Пиете ли кафе?Какво не ядете?

  • 3 130
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 072
Пия кафе от 1 чаша до 1 кафеварка дневно. И през бременността беше така. То е мляко с кафе де. Съответно мляко изпивам 1-2 литра на ден. Не ям шоколад и цитруси, защото от това Марк има алергия. Иначе друго всичко. Без алкохол и цигари, с изключение на малко вино по празниците. Биричка като ми се припие пия безалкохолна.

# 31
  • Мнения: 111
Не пия безалкохолни напитки, понеже отдавна съм ги изключила от менюто си, ако ми се събере една фанта на месец пак добре. Алкохолът също не ме изкушава, понякога мога да си пийвам по една чаша бира или пелин.
Обаче ям всичко - и боб, и леща, и шоколадче по малко, прясно и кисело мляко колкото ми се яде. Фъстъците не ме кефят, ям други всякакви ядки. И цитрусови плодове ям редовно - то сега какви други. Бебка е доволна.

# 32
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
В началото, след като родих, се ограничавах от кафе, шоколад, мляко гледах да не прекалявам, газирано по принцип не пия, варива... Цитруси не съм ограничавала, нито грозде или пък праскови... Постепенно, обаче, след 4-5ти месец, започнах да си ям всичко, без да се ограничавам в нищо, започнах да пия и кафе, по-скоро капучино и така. Сега и биричка и винце си позволявам, че дори вече не правя сметка кога ще се кърмим (това, защото просто не мога вече да правя такава сметка..... кърмим се по всяко време). Е, естествено, гледам биричката или винцето да са до една чаша, не повече или малко повече Grinning Тотално ограничение откъм цигари и твърд алкохол от момента, в който разбрах, че съм бременна и това определено ще продължи докато спра да кърмя. Дори не дръпвам или близвам Laughing

# 33
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Сутрин си пийвам по едно безкофеиново с прясно мляко. Единственото което ограничавам е боба- не обичам много, много и цитрусите, защото покрай Коледа изядох 1 портокал и бебо се обрина. Иначе газирано не съм пила от години сигурно newsm78

# 34
  • Мнения: 1 187
До като бях бременна си пиех  по едно 3в1 и пушех по 2-3 цигарки  Embarassed Последната цигара я изпуших пред Тина Киркова като отивах да раждам (трепереха ми коленете от страх) Mr. Green От както родих ни кафе съм пила,нито съм пушила.Сега ако не ги откажа,няма кога!А и бебка ми е страхотен стмул!  yes В менюто ограничавам боб и леща,ама аз и преди не им бях фенка. Избягвам прясното мляко и шоколада(много ги обичам  Rolling Eyes), но компенсирам с банани,мандарини,баклави и т.н

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Кафе не пия, дори и не го обичам - преди пиех само ако ми предложат като съм на гости - може  пък хората да нямат нищо друго да предложат,а да се притесняват от това, въпреки, че винаги всичко отказвам:) Не пуша. Пийвам биричка от време на време - веднъж на 10 дни може би, вино по половин чаша по рядко и от бирата, но пък за сметка на това ям всичко Simple Smile И нямаме проблеми Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 929
Ям всичко, което ми се яде - боб, леща, шоколад, цитруси, пия кафе (по 1 на ден), зеле, всичко! Пуша по 3 цигари на ден, понякога не пуша. Ям и люто, люто ядях, още докато бях бременна. Аз съм на принципа, че организмът ти подсказва от какво се нуждае, но без да прекалявам, разбира се.

# 37
  • Мнения: 470
Ям каквото ми се яде - организмът си го иска. Бира и винце консумирам редовно, шоколад в огромни количества. Единствено зеле не понася бебката.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 019
От както забременях спрях цигарите и кафето. Все още не пуша, но кафе ми се пие, а и без него не мога да се събудя (през нощта беба суче през 2 часа). Пия по едно кафе сутрин, но дали мога да го заменя с нещо друго ободряващо? Примерно зелен чай или нещо друго ако се сещате.
Иначе първия месец спазвах диета, после спрях и сега пак се налага, защото беба е с нарушена флора на стомаха и трудно се справя с храната. Та изключила съм всякакви млечни продукти, колбаси, мазни храни, ядки, боб, туршии, безалкохолни, шоколад и какао, цитруси. Ужасна диета, дано да не е дълго време.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
Всичко пия , всичко ям, даже си дръпвам по една цигарка веднъж на 2-3 месеца hahaha
Аз съм кърмачка - пройдоха Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 2 271
Не пия кафе и не пуша от години.А сега не пия газирано и не ям шоколад-забелязах,че се обрива

# 41
  • Мнения: 3 810
Супер сте! Страхотни сте! С изключение на пушачките #Cussing out
Научих много ценни неща. Моята педиатърка не ме съветва много, сигурно, защото си мисли че си знам всичко. Но така съм забравила, че имам нужда от опресняване. А и нали казват, че родилките оглупяват малко... Crazy Това има логика, защото в главите ни пъкат куп мисли и в очите на другите изглеждаме разсеяни.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Пия две кафета (поне) на ден, ям всичко. Не пуша.

# 43
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Кафе пия много рядко, цигарите отдавна съм спряла, избягвам ядки и шоколад, ям каквото ми се яде, първата ни педиатърка каза, няма ограничения на храните, освен ако беб не реагира на нещо.

# 44
  • Мнения: 1 547
Ям и пия всичко, което ми душа иска. Там е работата, че тя много иска, но я ограничавам, защото си искам прежното стройно тяло. Празнично, декември, си позволих някоя и друга цигара, но установих, че вече не съм зависима и съм спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт