През СЕПТЕМВРИ ще бъда мама, няма радост от тази по-голяма!

  • 34 300
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 802
Моето коремче не расте и не съм наддала на килограми,но предполагам че е рано още.А,как нямам търпение да ми порасне корема и да го разхождам с гордост по улиците  Heart Eyes

И това ще стане скоро ...  Hug просто има момичета, които не качват толкова много и бързо, а коремчета може да нямат и до 5 - 6  месец. Виждала съм такова момиче миналата година - нямаше и помен от това, че е бременна и то в 6-ти месец  Shocked Crazy

Цанка ... палчета и късмет ... чакаме новини  Praynig Hug

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 420
Момичета Hug
Искам да попитам Софиянки къде си правят ФМ? Налага ми се да пътувам по работа, в понеделник, за София и ще бъда благодарна ако изкажете мнение Hug И разбира се да може да се запази час в озледния момент Whistling
Мерси Hug

# 677
  • Мнения: 131
Melly.G , аз ходя в МЦ Фемина. Имат доста добра апаратура. Там най-добрият специалист е доц. Виолета Димитрова, но за нея със сигурност няма да можеш да се запишеш за понеделник. Аз ходих при д-р Врагалева и съм доволна. Взеха ми и кръв за БХС. Цената е 70 лв. за ФМ и 28 лв. за БХС. Ето и линк:
http://www.mcfemina.com/bg/pages/36-Специалисти.html

# 678
  • Мнения: 237
Melly.G, на първа страница Фейт е сложила линк на Центрове за фетална морфология и за София, погледни. Но със запазването на час в последния момент, на знам дали ще се получи. Аз лично ще ходя в МЦ Фемина при доц. Димитрова и си записах час преди месец. Освен да ги прозвъниш всички и да се примолиш и обясниш, че не си от София. Сигурно имат по някоя дупка  Peace. Успех

Аз днес ходих да давам кръв за рутинните изследвания и при АГ-то по ЗК. Искала да ме види на ехограф, но понеже има право на два, иска в понеделник да взема направление от личната и да ходя  се гледаме. А в петък имам час на частно. Другата седмица голяма гледане ще падне, ама дано поне да видим гащите. Знам, че повечето сме с ниско кръвно, но аз от една седмица съм много зле, тази сутрин лекарката се шашна с мен - 50/70 и то с фантазия каза жената. Почнах и да колабирам,ужас, до обяд съм парцал. Иска да ме праща на кардиолог, та сигурно понеделник, вторник и през там ще мина.

rossy-pm, бързо да се оправя детенцето и дано ти се размине  Praynig. Пазете се момичета  Hug

мама зайка, дано те заобиколи този вирус  Hug

canka1987, стискам палци, успех на прегледа.

# 679
  • Мнения: 237
Аз местата ги знам, но не знам кои лекари стават и кои не, Мартичка Peace
Мерси все пак!

Ще ти напиша моята лекарка кои ми препоръча и ако искаш мога направо да ти дам телефоните Peace
МЦ МАРКОВС - д-р Марков
МЦ Фемина - доц. Димитрова
МЦ СВ. Петка - няма значение при кой лекар
Доц. Томова
Подчертавам, че не съм ходила още при никой и нямам лични впечатления, това са думи на моя лекар за препоръки.

Защо ти изчезна поста  newsm78, или само аз виждам мойте двата един след друг.

# 680
  • Мнения: 2 096
И моя корем не расте и на кг не раста, даже слабея..

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 14:16 от sky*

# 681
  • Мнения: 4
Melly.G аз имам записан час в на Марков клиниката, но при една от мацките реших този път - при Елена Павлова, при Марков ще ходя за втората, та мисълта ми беше че всички се бутат за Марков, а и другите са много добри в клиниката, казвам го от личен опит. Така че може да те вместят в на някой графика. За апаратурата няма да говоря, мисля че е една от най-добрите в БГ
Иначе аз съм ходила при Марков и при Томова, но и при двамата няма да се вредиш за понеделник. Определено съм доволна и от двамата
На всички, които ще ходят на лекар стичкам палци
Пазете се от тоя вирус, че нещо много лоши неща чувам Hug

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 14:18 от elio

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 420
Не знам де ми изчезна поста newsm78 Може и аз нещо да съм натиснала:)
Момичета, мерси! Успях да се вредя в МЦ Фемина при Милена Цолова. Тъкмо ми я препоръча една позната от от София. Та там единствено успях и да съчетая и подходящо време, онеже рябва да пътувам още същия ден обратно за морето Crazy
Мерси!

