Какво би казало детето, което бяхте на човека, който сте днес?

  • 9 736
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 679
... много малко танцувам!!!

# 16
  • Мнения: X
Хайде да си играем! - предполагам, че това би ми казало.
А ако можех да се върна в миналото какво ли бих му казала?

# 17
  • Мнения: 121
Нали искаше да станеш продавачка на сладолед?Да си станала!

# 18
  • Мнения: 1 377
Перфекционистът в мен все още размахва укорително пръст насреща ми, каквото и да направя, колкото и да постигна - никога не ми е достатъчно, а вече ми е трудно и да се зарадвам на малките победи... Мъча се да се боря с това, защото може да бъде доста натоварващо.
Нещо от нета:


АКО ЗАПОЧВАХ ЖИВОТА СИ ОТНАЧАЛО
                         
Бих си позволила да греша повече следващия път.
Бих живяла по-спокойно.
Бих постъпвала по-глупаво, отколкото този път.
Бих вземала на сериозно по-малко неща.
Бих разчитала повече на късмета си.
Бих пътувала повече.
Бих изкачила повече планини и преплувала повече реки.
Бих яла повече сладолед и по-малко фасул.
Може би бих имала повече истински проблеми, но по-малко въображаеми.
Сигурно сте разбрали, че съм от хората, които живеят разумно и здравословно - ден след ден, час след час.
Да, преживяла съм своите звездни мигове.
Ако можех да живея отново, бих изживяла повече такива моменти.
Всъщност, бих се опитала да няма нищо друго. Само мигове.
Един след друг, вместо да изживявам толкова много години ден след ден.
Бях от хората, които никъде не тръгваха без термометър, грейка, дъждобран и парашут.
Ако можех да започна всичко отначало, следващия път бих пътувала по-леко екипирана.
Ако можех да започна живота си отново, бих ходила боса от ранна пролет до късна есен.
Бих танцувала повече.
Бих се возила на повече въртележки.
Бих набрала повече маргаритки.
 
                                  Хелън Стеър

# 19
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Нали щеше да станеш археолог и да прославиш България,а какво стана?
Защо се ожени толкова рано,нали щеше да имаш кариера и да си поживееш?
Нали мразеше русите момчета,а си избра точно такова?
Никога не си мечтаела за булчинска рокля,сватби,бля ,бля,а направи панаир с 130 човека(е,стана весело,ама....)
Само едно ти харесвам-запази приятелите си от детството и въобще детското в теб

# 20
  • Мнения: 1 296
Със сигурност детето в мен би казано няколко неща:
- щастлива ли си, че срещна истинската любов, за която мечтаеше?
- щастлива ли след като напусна дома, който ненавиждаше?
- бъди щастлива, че все пак може и да не си идеалната майка, но пък си тази майка, която децата обичат да гушкат, да се борят с теб в леглото в неделните утрини, да ти казват, че те обичат...
- радвай се, че днес имаш това семейство, за което навремето завиждаше на съученички и приятелки.

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Тръгнах да пиша нещо и се сетих, че всъщност това бих казала аз на себе си, но сега. Ако разсъдя (доколкото това е било възможно) с тогавашния ми акъл, най-вероятно нещо от сорта "Бая задръстена си станала!". Confused

# 22
  • Мнения: 10 547
Лельо, ти си едно голямо разочарование! А милионерът, а кардио хирургът, а перфектният японски къде са ти?!

# 23
  • Мнения: 6 206
Разбира се, децата и тинейджърките си припадат по семейни жени с деца на средна възраст и точно в това мечтаят да се превърнат, та затова биха аплодирали шумно и с възторг дъртите си превъплъщения  Sunglasses

Поредната тема от серията "да се почеткаме колко сме готини"  Twisted Evil
Нищо де, щом ви успокоява  Joy




точно това си мислех
въобще не би ми обърнало внимание
неква лелка с 2 деца и скучен живот

# 24
  • София
  • Мнения: 679
ааа, Касита, баси високата летва си си поставила в детска възраст  Party Аз исках да съм секретарка или говорителка в телевизията, и да танцувам мнооого..

# 25
  • Мнения: 10 547
ааа, Касита, баси високата летва си си поставила в детска възраст  Party

Така си мислиш, защото не споменах за космонавта и шампионката по художествена гимнастика.

Ерин Брокович, BirdsFlu, не сте прави, не и за всички. Детето Касита наистина би се разочаровало от жената, в която се превърна. Гледам на него, сякаш на мое, излъгано от живота, хората и него самото си дете. За мен темата е много тъжна, ако и да се правя на перде.

# 26
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 819
"Егати скучния живот. Но пък имаш онзи часовник, за които си мечтаеше, и пръстена на мама"


Наистина много тъжна тема, но пък и дава поле за размисъл. А за часовника и пръстена - утре ако не се натъкмя с тях- пък на  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 841
За мен темата е много тъжна, ако и да се правя на перде.

Нищо тъжно не виждам в зрелостта и развитието на приоритетите, да ти кажа. Тъжно е, ако човек не мръдне ни на йота от тинейджърската си незрялост и инфантилизъм. Има неща, които имат своето очарование на точното време и точното място. Не тъжно, а дори жалко и нелепо изглеждат четиридесет и кусур годишни хора, които продължават да си мислят, че са на 15, и разсъждават като  на 15, и се държат като на 15...
 

# 28
  • Мнения: 2 070
Детето би казало
-Не очаквах това от теб Confused

# 29
  • Мнения: 631
За жалост на мен ми се наложи много рано да порасна..........
Детето тогава, сега казва : "Благодаря ти, че успя да се съхраниш и да изпълниш част от желанията и мечтите си, благодаря ти, че не ме изхвърли просто ей така, както захвърли детството тогава....Благодаря ти, че въпреки всичко ти тръгна по правия път"

Общи условия

Активация на акаунт