Звездни компромати-129

  • 50 908
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 408
Като гледам тая снимка на Валери и Николета, оставам с усещането, че Николета ще е следващата Ася. Валери изглежда доста незаинтересован. Няма ги вече влюбените погледи...

# 91
  • Мнения: 41
имаХ си аз да не са  Cool
 Laughing Какво си имаше?

# 92
  • У дома !
  • Мнения: 700
Софи Маринова при Слави....

# 93
  • Мнения: 8 559
закласила се тя , само като й видиш кривата физиономия .... ''голяма'' класа да изгониш жената , която ги е създала и да й пречиш , а мъжът й е топ-мошеникът в нашия футбол , още по-отвратен от нея ...
Какви ги говориш,кой е изгонила ,за какво говориш ,не разбирам.

# 94
  • Мнения: 60
ти няма какво да кажеш , ама не спираш нито за миг ...
Сираков далеч не е от големите футболисти , които някак си останаха в сянка за сметка на мошеници като него , които се развихриха впоследствие ...

# 95
  • Мнения: 1 455
Илиана Раева е на 48г, дай Боже всеки му такъв дух и такова излъчване на нейната възраст.

# 96
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Миии, прост запис от мен Mr. Green

# 97
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ти няма какво да кажеш , ама не спираш нито за миг ...
Сираков далеч не е от големите футболисти , които някак си останаха в сянка за сметка на мошеници като него , които се развихриха впоследствие ...


Това е твоето мнение  Peace



Аз не мисля така обаче  Grinning  кефят ме и двамата и преди като спортисти и сега  Peace



# 98
  • Мнения: 540
Илиана Раева е невероятно красива жена, със страхотно силен характер,много я харесвам и и се възхищавам.Невероятен дух за победа във всяко едно поприще има тази жена.Наско само може да се гордее с нея

след като я гледах в "Горещо" й симпатизирам страшно много!!! Страхотна жена!

Сега се изложих, като си признах, че съм гледала "Горещо"  hahaha

# 99
# 100
  • София
  • Мнения: 721
Истинската Илиана Раева е някъде по средата - последната снимка я е хванала кофти, а пък фотошопът доста я е поизгладил. Хубава, успяла жена е, въпреки, че на мен цялото семейство са ми доста неприятни.

# 101
# 102
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Миии, прост запис от мен Mr. Green

Ииии един от мен  Blush

# 103
  • Мнения: X
Да и аз с този фотошоп, не можем да ги разпознаем вече.

Толкова много фотошоп, че изглежда като пластмасова.  hahaha

http://www.nomer69.com/2012/02/lovestyle/

# 104
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
hahahh , вЕрно ей на тази сн. се вижда че е нарисувана,  хахахах като, тези рисунки на морето където ги правят от снимка  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт