Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 31 941
  • 694
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 7 118
Хич не е честно! Не ме оставят на мира...Аз не разучавам програма, ами се ядосвам с разни чуждестранни клиенти, дето са толко прости, че думи нямам  smile3511 smile3515 Шъ изтупортя някой между рогитИ, кат за петък...да си го приема кат' бонус  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Тамън 2 дни ще спи непробудно по време на уикенда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Еликсо, гледам продължаваш с баланса  hahaha hahaha hahaha hahaha



След тежката задача ще разпуснеш, подготвила си се гледам Joy Joy Joy Joy Joy



Нерке, ко прайш там, чедо закачливо  rotfImbo rotfImbo rotfImbo


П.П. Палците не съм ги пускала!  Praynig Hug

# 616
  • Мнения: 7 118
Продължавам с апелите към съседите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



# 617
  • Мнения: 972
Вижте с какво да се подмажете на шефовете си! Може пък да ви пуснат по-рано от работа днес! Mr. Green Joy Joy

# 618
  • Мнения: 7 118
Боба да се мазни на шефа, ний днес с моя сме добре...само 1 път сме се скарали до сега  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Сисе, ти на твоя шеф такъв стол ли му купи Joy

Уф, Мастъре, ни мога да тъ позная.... Mr. Green


Нера пак са пльоснала дет не й е работата ...регулировчик ли си, чедо? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



Бобо, виждам на диета си  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo



# 619
  • Мнения: 11 844
Ей мъ за малко Mr. Green

Хич не е честно! Не ме оставят на мира...

Питай мъ мен  Whistling стоим на една ръка разстояние  Joy Joy Joy, не мога даже и да ви погледна монитора ми направо с/у него #Cussing out и бях принудена да чертая тука разни дозиращи машини за семена и прочие глупости  Tired

Обядвах поне  hahaha hahaha

Фейти  издокарала си и колата за магазина hahaha hahaha и като ходи да пазаруваш тоз дЖираф видя ли го  hahaha hahaha hahaha

Ели ти пък чак до там ли стигна искаш всички да те разберат  hahaha hahaha

# 620
  • Мнения: 7 118
Ох, да отскоча и аз да ви дзакна Mr. Green



Аз стоя ей тука и чакам да започнете да прииждате за купона таз вечер  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



# 621
  • Мнения: 11 844
Зизу дай ги тез чуждестранните клиенти  hahaha

Пък за купона чакай там ние ще дойдем, ей ги някои лека по лека се тътрят  hahaha hahaha
Фейтата и маникюра направи  hahaha hahaha
Аз съвсем естествено...ще дойда с колата  hahaha hahaha

Нери за какво го следваш този дядо  newsm78 hahaha

# 622
  • Мнения: 7 118

Нери за какво го следваш този дядо  newsm78 hahaha

Водят я на купона, но понеже е много палава и много се отклонява от маршрутите поради любопитство, я придружават  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ето и Хапаратурата ще ни доставят за дискотеката  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532


Фейта да са яви в спувидалнята и да доложи от де купи тез чохли на мъжо

# 623
  • Мнения: 2 802
Фейта да са яви в спувидалнята и да доложи от де купи тез чохли на мъжо



 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Е как от къде ... от магазинЪт  Joy Joy Joy

Взех му и таквиз  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

нИ сЪ прИтиснявай ... и на теб съм ти харесала чехльоци  Joy Joy Joy



и чаша за кайфе  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 624
  • Мнения: 11 844
Ели и ти си се нагласила за купона, ама не беше нужно чак така споко ще има и салата  hahaha hahaha

Зу на теб ти се изчака чакането, ама шИ дойдем не се тревожи  hahaha hahaha

Ето довечера някой как ще се прибира hahaha hahaha

Фейт много си хубава пъ шИ на засенчиш  Crossing Arms

Мислех много  Thinking и реших отивам да изям Ина ФаФла и да си направя кафе Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 15:01 от mibobo

# 625
  • загубено
  • Мнения: 6 502
Ето мееееее Laughing

Взех ги прословутите изследвания,всичко е наред Laughing Laughing
Много ви благодаря ,че палцестискате за мен Hug Hug Hug
Много си ви обичкам,нали знаете всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 15:30 от neraiida

# 626
  • Мнения: 7 118
Мислех много  Thinking и реших отивам да изям Ина ФаФла и да си направя кафе Mr. Green


то и за туй ли са искало толкоз мозък бре  newsm78 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Файта напазарувала и ши приготвя нещо за апвани за довечерка, че само на Ели салатата до никъде няма да стигни Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


И аз позабърках това-онова, докат' въ чакам..заспита с вас  Crossing Arms hahaha hahaha hahaha hahaha


Бобо, да н забрайш да си заключиш багажника, като паркираш довечера... hahaha


# 627
  • Мнения: 7 118
Неринко, важното е всичко да излиза наред, а ставането просто ще стане, ку мъ разбра Mr. Green Много се радвам, че всичко ти е ОК, това е най-важното! При мен съм ти казвала, че всичко е ОК, става бебето, но не се задържа...но пък съм спокойна, защото всичките ми изследвания са чудесни, значи няма начин да няма начинHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 628
  • Мнения: 11 844
Нери супер новини, браво  Hug. Оф то понякога е така, уж всичко е наред и пак не става ....а всъщност проблема е в тъз пуста тиква Rolling Eyes. Ама ще стане няма да се отказваш, както и другите тук  Peace. Както има една приказка - като спреш да го правиш и то вземе, че стане Simple Smile. Аз навремето така 5 месеца не става, накрая си казах  почивка този месец (имах защита на дипломна работа) и така с един полов контакт и то два дни след МЦ и резултата е вече на 3 години  Joy Joy Joy

Зу за всяко решение трябва мозък  Naughty

Елито идва  hahaha hahaha

# 629
  • Мнения: 2 802
Файта напазарувала и ши приготвя нещо за апвани за довечерка, че само на Ели салатата до никъде няма да стигни Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao #Silly

пУзна ..... посли ши отивам да готвя, ма тъз вечер шИ пЕка - пица  Crazy, че газта ми свъши, не за друго  hahaha hahaha hahaha hahaha

Нери ... браво за хубавите новини, само така  Hug

Аз днес пак нищо не свърших, в пондрелник отново и този път ако не стане вече ще застрелям някой  smile3511
Вчера отидох следобяд - казаха ми да отида днес следобед ... отивам преди малко, ами трябваше да дойдете сутринта  ooooh! тъз газ за колата те ли ши ми я плащат, аааааа  чи вечи  стана 1.43 лв. Crossing Arms Mr. Green

май нещо дефецитно го карам от към газта  Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт