През СЕПТЕМВРИ ще бъда мама, няма радост от тази по-голяма!

  • 34 315
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 468
Рошличка, не знам колко е добър лекаря ти и до колко му се доверяваш, ама това, че в 12-та-13-та седмица няма какво да се гледа е направо скандално според мен. Точно в този период се прави раннен скрининг - 4Д ехограф плюс кръвно изследване на няколко хормона. И не случайно е избран този период, защото на някой така му е хрумнало, а софтуерът е разработен за отчитане на различните показатели на този етап от развитието на плода.

# 661
  • Мнения: 0
Баба Марта здраве носи
 пълна кошница с цветя
 и на всеки на ръката,
 връзва някаква мечта –
 да я гледа, да я мисли
 и да чака пролетта –
 да се сбъдне и да цъфне
 и да бликне радостта.
Честита Баба Марта!
Пожелавам на всички бъдещи мами здрави,румени и засмени бебоци  на есен!
Приятна вечер  Hug от мен

# 662
  • Мнения: 6
 Hug ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ МАМИ !  Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 354
Честита Баба Марта!
Да сте живи и здрави и вие и живота, който носите в себе си.

Как сте днес?
Аз все още много  Sick при вас отмина ли този период?

# 664
  • shumen
  • Мнения: 18 199
О,Каси.И аз съм така  Mr. Green,а и явно нервите ми са опънати докрай.Много се нервя и дразня и от най-малкото.От утре съм и на лекции и не виждам как ще издържам-аз сега следобяда си поспивам по час-два,че незнам.Утре да не заспа на тях,че да стана за смях.
Файт и аз искам да живеем без свеки,ама няма как-не може сама жената,а и се иска да команди.

# 665
  • Мнения: 1 941
Здравейте момичета и честита Баба Марта и от мен Simple Smile
Аз днес се прибирам след няколко дни в болница заради кръвотечението и болките. Всичко е овладяно и е наред да чукна на дърво, надявам се да няма повече главоболия. Последните ми изследвания са добри, само имам малко високо ТСХ, но лекарите се надяват бързо да го свалим. Иначе кървенето не се разбра от какво е, аз лично имам усещането , че е заради месечния ми цикъл, който идваше горе-долу по това време. Лежах в Майчин дом при д-р Налбански на 5-тия етаж, много съм доволна от грижите на целия персонал. Надявам се вашите коремчета да растат здрави и щастливи, много целувки от мен!

# 666
  • Мнения: 224
Момичета, ще се побъркам вече...  Crossing Arms За трети път се разболявам и много ме е страх да не навредя на бебчо...  Cry За сега е само хрема, но баща ми е много болен и вдига 39 градуса температура. Не живеем заедно, но каза, че има ужасен вирус сега и се обръща на пневмония  Sad
Много се пазете момичета, не стойте около болни, дори и леко хремави, че мен май мама ме зарази с лека хрема..... Пазете се!

# 667
  • Мнения: 844
Стаси, пази се  Hug
Аз също сега тамън оздравях от една настинка , но в къщи (по долните етажи) всички са с този грип. Даже братовчед ми с плевмония вече  Sad . Уж гледам да сме изолирани ...дано да не ни прихване нещо  Praynig

# 668
  • Мнения: 2 802
Добро утро на всички  Hug

Данелия Добре дошла и се включвай по-честичко  Hug

Рошличка И аз съм малко озадачена от твоя док. Не искам да подлагам на никакво съмнение компетентното му мнение, може наистина да е много добър, но ФМ се прави между 11-14 г.с., между 18-23 г.с., и между 28-32 г.с. Не ни разбирай погрешно мила, просто всички сме тук за да си помагаме и напътстваме, но в крайна сметка всеки сам решава  Hug

Ето и един полезен линк: Фетална морфология - КОГА?

danaeka Наистина е неприятно, дано все пак напрежението отшуми  Hug

Петрина Важното сега е, че всичко е наред - пазете се  Hug

Stasy87 Пази се мила, явно ти е доста слаба имунната с-ма и хващаш доста бързо вирусчетата. Консултирай се с док или пий пробиотици, но след като се оправиш  Flutter

Хайде хубав и слънчев ден на всички  Heart Eyes

# 669
  • Мнения: 369
Уф, цяла вечер  Sick Дано не ме повтаря гадния вурис  Tired
Петрина   Hug Hug
Stasy87 Напълно те разбирам, от както съм бременна изкарах гнойна ангина, вируса с 40 градуса температура и разтройство и ако сега пак съм пипнала нещо ще се гръмна  Crazy

Цунки на сладките коремчета  Heart Eyes Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 47
Добро утро мили мамчета. Днес съм в много добро настроение, може би защото следобяд съм на преглед и ще видя пак бебешока  Party Даже и моят приятел ще дойде - стига да не го хване страх в последния момент Simple Smile)) Приятен последен работен ден за тази седмица на всички, които са на работа, а на останалите - приятно излежаване и почивка вкъщи  Kissing Heart

# 671
  • Мнения: 844
Добро утро! МОят дребният от снощи е с температура  Sad НЯма да ни се размине май грипа. Дано да не ме хваща ,че много ме е страх от температурата. МИсля да взимам инфлуцид профилактично  Sad
Зайка  Hug

# 672
  • Мнения: 5
Здравеите мамчета растят ли коремчетата Blush мацки утре сам на преглед стиснете някое палче за мен Simple Smile

# 673
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Моето коремче не расте и не съм наддала на килограми,но предполагам че е рано още.А,как нямам търпение да ми порасне корема и да го разхождам с гордост по улиците  Heart Eyes
Canka1987,имаш стиснати палци от мен.

# 674
  • Мнения: 369
canka1987 Стис Палц!  Hug
rossy-pm Гуш гуш дано се  разминеш!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт