Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 13-та част

  • 26 463
  • 707
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 560
Мамета метнала съм се да ви изненадам, дано ви хареса Hug
Ще добавя всички нови мами и родените бебоци

# 706
  • София
  • Мнения: 1 250
Привет,момичета! Не съм се разписвала скоро,че ни мъчат бебешки проблемчета,но вярвам всичко ще е наред Simple Smile Гледам ви лентичките и виждам колко сте напреднали,за вас сигурно времето минава много бавно,но отстрани направо е прелетяло Party Стискам палци и кураж на всички! Hug

Мира,честита ти 36 г.с.,още малко остана и ще си гушкаш бебенцето Hug

Биси, и мен ме беше тръшнало нещо такова като родих,доста си поплаках,явно от хормчоните.Ще ти мине,споки. Като се прибрахме и тука лудница от народ в хола,а аз седя пред кошчето и си викам-Толкова го чаках това бебе,пък сега не знам как да се грижа за него.Е,грижа се явно,щом сме наддали за 38 дни 1,500  кг Laughing Марти е права,че като те удари безсънието,ще ти мине депресията Joy

Аселинче,бях забравила колко е гадно в Патологична бременност по принцип ooooh! Стискай зъби,каузата си заслужава Hug В крайна сметка ще те пускат ли поне за събота и неделя да си ходиш в къщи да се наспиваш Thinking Пробвай се да се абстрахираш от всички случаи,повтаряй си ,че в тоя момент ти и бебето сте най-важни и трябва да си много спокойна. Всеки случай си е за него си,ти също си преживяла много,едва ли някой мисли за теб,така че пускай си покрай ушите всичко и си гледай бременността.

От мен за сега толкова,да знаете,че ви следя,нищо че не пиша много. Wink

# 707
  • Мнения: 461
Здравейте, момичета! Simple Smile

Звездичка, сигурна съм, че ще ни спретнеш прекрасна нова темичка изпълнена с много пролетно настроение!  Hug Simple Smile

Да ви споделя, че вчера се видях с Джулс. Невероятна сладурана е, много готин и усмихнат човек. Simple Smile Нека да стиснем палци да започне малката принцеска Ения да се храни повечко и да наддава бързо! Simple Smile Видях я и нея, само ако знаете какъв бонбон е...леллеее идваше ми да я изям Simple Smile

Иначе аз за сега съм добре, живучкам си в болницата, днес сутринта ми избиха нервите, поплаках си малко, ама взе че ми поолекна и сега се чувствам ок! Simple Smile

Прегръщам ви всички и ви желая прекрасен съботен ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт