), в никакъв случай няма да ви занимая с "препоръчайте ми руж"...навън много добър цвят го докарвам и то естествено Laughing
П.П. 3 реда и 1/2 изречение...уууппссс Mr. Green

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Damaris ,  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 3 249
Мон, аз пианото го оставих и подхванях пияното Joy Шегувам се, де. Така и никой никога не ме похвали - уроци, продукции, свирене всеки ден по 2 часа поне... една добра дума не чух. И казах - край! Голяма грешка е било, след години си срещнах една от учителките, която ми каза, че от мен е щяло да излезе велик пианист и така ме надъхвали, като не ме хвалели.  Tired  Но аз не виждах смисъл, никой не ми го обясняваше, говорим за възраст около 10-11 години все пак.

Общи условия

Активация на акаунт