# 683
  • Мнения: 2 802
Аз местата ги знам, но не знам кои лекари стават и кои не, Мартичка Peace
Мерси все пак!

Защо ти изчезна поста  newsm78, или само аз виждам мойте двата един след друг.

Аз също не го виждам ... много странно   Crazy

# 684
  • Мнения: 224
Момичета, пиете ли нещо профилактично, за да се предпазвате от настинки и вируси? Аз се майтапех с майка ми вчера, че трябва да се затворя в изолационен балон 9 месеца и май това е моя изход само.... За сега само гърлото ме дразни и имам хрема, надявам се с това да си остана само. Притеснявам се за бебчо, ще го уморя вече  Cry Добре че във вторник съм на лекар, за да го видя найсетне Sad

# 685
  • Мнения: 131
Stasy87 аз пия от време на време сребърна вода и всеки ден сок от 1 лимон с мед и вода.

# 686
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
http://www.blitz.bg/article/7364

Stasy,в тази статия пише,че бременните не бива да приемат имуностимуланти.Иначе по отношение на профилактиката от настинки,аз нищо особено не правя.Единствено се пазя от студа.По време на големите студове изобщо не излизах.Въпреки това,обаче мъжа ми домъкна една хрема в къщи,която неизбежно ме хвана и мен.Но.само това.Така ми омръзна от тези студове.Нямам търпение вече да се стопли и да започна да си излизам спокойно.
Мартичка,за ниското кръвно на мен ми помага солен айрян и много физическа активност,но никога не ми е било толкова ниско.Дано ти се оправи кръвното!

# 687
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен  Simple Smile Честита Баба Марта!
Вчера не съм ви писала ..беше много натоварен ден....4 часа по болници, лекари...чакане да ми дадат инжекции, после отидохме да погледнем няколко апартамента, къща..вечерта отидохме на гости у кумовете и познайте....кумата болна..някакъв вирус 3 седмици  #Crazy на легло чак била... #Crazy
Много криво ми стана как може да не е хич съобразителна, прегърнахме се, целунахме се и после ми каза  Shocked..кашляше като магаре на моменти  Rolling Eyes
От както съм бременна не съм пила лекарства за настинка, предпазвам се за сега успешно със най различни плодове. Едно 70-80% до скоро го карах само на плодове и зеленчуци и сокове. Мед също похапвам. Дано това приемане на толкова витамини бъде  успешно лекарство срещу гадния грип и да не ме тръшне и мен  Sad .
Бързо оздравяване на болните.
Коремче вече си имам малко, и много му се кефя както аз така и мъж ми  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 78
Здравейте,момичета!Цанка,стискам палчета за хубави новини!Роси,аз давам на малкия освен Инфлуцид,също и Коризалия-хомеопатично е,но питай за всеки случай дали стават и за бременни!Дано ви подминат гадните вируси!Мели,наистина Виолета Димитрова е една от най-добрите за фетална морфология...ааа,виждам,че вече си си запазила час!Чудесно си решила да я направиш в София,мила,поне да ти е спокойно след това,че с нашите местни "светила".... ooooh!Да разкажеш после!Аз честно казано,нищо не пия за повишаване на имунитета,а малчо контактува с доста дечица по площадките.Коремчето ми с дрехи още не личи,макар че аз усещам как ми стягат вече и скоро ще прибегна до добрите ми стари дрешки за бременни!Искам само вече да ми отминава лошото,че този път май много продължи... SickВ понеделник,живот и здраве,най-накрая ще се запиша на ЖК!

# 689
  • Мнения: 175
 И все пак смятам че когато човек се опитва да води по здравословен начин на живот...това му се отблагодарява по един или друг начин. Аз избягвам да ям боклуци, но признавам че понякога ям. Дори наскоро като посетихме един известен ресторант за джънк фууд и се наядох като прасе  Embarassed признавам след това ми беше гузно...защото с такава храна нищо полезно не давам на растящия в мен живот.
Мислих да сложа и аз линк за здравословното хранене и имунитета през бременността, но в интернет има толкова много информация, че е лесно достъпна за всеки. Понякога информацията е противоречива.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт