Какво би казало детето, което бяхте на човека, който сте днес?

  • 9 738
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 390
Страхотна тема  newsm10

"Нали казваше, че ще имаш всичко, когато пораснеш и твоите деца също? Хубавото е, че успя да си приятел на дъщеря си, макар че понякога тя те упреква , че си ретро  Laughing
 Успя да не намразиш тези, които те нараниха, дори повторно.
Успя да започнеш живота си отново. Научи много неща за себе си и ги прие. Живееш в мир със себе си.
Само със страха не се пребори."

# 91
  • Мнения: 3 972
"Какво за единствения, идеалния, голямата любов и перфектното семейство? Не съществуват? Ебаси живота"

p.s. Темата е свеж полъх в Клюкарника.

# 92
  • Мнения: 348
"Супер си! Все си знаех, че си инат , но не очаквах да станеш и да останеш толкова луда! Напук на всички, всичко и отвсякъде! Хе -хе!"


Благодаря за темата, отвори ми очите .

# 93
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Страхотна тема!

,,Хайде да се борим за мечтите си!"

# 94
  • Мнения: 2 401
"Защо и докога толкова упорито ще бягаш от себе си"

# 95
  • Мнения: 0
Толкова много от вас пишат, че детското им "Аз" е щяло да ги похвали... Не съм особено сигурна дали като дете бях свръх-мечтателка или просто като голяма се провалих. Детско-пубертетското ми "Аз" щеше да каже на сегашното ми Аз, със сигурност, само "Е каква я мислихме, каква стана?!". Да не изпадам в подробности, но с няколко думи- на 27 си (т.е. мега-ретро), не си намерила още съпруг, правото не го завърши с отличие, както се кълнеше, че ще направиш....като цяло си дърта и по средата на нищото. Тези от вас, които са гледали "Courage, the cowardly dog" -ето това съм аз в очите на тинейджърката-аз; много приказки за нищо.

# 96
  • Мнения: 10 547
Е, ти, ако на 27 си ретро, то аз на 31 ще ида утре да си купя букет и да си избера фриз за украса на официалния си портрет.  ooooh!

# 97
  • Мнения: 0
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тей де. С форумен профилинг не се занимавам. Аз на 27 ми липсва основно съпруг ( не да се омъжа, а да срещна МОЯ мъж) и детенце ( с кариерата я побутвам, с доходите нямам оплаквания). Т.е. не съм запозната дали си на моето "дередже" или не. Предполагам, че с около 10000000000000 мнения не си, така, че.....
При всички случаи аз ще съм на 31 "утре" и нямам никакво намерение да се хвърлям в Дунав-а

# 98
  • Мнения: 348
Момичета, животът започва на 40.  Laughing

# 99
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Момичета, животът започва на 40.  Laughing

Смяаатай! Party Crazy

Аз мислех, че квот беше - беше до 30-така... Sad И сетне - спееек. Grinning

# 100
  • Мнения: 2 359
  "Имаме видеокамера? Уха!"
   И може би "Нали никога нямаше да се караш на детето си?!"

# 101
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Сигурна съм, че онова момиченце  би ми казало "браво" за едно- единствено  нещо.
Че цялата  любов,нежност и зачитане,   за които  то е копняло, сега ги получава  едно  друго   малко момиченце.Че  всички побои, унижения  и   горестни  сълзи, изплакани  от него,  за  другото момиченце  са нещо напълно  непознато. И би ми казало-"Брей, да не повярваш, каква забавна  и  обичлива майка  си станала Simple Smile

Давайки на дъщеря ми, все едно давам  на  себе си  в миналото Embarassed

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета, животът започва на 40.  Laughing

Или когато ти самата решиш да започне  Peace Laughing

# 103
  • Мнения: 328
Момичета, животът започва на 40.  Laughing
Mr. Green
а на 60 +
още съм дете щастливо Joy

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Дай Боже, всекиму! Laughing
Аз наистина имам щастието да познавам и имам в живота си хора над 60г, които са запазили онова, детското, прекрасното..., малцина са щастливците, които наистина го притежават  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт