Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 13-та част

  • 26 466
  • 707
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 425
Асе, много пъти съм казвала, че аз ако не намирам сили да продължавам, няма кой да ми ги влее. И двата ми спонтанни аборта ги преживях много леко психически. Имаше зложелатели дори, които ми казваха - "Не вярвам, че наистина си добре, както се опитваш да изглеждаш".  Twisted Evil Факт е, че дори аз самата не съм подозирала какви сили се крият в мен. Никой не знае как ще реагира в дадена ситуация, докато не му се случи. Знам само, че силно вярвам, че ще имам своя рожба. Ако не беше така, до сега да съм тръгнала да осиновявам.

По отношение на родителството съм голям спец.  Mr. Green Аз съм с 12 години по-голяма от брат и сме си го гледали сами с майки ми (баща ми постоянно беше в чужбина). Единственото, което не съм правила е, да го кърмя.  Mr. Green Ей това ми е "тъмната Индия". А и майка ми устиска само 40 дни. Та вече си имам едно порастнало дете, което сега Май ще е абитуриент. Затова от собствен опит писах за родителските тревоги.

Дано сте ме разбрали правилно, а не да ви давам акъл  Hug

# 691
  • Мнения: 461
Мира, еееех как ме е яд значи, че не сме си поприказвали, но така или иначе ти пак ще идваш скоро насам, така че обезателно да ми се обадиш! Simple Smile Може на лични да ми пуснеш тела си, ако искаш. Моя го имам във ФБ групата ни! Simple Smile
Днес при нас обаче е голяма лудница има доста раждания. Simple Smile За съжаление момичето от твоята стая русата с черните корени и предизвикаха раждане, че са и изтекли водите.

От нашата стая мацката отиде да ражда със секцио че и на нея и изтекли водите! Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 11:36 от asselina

# 692
  • Мнения: 571
Според мен сме си поговорили Hug без да сме наясно,че тук пишем и двете Peace
Русата от нашата стая-ужас.На нея и е за втори път Cry Много мъчно ми стана сега като ми каза.Тя беше и с кървене и системи.Милата.Дано Бог е с нея Praynig
Ние имахме и една слабичка в стаята със съмнение за кухо яйце.Панова я пусна да се омъжи и вчера трябва да се е върнала,дано поне там нещата са ок
Тази от вашата стая не и ли е раничко още?
Ох дано всичко е наред и Господ ви пази и вас и нас и всички Praynig
Драсни ми тел на лични,че аз не съм във вашата ФБ група Peace Иначе като родя и всичко е наред ще дойда да те видя със сигурност Hug

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
marti2001, честита месечинка на малкото ти съкровище  bouquet

# 694
  • Мнения: 34
Здравейте мили мами!След почти едноседмично мълчание да се разпиша и аз ИМАМ СИ МОМЧЕНЦЕ!!!Роди се на 1.03 в 11.15ч,3.290кг,53см със звучното име Ивелин!!! Two Hearts
За сега малко имаме проблеми с кърменето,но се надявам скоро да имам повече кърма...искам да споделя обаче и че май ме е лепнала тази така наречена следродилна депресия...плача си ей така,нямам апетит,нервна съм и същевременно отчаяна а няма никаква причина.Моля ако някая мама знае нещо по въпроса да пише.Горещо ви прегръщам Hug

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Биси, честита радост!!   bouquet Да ти е жив и здрав малкия юнак и да ти носи много радост и гордост в очите  Heart Eyes
Дано бързо влезете в ритъм и се напаснете с малчо! И без сълзи, моля  Hug

# 696
  • Мнения: 307
BISI862-Честито! smile3501 newsm51
Да ви живо и здраво детенце,да ви радва и от тук нататък само усмивки!
Самия факт,че ти си жива и здрава,детето ти е здраво и е пред очитете ти след толкова чакане и майчини тревоги е повод за късане с депресията!Край вече!Живота започва отново за теб!
Каквото и да и да има сега,ще мине...Малко адаптация!
Радвам се от сърце за теб и се моля всяка една от нас да стигне до края!
Прегръдки Hug

# 697
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Биси, да ти е жив и здрав бебо Ивелин   Честито bouquet

# 698
  • Мнения: 347
Биси Hug честито  bouquet
За депресията, ще мине, това е от нивото на хормоните и трае няколко дни Hug После започва безсънието и няма време за депресия Mr. Green

# 699
  • Мнения: 261
Добро утро мамчета Hug! Аз да се похваля-за пръв път си взех душ сама тази сутрин Embarassed
Малко ме е срам да го кажа ,но много съм доволна от себе си! Ние вече не сме болни ,чак ме е страх да кажа ,че се чувствам много добре и всичко си е както преди- мъжа ми работи ,а аз естествено на същото място Crazy Само малко се тревожа ,че не си похапвам както преди и нямам апетит-особено към местните продукти, а точно сега май трябва повечко месце заради желязото newsm78

doni m-Честито ти слънчице-да ти е здрав и силен малкия мъж! smile3525 А що се отнася до депресията ,според мен е нормално след толкова много премеждия да се почустваш така- нищо хубаво не става по лесния начин no, но пък си заслужава!

# 700
  • Мнения: 261
Божеееееееееееее, исках да поздравя BISI- извинявям се много! Embarassed 

# 701
  • Мнения: 461
Мира, русичката и слабичката още си е тук. Simple Smile Незнам какво е положението при нея, но и аз се моля всичко да е наред с всички! Simple Smile Ще ти пусна тела си на лични! Simple Smile Момичето от нашата стая беше с насрочено секцио за понеделник, ама днес се изненадаха, че е с изтекли води и хайде в операционната, би трябвало отдавна вече да е родила и да си има момиченце! Simple Smile

Биси, честита мъжка рожба! Да ти е жив и здрав, много щастливо хлапе и на теб всичко най-хубаво! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 702
  • Мнения: 560
Ехо пупарланки

Аз смятам да започна да стъкмявам новата тема, да видим какво, ще сътворя моля мамите който искат да им въведа някакви данни да ми кажат.

Биси мила аз да ти честитя пак, радвам се че всичко е минало и сте добре, да ти е жив и здрав бебчо и много да те радва smile3525

Марти да ти е живо и здраво бебчето, как бързо минава времето  Hug

# 703
  • Мнения: 427
Звездичка,да не ме забравиш   bouquet Биси,честита радост

# 704
  • Мнения: 425
Звезди, тъкмо си мислех, че е време да се замислим за нова тема. Напомням само да впишем на първа страничка родените бебета.

Общи условия

Активация на акаунт