В месеца на любовта, разбрах, че аз ще ставам мама, а пък той баща - тема 92

  • 23 900
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 225
ОО Блонди Радвам се че нещата започват да изгеждат по - добре..  Hug и Честити сини гащииии, точно както си го желаеше  stork-boy
В К, Фейт Благодаря ви за успокоението... както казах и на мен не ми изглеждаше до сега притеснително, но незнам защо ми щукна да се замисля  Blush

# 31
  • Мнения: 27 524
Благодаря ви, момичета  Hug

Мецани, взела съм си кучка за равновесие  Laughing

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Блонди, докато успея да вляза и да се опитам и аз да те успокоя, ти вече си се успокоила  Hug Браво за сините гащи - сбъдна ти се желанието.
Тони, честита годишнина, с пожелание още много по толкова да сте заедно и да се обичате още повече   bouquet

# 33
  • Мнения: 405
Влизам аз с линка към новата тема, чета и излизам като си мисля, че с влизането съм се записала  #Crazy
следя нови отговори на моите теми, НЯМА, викам си кво стана тея жени изведнъж спряха  newsm78
Пък то проблема в моя телевизор  ooooh!

# 34
  • Мнения: 706
 Блондии- айде да ти е честито  stork-boy и за амниото щом док е препоръчал , направи си за успокоение  Hug И аз много искам да започнем с момченце ,ама и момиченце не отказвам хич  Sunglasses .
 Яни- и при мен е нещо подобно, имам особеност че всеки път си имам един ден по средата ( обикнов. 4 -тия ) , в който нямам абсолютно нищо, евентуално еднократно зацапване.Преди това- здрав теч, след това още 2-3 дена лекинко ( от червеникаво към кафеникаво ).Този месец за първи път ми започна с кафеникаво течение за 1 ден  newsm78, ама явно и това си е нормално  Blush
 Меци- аз от страшните четива признавам най-много Стивън Кинг  Crazy . Препоръчвам горещо Тъмната кула, аз само последната част ми става да прочета, направо се чудя каква ли ще е развръзката  book . Първо трябва да си я купя де, пък то с толкова разходи не знам кога ще и дойде реда, ама аз съм си търпелива   smile3544 .
 Рокси- тъкмо гледам момичетата с коремите на първа страничка и после гледам наредени един куп бебоци  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 802
Влизам аз с линка към новата тема, чета и излизам като си мисля, че с влизането съм се записала  #Crazy
следя нови отговори на моите теми, НЯМА, викам си кво стана тея жени изведнъж спряха  newsm78
Пък то проблема в моя телевизор  ooooh!

нищо де  Mr. Green Mr. Green Mr. Green... вече разбра как става номера  Hug

# 36
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Ponyo да ти кажа те тия не са сай-фай, те са фентъзи и в общи линии не са много страшни .. макар че става страшно като някой персонаж ме изкара от нерви и почна да си мечтая как си правя чанта от кожата на гърба му Mr. Green Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 5 727
Да се запиша докато не сте изписали и тази тема.

V_K стискам палци всичко да бъде наред.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ех Блондинкеее браво за пишката! Много е хубаво, когато много искаш нещо да ти се случи и то се случва! Направи си го амниото, да си спокойна най-малкото! И аз бих постъпила така!  Hug Hug Hug Сега трябва още една кучка да си вземете да сте равностойни в битките!  Joy Joy Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 5 255

Опала и от мен  Hug
Ама колко сте изписали пааааааак.
Меци, благодаря за новата темичка  Hug
За книгите- чела съм няколко от тях, определено не са мои стил, въпреки че харесвам фентъзи... вампирското не е мой тип  Naughty (тук не че е било за мен, ама аз пък да си кажа  Mr. Green )

Тони, честита годишнина. Много хубавко да си изкарате   bouquet

В_К, супер новинки, тихичко честито и сега много лежане му е майката. Стискам палци всичко да е наред  Hug

