Какво би казало детето, което бяхте на човека, който сте днес?

  • 9 740
  • 138
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 943
"Радвам се, че вече си щастлива и сълзите, които изплакахме си струваха цената. "

 "Още ли си дебела?! "

# 121
  • Мнения: 448
"Как така изобретих машина на времето, а не си богат? Явно това пътуване е променило времевия континиум, ще изобретя нещо друго и ще забогатеем."  То няма смисъл нищо да ми казва дано поне си вземе поука и да не допуска същите грешки.

# 122
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Нищо няма да ми каже. Таткото на моето малко Аз я учеше да не говори с непознати. Толкова съм се променила, че сама не бих се познала. След като се запознаем, ще ме помоли да си поиграе с моето Барби (пусто неизживяно детство, купих си кукла за последният РД).
Моето Аз в тийн възраст би казало, че съм скучна и задръстена лелка.

# 123
  • Мнения: 13
Много хубава тема! Накараме да се замисля...нямам усещането, че детето и жената са крайно различни. Може би "Не съм изненадана от теб! Но ми се искаше да си по-уверена и да не те е страх от нищо!."   

# 124
  • Мнения: 10
Много готина темичка!Бих и казала:Дано да извадиш късмет,че каквато си неприспособима,агорафобик,отвеяна и ранима,лошо ти се пише в тоя прагматичен свят!И да не слушаш възрастните,че нищо не става от повечето от тях! #Crazy

# 125
  • Мнения: 10
Мен пък доста отговори ми харесаха,сякаш хората се превземат по малко в тая тема.Касита,къде беше оная тема за жененето над 35,че беше забавно там?  bouquet

# 126
  • Мнения: 5 393
 Би казала-"Усмихни се" и още: "Спомняш ли си как се заливаше от смях без повод?"

# 127
  • Мнения: 35
Детето: "Нали много мразеше да ти се карат, че правиш трохи и не си прибираш дрехите ?!"
               " Е, как може цял ден да лежиш на плажа и да не ти се влиза във водата? Ти нещо си изперкала!"
               " Защо не ги набиеш всички, които те ядосват? Много добре се справяше Simple Smile "
               " Защо не ядеш шоколад и сладолед до пръсване? "

Тинейджърката: "Уж много ти се ходеше по дискотеки?! Кво стана, що не станеш от тоз' диван? "

# 128
  • Мнения: 8 163
"Благодаря, че сбъдна мечтите ми!"

# 129
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 865
"Благодаря, че сбъдна мечтите ми!"

Ха, ха...това си мислех днеска и аз, само се чудех защо сбъдването на детските ми мечти се отложи с 30 и кусур години във времето.

# 130
  • Мнения: 806
би казало ... Не искам да живея на тази планета! Къде ми е малкия принц, отивам при него и няма да погледна назад!  Искам си звездният прах и баобабите.  Хората са твърде лоши, не искам да съм между тях.

# 131
  • Мнения: 420
Нищо- не смеех много да заговарям  и занимавам възрастните с впечатленията си.
Имам шанса малко или много да бъда детето, което бях. С тази разлика, че сега съм по-уверена и знам как да се справям с предишните си страхове и опасения.
Тийнейджърката е лекичко поошлайфана от тук-там, но не съвсем. Е да, не ми се ходи толкова на дискотеки и силната музика е рядкост.

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 381
"защо ме забрави?"

# 133
  • Мнения: 1 437
Къде е усмивката ти ?
Защо си толкова дебела?

# 134
  • Мнения: 1
Имаш доста от нещата,за които аз мечтаех,а все не си доволна.

Общи условия

Активация на акаунт