ПЛЕВЕН - 150

  • 61 451
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 430
nikolsy, ако сте с кола, в комплекс Гривица. Стаите са ок, кухнята също, има и басейн. ) И е на 5мин от града. ) По-бързо ще стигнеш от там до центъра, отколкото от някой квартал до центъра. )

# 736
  • Мнения: 171
Момичета здравейте искам да ви попитам кои училища в Плевен взимат деца на предучилищна от пет годишна възраст?

# 737
  • Мнения: 22 430
Момичета здравейте искам да ви попитам кои училища в Плевен взимат деца на предучилищна от пет годишна възраст?

Умммм да, труден въпрос. ))))

# 738
  • Мнения: 5 278
А аз пък да попитам за някоя добра и евтина козметичка Simple Smile Нямам и представа кое е евтино, защото последно съм ходила преди да забременя  Embarassed , но да не е някой скъпарски салон, а и да не се учи някой на мен Simple Smile

# 739
  • Мнения: 0
Много благодаря на всички накрая май ще спим в едни приятели.Какво да правиш хич е ми се искаше да ги притеснявам с беба

# 740
  • Мнения: 309
Момичета здравейте искам да ви попитам кои училища в Плевен взимат деца на предучилищна от пет годишна възраст?
Иван Вазов? Пита ли там?
Май не връщат никъде относно предучилищната?
Едва ли помогнах!
А и Христо Ботев може да се провери? Rolling Eyes

# 741
  • София
  • Мнения: 9 857
Те може и да не връщат, но приемат заедно в един клас 5- и 6-годишни. И после 6годишните отиват в първи клас, а петгодишните остават още веднъж в предучилищната. Ама това, че вероятно втора година ще тъпчат същия материал законотворците не ги интересува. Виж, ако са в отделни класове е друга работа. Дано в Плевен е така. В Сф по мои впечатления навсякъде приемат заедно децата и това е.

# 742
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Валенце, няма никакво значение дали са в един или в два отделни класа 5 и 6-годишните. Материалът, който изучават в предучилищната е един и същ. Така че ще си го тъпчат и двете години, освен ако учителите им не са по-идейни и не им измислят нещо различно, въпреки изискванията на МОН.

# 743
  • София
  • Мнения: 9 857
Не е точно така. Има си учебници за петгодишни деца, има си и за шестгодишни. Ако са в отделни класове ще си учат по различни учебни пособия.
Не го разбирам аз това тъпчене две години в едни и същи учебници.
Другият вариант/ така постъпиха родителите на двете петгодишни деца в предучилищния клас на Мими/ е да си пуснат детето на 6г в първи клас.

# 744
  • Мнения: 87
Дайте нова тема, че да ви питам къде ходите по Шипково, Чифлика или Рибарица на готино и сравнително евтино място? Да е с басейн или до такъв голям.

# 745
  • Плевен
  • Мнения: 138
Здравейте, искам да питам някоя от вас дали има списъка с нещата, които трябва да нося, когато тръгна да раждам. Всеки път на консултациите забравям да питам, а искам вече да се подготвям по малко Simple Smile

# 746
  • Мнения: 0
Здравейте! Понеже не съм от Плевен и не знам къде да отида, бих искала да ви помоля за съвет  Praynig Моля, кажете ми лаборатория, в която да изследвам хормони. Насочиха ме към лабораторията на Авис Медика, но бих искала да чуя и вашето мнение   bouquet

# 747
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мира, ти не провери ли в инспектората къде приемат 5 годишни деца? Все си мисля, че там е точното място където знаят къде, какво се прави.
Иначе над офиса където работя има детска занималня. Ходих да я видя и да разбера какви са условията,аако някой се интересува ще кажа.
 
Здравейте! Понеже не съм от Плевен и не знам къде да отида, бих искала да ви помоля за съвет  Praynig Моля, кажете ми лаборатория, в която да изследвам хормони. Насочиха ме към лабораторията на Авис Медика, но бих искала да чуя и вашето мнение   bouquet
В инвитро центъра, в Екзакта медика, в лабораторията с/у х-л Блакан(не се сещам как се казва), в Първа база(Окръжна болница).

# 748
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Иначе над офиса където работя има детска занималня. Ходих да я видя и да разбера какви са условията,аако някой се интересува ще кажа.
 

Къде се намира това?

# 749

Общи условия

Активация на акаунт