Добре дошли на новичките и да не се задържате много  Peace

Блонди, честити сини гащи  Peace

фейтче, а и другите, понеже Зузанка си прави оглушки, а това няма да й се размине не знам и аз как разбрах, амЪЪЪЪ не я питайте нищо- тя сама ще си каже  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аника, не е нужно да казвам, че още преди да кажеш тук, имаше гласче от мен за Коко.. такъв е сладур  Heart Eyes

Имам надежда, всичко е добре, когато завършва добре. Важното е, че с Рая сте си вкъщи и всичко е наред сега   bouquet

# 40
  • Мнения: 3 499
Блонди, честити сини гащи. Всичко е и ще бъде наред с бебчо Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 193
Страхотни новини Блонди  Hugчестити синички гащички  Hug
Момичета имам нужда да споделя нещо , защото ми е супер тежко и се чудя как може да има такива злобни хора - бившата свекърва на сестра ми казала на племенничките ми кога съм щяла да родя, като стана на 100 ли ? И като съм си нямала бебе да съм си купила и още разни такива  злобни коментари  !!!!/ дъщеря и роди скоро , за което аз се зарадвах нищо ,че не се виждаме въобще/ И се чудя какво я вълнува моя личен живот !
Извинявам се ако съм ви натоварила с моите глупости , но не съм го споделила с мъжо да не го занимавам с простотии и ми беше супер смотано..

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 14:47 от Полина-Малина

# 42
  • Мнения: 706
 Меци - аз не съм чела много фентъзи , но да, предполагам ,че е по- подходящо за бременни, да не сънуват после кошмари  Naughty . Въпреки че сънищата явно са си доста цветущи по време на бременността, като чета тез на Блонди  Mr. Green
 Нашата СГ излезе - повечето неща изглеждат нормално , но има завишено рн ( 8,5 ) и група аглутинати на зрителното поле . На преглед съм чак в петък, ще видим и док какво ще каже  Thinking
 Полина - не се вслушвай в подобни коментари, такива хора не заслужават вниманието ти  hug , рано или късно сами ще си понесат последствията от злобата , която носят  Rage

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 14:55 от ponyo

# 43
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
 Ах Блонди изкара ми акъла бе душа , айде честита ти пишона цял живот п--ки ще оправяш  Joy
Стискам палци В_К дано се закрепи положението по бързо  Hug
Имам Надежда щом всичко завършва с щастлив край няма значение дугото , айде пусни някоя снимка да видим малката дунда .
И аз си харесах Коко трябва да спечели ,много е готин.
ponyo  моя цикъл е 1,2 ден силен със съсиреци ама не винаги на 3 намалява почти спира , на 4 теква отново и ме приболява пак и 5,6 се изчиствам слабичко върви капка по капка  Mr. Green
palica честито , късна ову най вероятно за това по късно и показва две чертички теста ,не си вкарвай излишни притеснения . Всичко ще е наред  Grinning
Кой каза Вампири Heart Eyes много обичам филми за и с Вампири .
smile3518 тази сутрин цъфнах и вързах вече 8 месеца опити ,уж казват второто по бързо ставало  Crossing Arms . Криво ми е хем си знаех ,че нищо не сме направили и този месец .
Полина-Малина  то бива злоба ама това пък на какво прилича ,хич не си го слагай рано или още по рано  Grinning и ние ще гушкаме бебоци . Hug

# 44
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Рейни тогаз се пробвай с N6 oт списъка .. има вероятност да ти хареса .. може да пробваш и с Дара Джой /там също няма вампири Mr. Green / което ми напомня, че забравих да добавя една Тереза Мадейрос в списъка .. тю да му се невиди! Crossing Arms
Ponyo тва са бели кахъри Peace
Чери трябва да те разочаровам - говорим си за книги за вампири Flutter

Общи условия

Активация на акаунт