Спамо-чат /06.02-12.02/: Бяла приказка ... или леден капан...

  • 10 746
  • 209
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 632
Опуках на децата два пакета пуканки... ииии.. ги опаткахме заедно  Crazy  Blush  Mr. Green

Май на последък съм на зърнена диета  Joy Joy
За който не знае - ям всичко каквото зърна  Mr. Green

Joy Joy Joy
Значи и аз съм на тази диета

# 151
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy Joy  никой не е застрахован Мег Joy Joy Joy

# 152
  • Мнения: 632
Егаси събуждането, явно още спя...
Излях термоса на мъжа ми с най-доброто желание да му направя нов, а той тъкмо го бил напълнил с горещ чай  ooooh! Нещо ми говореше, ама аз не го чувах  Flutter... "Току що го напълних" викал...докато го изливах...
След това си направих за мене си чай и отпивам... ето какво си помислих:
- Ба че странен чай... ма той отвратителен бе... кви са тея билки вътре... в моите вкусови луковици ли е проблема..., сигурно се разболявам...  И ТОГАВА ЗАЦЕПИХ... аз съм сложила една лъжица сол вътре вместо захар... Sick Sick Sick

Сега минах на кайве.
А добро утро  Hug

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Meг  Joy Joy Joy

Добро утро  Mr. Green
След десетина неприети обаждания по всички възможни телефони най-накрая успяха да ме събудят мен Twisted Evil
Сега отивам да си правя кафе. Flutter Имайки предвид твоят горчив опит, ще внимавам  Whistling Аз го пия без захар де, ама не пречи да сложа в кафеварката нещо друго вместо кафе... от какаото на детето например  Mr. Green

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Опуках на децата два пакета пуканки... ииии.. ги опаткахме заедно  Crazy  Blush  Mr. Green

Май на последък съм на зърнена диета  Joy Joy
За който не знае - ям всичко каквото зърна  Mr. Green

Joy Joy Joy
Значи и аз съм на тази диета

Аз цял живот стриктно я спазвам. Няма ефект  Crossing Arms Whistling

# 155
  • Мнения: 632

Crazy

Мон  Hug

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 10:57 от Мегич

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Много ме радва тоя Емо  Crazy Laughing Mr. Green Има собствен и неповторим стил  Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 081
Здравейте  Hug

Уникален е Емо, да  Joy

Вчера колегите лепиха фототапет на стената на кабинета на Шефа.. С Емо са адаши.. Фототапета представлява картата на света.. та докато го лепиха колегите се правиха на синоптици  Joy Joy Joy гоУем майтап стана  Joy

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аморе, Аморе :

  Whistling Whistling Whistling

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Пиян се качил в такси и казал на шофьора:
- Карай за “Раковски”.
Шофьорът отговорил:
- Но ние сме на “Раковски”!?!
Тогава пияният се обърнал към шофьора и му казал:
- На ти пет лева и следващия път не карай толкова бързо, че ми става лошо! Mr. Green

п.п. Наздраве с бира  Mr. Green

# 160
  • София
  • Мнения: 3 249
Наздраве с топла водица.  Wink

Аз съм се сгънала от бач, криво ми е и пак не ми се говори. Навсякъде ли така се отнасят с редовите служители като с втора ръка хора? Нещо не мога да си сверя часовника напоследък. Всички викат - криза е, навсякъде е зле. Ама май и в човешките отношения е криза, аз съм парцал, само защото не взимам 5-цифрена заплата месечно.  ooooh! Tired

Добре че е петък!

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ним  Hug

Права си... Ама не дълбай в тази тема и посока, няма смисъл...
Аз вече се старая да обръщам внимание на хубавите неща около мен и се учудвам колко много от тях съм пропускала незабелязани или недооценени преди време... Hug

Казахте ли на детето за котето?

# 162
  • Мнения: 1 081
Аморе, Аморе ..  Heart Eyes воля си трябва спор няма  ooooh!  Crazy

Наздраве с виски  Twisted Evil
На колежката детенце празнува днес та и ние се напразнувахме  Crazy

Ним  Hug
И аз съм част от мебелировката в офиса, кво да ти кажа..  Tired
Че на всичкото отгоре по повод рд на детенцето пускам едно поздравче на колежката.. минава боса и вика *еее, вие сте си най-добре* ..  ooooh!
викам *шефе, били сме и по-добре*  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 163
  • София
  • Мнения: 3 249
Казахте ли на детето за котето?

Ами тя не пита и ние не й казваме. Но всеки ден е бързане от и за градина в студа и не се сеща явно, че не го вижда. Той живееше от около година на двора, но защото сам го поиска (започна да бяга), а не че ние сме го натирили. Преди това пък не излизаше навън грам, ама свободата го привлече, опита веднъж-дваж, хареса му и...  Confused  Та тя не се сеща явно, че не го вижда, но ще се сети. Опитала съм се да подготвя наум прости, но верни отговори на възможните й въпроси. Решихме, че няма да я лъжем.

Довечера мисля да се почерпя подобаващо! Абе направо ще му отпусна края...

# 164
  • Мнения: 1 081

Довечера мисля да се почерпя подобаващо! Абе направо ще му отпусна края...

Правилно сте решили  Hug

Компания за довечера искаш ли?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт