Wizz вече София-Будапеща !!!

  • 11 006
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
За наемане на апартаменти, мога да препоръчам http://www.homelidays.co.uk
Ползвала съм го и съм  доволна.Може да се търсят апартаменти и по райони, което също е удобно

# 46
  • Мнения: 9
Да попитам и в тази тема- някакви коментари за EasyHotel Budapest? Цената е много ниска,а предвид това че няма да седим в стаята ,а само вечер за едното спане,ми се ще да е на централно място най-вече? В Болоня си потрошихме краката от ходене,понеже държах хотела да е луксозен и на прилични цени, и вече не допускам тази грешка. Или давайте идеи за други хотели?

# 47
  • София
  • Мнения: 210
Еееее, как ме е яд, че съм изпуснала супер промоцията. Сега се опитвам да избера дати за октомври.  Има за отиване април и май евтини, но на връщане е доста скъпо.

# 48
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
Да попитам и в тази тема- някакви коментари за EasyHotel Budapest? Цената е много ниска.....

Даа, и аз да питам става ли? Супер цена на супер място. Peace

# 49
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И аз очаквам мнение за хотела...за пет нощи излиза 95 евро за двама Shocked, без дистанционно за ТВ Mr. Green. , малка стая с прозорец Wink
Че купих от изгодните билети за октомври.. Peace
А тогава дали е много студено там ?newsm78

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Да попитам и в тази тема- някакви коментари за EasyHotel Budapest?
В края на юни имахме там 4 нощувки.
Не  ходете ако страдате от клаустрофобия!!!:)Simple SmileSimple Smile
Стаята е буквално 3 на 3 и в нея е вградена плстмасова баня/душкабина/тоалет.Ако искаш тв 10 евро..Няма нет в стаите.Много чисто.Сградата е стара съвсем скоро ремонтирана.В подвала на хотела има гръцки ресторант с прекрасна кухня и безплатен нет.
Пазарувахме от МАЛЛ Арена до ЖП гара Кенети – пеша е 15 минути разстояние,чейнджа там не е лош курса - 256 форинта за Е.
Обезателно си платете екскурзия с корабче вечерта /като се мръква/ това е равностойна на оргазъм гледка   . Екскурзия 40 мин с корабче е 24 лв .
Само, че не пазарувайте от там - ужасно скъпи са магазините.
А и да предупредя - за моя изненада много малко хора разбират английски, а да се опитат да отговорят са още по-малко .
Посетете завоите на Дунав,двореца на Сиси,етнографския комплекс,градчетата Естергом-бивша столица на Унгария, Вишеград,/живял кралят на Унгария/ и Сентендре/чудно хубаво градче със сръбски привкус, музей на марципана-прелестен, музей на миниатюрите-впечатляващо,пазара и десетки галерийки и магазинчета-кафенета, ресторантчета...квото се сетите!
На остров Маргит можете да отидете ама там е просто парк.
Можете да отидете и до Сент Ендре в покрайнините на Будапеща. Струва си. Има наблизо и нещо като етнографски музей (прилича на Етъра ама много по-голям) Ако ви интересуват такива неща се разходете до там.
 Ето заявката за хотела:
Booking Details
You must print this page and bring it with you.
Booker:   Elena Yaneva
Guest:   Peter Yanev
Email:   eko_rnr@yahoo.com
Telephone:   
Booking Made:   03/05/2011 07:51
Reference:   423938177
Booking Status:   Active
Stay Details
Destination   Room   Arriving   Departing   Cost   Ref Number
easyHotel Budapest Oktogon   Small Room - With Window   29/06/2011   03/07/2011   EUR 100.00   423938177
easyHotel Budapest Oktogon - Eotvos utca 25/a, Budapest, 1067, +36 1411 1982    
Price Breakdown
Item   Type   Excl. VAT   VAT   %   Incl. Vat
Stay Charge
R
EUR   84.76   EUR   15.24   18.00%   EUR   100.00
Total Price      EUR   84.76   EUR   15.24      EUR   100.00
VAT Nr HU 136 233 88-2-42 Prices incl. VAT & Tourist Tax

# 51
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Благодаря peterky, току що платих...

# 52
  • София
  • Мнения: 4 578

И аз благодаря за инфото. Може би тук ще резервирам. Така и само ще спим там. Но ще поогледам още.
А с какво се стига от летището до тук?

# 53
  • Мнения: 226
EasyHotel наистина е евтина верига, но отзивите не винаги са много добри.

peterky2002  интересуваме дали може сами да си организираме пътуване до тези градчета и как се стига до там? Благодаря

# 54
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Да, прочетох много мнения...но имайки предвид целта и времевото стоене в хотела, за мен е важно да има топла вода и да е чисто. А за този хотел лошо не прочетох, единственият недостатък е теснотията. Wink Характерен за тази верига.
Ох, сега отивам да гледам как да се стигне от летището , терминал 1, до хотела. Не, че не е рано.. ooooh!

# 55
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
cherry12, от къде букнахте нощувките, защото в различните сайтове ми показва цени в много различен диапазон? И колко ти взеха от картата - 10% или цялата сума  Thinking

# 56
  • Мнения: 9
Шебек, все още не съм резервирала,оглеждам още хотели,но клоня към този  Peace   Нека  BuBiCa сподели откъде го е букнала ,защото и на мен ми показва различни цени,и колко са и дръпнали от картата?



Peterky2002,би ли споделил как се придвижихте от летището до EasyHotel?   newsm78

# 57
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
cherry12,  аз обърках постовете и реших, че ти си спала 4 нощи през юни там - сори  Embarassed

Сега видях, че поста всъщност с резервацията е на peterky2002, така че нека да каже и тя
 Peace

Иначе за транспорта аз така го начертах - от летището влак до източната гара Nyugati, после синя линия до Deak Ferenc ter, и после жълтата до Oktogon и там някъде ще е Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 210
Нещо станаха много теми за Уиз и Будапеща. Навсякъде някой пита за хотел, даже и в темата само за Уиз. Най-добре хотелите и забележителностите в темата за Будапеща, в темата за Уиз са си само полетите на Уиз, а тук да си останат полети София-Будапеща като цени, информация и евентуално трансфер летище - Будапеща  Peace

Моите три билети ми струват 108лв всичко. Яд ме е , че са чак за октомври.

# 59
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Директно от сайта на Easyhotel. Пишеш това в Гугъл, отзад  Будапеща. И излиза директно хотела. Сумата, която ми е взета, е точно 189.25лв - 95Е по 1.95. Нищо допълнително.

И моите билети са за октомври. За двама 75лв и стотинки. Отиване и връщане.

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 16:01 от BuBiCa

Общи условия

Активация на акаунт