Звездни компромати-129

  • 50 811
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586

Аз пък в първия момент се учудих на приликата и с Лейди Ди  newsm78 Но като се замисля с подходящ грим може и да заприлича на нея. Виж Виго Мортенсън в "Опасен Метод" как са го докарали на Фройд  Mr. Green Иначе аз много си я харесвам Наоми, една от любимите ми актриси е  Heart Eyes С Лив Шрайбър са много хубава двойка, но никакви техни снимките за съжаление не съм виждала напоследък, или поне не в темата.

# 346
  • Мнения: 1 167

Хм.. Thinking Даяна според мен е била по красива. Но въпроса не е в красотата, а в самото излъчване. Дали тя ще успее да го предаде на екрана.

# 347
  • Мнения: 4 120
 Ама още ли твърди, че е невинен?

# 348
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ама още ли твърди, че е невинен?
Да,каза,че нищо незнае,също каза,че може по погрешка да са им пратили тези куфари.

# 349
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Анхелес, аз съм пускала скорошни техни в предната или по-редна тема. И на мен ми е любимка.

# 350
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Пропуснала съм ги  Blush жалко.

# 351
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Днес Джен навърши 43 години! Да е жива и здрава:

# 352
  • Мнения: 3 181
Може да забременее или се омъжи догодина, влиза в нов цикъл след Рд, да видим ще и позная ли на очи hahaha

# 353
# 354
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Изумителна фотосесия на Джулиан Мур, старичка, но безценна http://vockil.blogspot.com/2008/11/strike-pose.html

# 355
  • Балчик
  • Мнения: 740
Ама още ли твърди, че е невинен?
да все още така твърди но докога ...
другите българи го казаха , че и те
с такива истории са пробвали да им се
размине, но уви.
Жалко разбира се за него , все пак е млад
човек и има семейство , а това че е шампион
няма да стане по - мил на бразилците.

# 356
  • Мнения: 2 592
На мен разказът му не ми звучеше много убедителен  Thinking

# 357
  • Мнения: 4 864
Той сам си каза, че искат да го третират като шампион на България и да го гледат като такъв. Но когато нарушиш закона...

не знам дали е виновен или невинен..честно казано аз лично го мисля за виновен...

# 358
  • Мнения: X
и на мен, на лицето му беше изписано, че лъже
обяснението за куфарите чухте ли го, бил ги поръчал, доставили ги в хотела и ги оставили на администрацията, щото той не бил в хотела и забележете без да има касова бележка или нещо от сорта

# 359
  • Мнения: 4 864
Аз не вярвам, че не може да се направи разлика между един празен куфар и куфар тежащ около 8 кила.... ОК, щангист си и за теб тежкото не е проблем...ама всеки би се усетил...АКО е невинен Simple Smile

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 23:09 от KaRoLa

Общи условия

Активация на акаунт