Какво би казало детето, което бяхте на човека, който сте днес?

  • 9 743
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 19
Толкова  скучна  си станала .... Забавлявай се повече!Казваш че ти е скучно ,а не искаш да си поиграем с куклите ,на магазин или на ресторант!Искам да видя щастието изписано в твоите очи!

# 76
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Странното е, че според преобладаващия брой писали в темата - детето, което са били, е било супер разумно, зряло и мислещо по начина, по който мислят сега. Sunglasses

И аз тръгнах да отговарям със сегашния си разум, но се усетих. А това, което си написала ти е почти идентично с моите усещания сега и преди.

# 77
  • Мнения: 1 767
Е,май не си осъществила никоя мечта(ма не че е имало),но пък нали като порасне дребното ще продължаваме да ходим на концерти и да се кефим,да ходим по караокета,защото така и не си преодоляла срамуването да пееш пред хората.Май трябваше да продължиш с пианото,а? Thinking Къде го завърши това глупаво и ненужно висше ooooh! Какво го правиш сега???? Послужило ли ти е?НЕ!
 НО добре,че не си загубила детското и слънчевото,макар че си на път и трябва да внимаваш много Naughty Продължавай да се смееш силно,но стига рева за глупости,еййй! Измисли си най-накрая цел и я постигни  Thinking Crossing Arms  И да не се загубиш по пътя,чуваш ли? И бъде готина мама,че иначе,ще ти се карам и разсърдя много,ама много!

Ей това би ми казала,но и май още много неща.

# 78
  • Мнения: 2 805
Мъника би казал: Пак си тъжна? А мама и татко?
Тинейджърката: Ужас! Стегни се...не исках това!

# 79
  • Мнения: 2 280
Щеше да каже "Who the fuck are you?!". Така де, знаех английски като малка.

# 80
  • Мнения: 18
Ще каже - пак сме на диета, а?

# 81
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ще каже: "Гордея се, че си това, което си!"

# 82
  • Мнения: 43
Би казало: "Хайде да играем!"   animal085

# 83
  • Мнения: 329
"Добре, че малко се отрака, добре, че стана по-твърд, добре, че се научи да казваш "не" и
престана да се съобразяваш с всичко и всички, защото ако беше останал същия хрисим
добродушко, надали щеше да просъществуваш".

Темата е много различна от всичко напоследък и много хубава.

# 84
  • Мнения: 2 175
Бих си казала - браво! Била си много повече от това, за което те мислех..и си красива.. Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 686
Аз още не съм пораснала  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 192
Може би би казала:
'' Радвай се на всичко, защото аз нямах тази възможност. Винаги оставяй следи след себе си.  Ти получи всичко, за което аз мечтаех..."
И сигурно би ми се скарала, че все още ме е страх от тъмното.  Crazy

# 87
  • Мнения: 272
Много нелепо поставен въпрос, като от лексикон  Laughing
Би казало уау, нямам търпение да порасна, нямаааам!  Laughing

В забавни откровения за навлязли някои.  Laughing
Брех че мислителчета сте били на младини.  Laughing

# 88
  • Мнения: 145
 
Щеше да каже "Who the fuck are you?!". Така де, знаех английски като малка.
Joy  Laughing Това ми хареса.

Моето детско "аз" би казало: Що си толкова смотана, а? Какво дете беше, каква патица стана.

# 89
  • Мнения: 814
Май все още съм си дете. Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт